DEELNEMERSLIJST GIRO 2021. Remco Evenepoel start in Italië met rugnummer 91

DEELNEMERSLIJST GIRO 2021. Remco Evenepoel start in Italië met rugnummer 91

Foto: LAPRESSE

Hier vindt u de definitieve deelnemerslijst en de officiële rugnummers voor de 104de editie van de Giro d’Italia. Die Ronde van Italë wordt dit jaar gereden van 8 tot en met 30 mei.

Ineos Grenadiers:

1. Egan Bernal (Col); 2. Jonathan Castroviejo (Spa), 3. Filippo Ganna (Ita), 4. Daniel Martinez (Col), 5. Gianni Moscon (Ita), 6.Jhonatan Narvaez (Ecu); 7. Salvatore Puccio (Ita), 8. Pavel Sivakov (Rus)

AG2R-Citroën:

11. Tony Gallopin (Fra); 12. François Bidard (Fra), 13. Geoffrey Bouchard (Fra), 14. Clément Champoussin (Fra), 15. Alexis Gougeard (Fra); 16. Lawrence Naesen, 17. Andrea Vendrame (Ita); 18. Larry Warbasse (VSt)

Alpecin-Fenix:

21. Tim Merlier; 22. Dries De Bondt; 23. Jimmy Janssens; 24. Alexander Krieger (Dui); 25. Senne Leysen; 26. Oscar Riesebeek (Ned); 27. Gianni Vermeersch; 28. Louis Vervaeke

Androni Giocattoli Sidermec:

31. Jefferson Cepeda (Ecu); 32. Simon Pellaud (Zwi); 33. Andrii Ponomar (Oek); 34. Simone Ravanelli (Ita); 35. Eduardo Sepulveda (Arg); 36. Filippo Tagliani (Ita); 37. Natnael Tesfazion (Eri); 38. Nicola Venchiarutti (Ita)

Astana-Premier Tech:

41. Aleksandr Vlasov (Rus); 42. Samuele Battistella (Ita), 43. Fabio Felline (Ita), 44. Gorka Izagirre (Spa), 45. Vadim Pronskiy (Kaz), 46. Luis Leon Sanchez (Spa), 47. Matteo Sobrero (Ita), 48. Harold Tejada (Col)

Bahrain-Victorious:

51. Mikel Landa (Spa); 52. Yukiya Arashiro (Jpn); 53. Pello Bilbao (Spa); 54. Damiano Caruso (Ita); 55. Gino Mäder (Zwi); 56. Matej Mohoric (Slo); 57. Jan Tratnik (Slo); 58. Rafael Valls (Spa)

Bardiani-CSF:

61. Giovanni Visconti (Ita); 62. Enrico Battaglin (Ita); 63. Giovanni Carboni (Ita); 64. Filippo Fiorelli (Ita); 65. Davide Gabburo (Ita); 66. Umberto Marengo (Ita); 67. Filippo Zana; 68. Samuele Zoccarato (Ita)

Bora-hansgrohe:

71. Peter Sagan (Svk), 72. Giovanni Aleotti (Ita), 73. Cesare Benedetti (Ita); 74. Maciej Bodnar (Pol), 75. Emanuel Buchmann (Dui); 76. Matteo Fabbro (Ita); 77. Felix Grossschartner (Oo); 78. Daniel Oss (Ita)

Cofidis:

81. Elia Viviani (Ita), 82. Natnael Berhane (Eri); 83. Simone Consonni (Ita); 84. Nicolas Edet (Fra), 85. Victor Lafay (Fra); 86. Rémy Rochas (Fra); 87. Fabio Sabatini (Ita), 88. Attilio Viviani (Ita)

Deceuninck-Quick Step:

91. Remco Evenepoel; 92. Joao Almeida (Por); 93. Rémi Cavagna (Fra); 94. Mikkel Honoré (Den); 95. Iljo Keisse; 96. James Knox (GBr); 97. Fausto Masnada (Ita); 98. Pieter Serry

EF Education-Nippo:

101. Hugh Carthy (GBr); 102. Jonathan Caicedo (Ecu); 103. Simon Carr (GBr); 104. Rubén Guerreiro (Por); 105. Jens Keukeleire; 106. Julius Van den Berg (Ned); 107. Alberto Bettiol (Ita); 109. Tejay Van Garderen (VSt).

