KALENDER EK 2020. Bekijk hier waar en wanneer de Rode Duivels en andere toplanden hun wedstrijden spelen

KALENDER EK 2020. Bekijk hier waar en wanneer de Rode Duivels en andere toplanden hun wedstrijden spelen

Foto: BELGA

Hieronder vindt u de volledige kalender van het aankomende EK voetbal, dat van 11 juni tot 11 juli 2021 plaatsvindt in verschillende Europese landen.

Groep A:

11 juni: Turkije - Italië, Stadio Olimpico Rome, 21u00

12 juni: Wales - Zwitserland, Olympic Stadium Bakoe, 15u00

16 juni: Turkije - Wales, Olympic Stadium Bakoe, 18u00

16 juni: Italië - Zwitserland, Stadio Olimpico Rome, 21u00

20 juni: Zwitserland - Turkije, Olympic Stadium Bakoe, 18u00

20 juni: Italië - Wales, Stadio Olimpico Rome, 18u00

Groep B:

12 juni: Denemarken - Finland, Parken Stadium Kopenhagen, 18u00

12 juni: België - Rusland, Krestovsky Stadium Sint-Petersburg, 21u00

16 juni: Finland - Rusland, Krestovsky Stadium Sint-Petersburg, 15u00

17 juni: Denemarken - België, Parken Stadium Kopenhagen, 18u00

21 juni: Rusland - Denemarken, Parken Stadium Kopenhagen, 21u00

21 juni: Finland - België, Krestovsky Stadium Sint-Petersburg, 21u00

Groep C:

13 juni: Oostenrijk - Noord-Macedonië, Arena Nationala Boekarest, 18u00

13 juni: Nederland - Oekraïne, Johan Cruyff Arena Amsterdam, 21u00

17 juni: Oekraïne - Noord-Macedonië, Arena Nationala Boekarest, 15u00

17 juni: Nederland - Oostenrijk, Johan Cruyff Arena Amsterdam, 21u00

21 juni: Noord-Macedonië - Nederland, Johan Cruyff Arena Amsterdam, 18u00

21 juni: Oekraïne - Oostenrijk, Arena Nationala Boekarest, 18u00

Groep D:

13 juni: Engeland - Kroatië, Wembley Stadium Londen, 15u00

14 juni: Schotland - Tsjechië, Hampden Park Glasgow, 15u00

18 juni: Kroatië - Tsjechië, Hampden Park Glasgow, 18u00

18 juni: Engeland - Schotland, Wembley Stadium Londen, 21u00

22 juni: Kroatië - Schotland, Hampden Park Glasgow, 21u00

22 juni: Tsjechië - Engeland, Wembley Stadium Londen, 21u00

Groep E:

14 juni: Polen - Slovakije, Krestovsky Stadium Sint-Petersburg, 18u00

14 juni: Spanje - Zweden, La Cartuja Sevilla, 21u00

18 juni: Zweden - Slovakije, Krestovsky Stadium Sint-Petersburg, 15u00

19 juni: Spanje - Polen, La Cartuja Sevilla, 21u00

23 juni: Slovakije - Spanje, La Cartuja Sevilla, 18u00

23 juni: Zweden - Polen, Krestovsky Stadium Sint-Petersburg, 18u00

Groep F:

15 juni: Hongarije - Portugal, Puskas Arena Boedapest, 18u00

15 juni: Frankrijk - Duitsland, Football Arena München, 21u00

19 juni: Hongarije - Frankrijk, Puskas Arena Boedapest, 15u00

19 juni: Portugal - Duitsland, Football Arena München, 18u00

23 juni: Portugal - Frankrijk, Puskas Arena Boedapest, 21u00

23 juni: Duitsland - Hongarije, Football Arena München, 21u00

KALENDER EK 2020. Bekijk hier waar en wanneer de Rode Duivels en andere toplanden hun wedstrijden spelen
Foto: Action Images via Reuters

Achtste finales:

26 juni: Tweede Groep A - Tweede Groep B, in Amsterdam, 18u00

26 juni: Winnaar Groep A - Tweede Groep C, in Londen (1), 21u00

27 juni: Winnaar Groep C - Derde Groep D/E/F, in Boedapest, 18u00

27 juni: Winnaar Groep B - Derde Groep A/D/E/F, in Sevilla, 21u00

28 juni: Tweede Groep D - Tweede Groep E, in Kopenhagen, 18u00

28 juni: Winnaar Groep F - Derde Groep A/B/C, in Boekarest 21u00

29 juni: Winnaar Groep D - Tweede Groep F, in Londen (2), 18u00

29 juni: Winnaar Groep E - Derde Groep A/B/C/D, in Glasgow, 21u00

Kwartfinales:

2 juli: Winnaar Boekarest - Winnaar Kopenhagen, in Sint-Petersburg, 18u00

2 juli: Winnaar Sevilla - Winnaar Londen (1), in München, 21u00

3 juli: Winnaar Boedapest - Winnaar Amsterdam, in Bakoe, 18u00

3 juli: Winnaar Glasgow - Winnaar Londen (2), in Rome, 21u00

Halve finales:

6 juli: Winnaar Sint-Petersburg - Winnaar München, in Londen, 21u00

7 juli: Winnaar Rome - Winnaar Bakoe, in Londen, 21u00

Finale:

11 juli: Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2, in Londen 21u00

Corrigeer

MEER NIEUWS