EOLO-Kometa Cycling Team:

111. Manuel Belletti (Ita); 112. Vincenzo Albanese (Ita); 113. Mark Christian (GBr); 114. Marton Dina (Hon); 115. Lorenzo Fortunato (Ita); 116. Francesco Gavazzi (Ita); 117. Edward Ravasi (Ita); 118. Samuele Rivi (Ita)

Groupama-FDJ:

121. Rudy Molard (Fra); 122. Matto Badilatti (Zwi); 123. Antoine Duchesne (Can); 124. Simon Guglielmi (Fra); 125. Sebastien Reichenbach (Zwi); 126. Romain Seigle (Fra); 127. Attila Valter (Hon); 128. Lars van den Berg (Ned)

Intermarché-Wanty Gobert:

131. Jan Hirt (Tje); 132. Quinten Hermans; 133. Wesley Kreder (Ned); 134. Riccardo Minali (Ita); 135. Andrea Pasqualon (Ita); 136. Simone Petali (Ita); 137. Rein Taaramäe (Est); 138. Taco van der Hoorn (Ned)

Israël Start-Up Nation:

141. Daniel Martin (Ier); 142. Patrick Bevin (NZl); 143. Matthias Brändle (Oos); 144. Davide Cimolai (Ita); 145. Alessandro De Marchi (Ita); 146. Alex Dowsett (GBr); 147. Krists Neilands (Let); 148. Guy Niv (Isr).

Jumbo-Visma:

151. George Bennett (NZl); 152. Edoardo Affini (Ita); 153. Koen Bouwman (Ned); 154. David Dekker (Ned); 155. Tobias Foss (Noo); 156. Dylan Groenewegen (Ned); 157. Paul Martens (Dui); 158. Jos van Emden (Ned)

Lotto Soudal:

161. Caleb Ewan (Aus); 162. Jasper De Buyst; 163. Thomas De Gendt; 164. Kobe Goossens; 165. Roger Kluge (Dui); 166. Tomasz Marczynski (Pol); 167. Stéfano Oldani (Ita); 168. Harm Vanhoucke

Movistar:

171. Marc Soler (Spa); 172. Dario Cataldo (Ita); 173. Matteo Jorgenson (VSt); 174. Nelson Oliveira (Por); 175. Antonio Pedrero (Spa); 176. Einer Rubio Reyes (Col); 177. Albert Torres (Spa); 178. Davide Villella (Ita)

Team BikeExchange:

181. Simon Yates (GBr); 182. Michael Hepburn (Aus), 183. Christopher Juul-Jensen (Den), 184. Tanel Kangert (Est), 185. Cameron Meyer (Aus); 186. Mikel Nieve (Spa); 187. Nick Schultz (Aus) 188. Callum Scotson (Aus)

Team DSM:

191. Jai Hindley (Aus); 192. Nikias Arndt (Dui); 193. Romain Bardet (Fra); 194. Nico Denz (Dui); 195. Chris Hamilton (Aus); 196. Max Kanter (Dui); 197. Nicolas Roche (Ier); 198. Michael Storer (Aus)

Team Qhubeka-Assos:

201. Giacomo Nizzolo (Ita); 202; Victor Campenaerts; 203. Kilian Frankiny (Zwi); 204. Bert-Jan Lindeman (Ned); 205. Domenico Pozzovivo (Ita); 206. Mauro Schmid (Zwi); 207. Max Walscheid (Dui); 208. Lukas Wisniowski (Pol)

Trek-Segafredo:

211. Vincenzo Nibali (Ita); 212. Gianluca Brambilla (Ita); 213. Giulio Ciccone (Ita); 214. Koen De Kort (Ned); 215. Amanuel Ghebreigzabhier (Eri); 216. Bauke Mollema (Ned); 217. Jacopo Mosca (Ita); 218. Matteo Moschetti (Ita)

UAE Team Emirates:

221. Davide Formolo (Ita); 222. Valerio Conti (Ita); 223. Alessandro Covi (Ita); 224. Joe Dombrowski (VSt); 225. Fernando Gaviria (Col); 226. Sebastian Molano (Col); 227. Maximiliano Richeze (Arg); 228. Diego Ulissi (Ita)

Corrigeer

MEER NIEUWS