Antwerp-coach Brian Priske: “Motivatie moet uit de groep komen”

© BELGA
Antwerp wil zijn eerste driepunter pakken in deze Europa League. Na de bekereliminatie mag je er niet aan denken dat ook het Europees avontuur er al voor Nieuwjaar opzit. Zeker aangezien dit jaar ook de derde in de groep overwintert via de tussenronde van de Conference League. Om Fenerbahçe naar de laatste plaats te duwen, is winnen een must, beseft Priske. “We spelen nog twee keer thuis in drie matchen. Daarin moeten we het maximum van de punten pakken. Een 1 op 9 is te weinig, ook al had ons puntentotaal, gezien onze prestaties, hoger kunnen liggen.” Priske kan weer op Radja Nainggolan rekenen. Die trainde gisteren na zijn spierscheur een tweede keer met de groep. Te weinig om al aanspraak te maken op een basisplaats? “Dat lijkt me logisch. Radja was er lang uit (vijf matchen, red.), dus blijven we voorzichtig. Hij heeft zijn waarde voor ons, maar we toonden dat het ook zonder Radja kan. Iedereen kent zijn taak. In Turkije lieten we, met twee goals en méér balbezit dan Fenerbahçe, zien tot wat we in staat zijn.”
De twaalfde man kan de Great Old helaas niet vooruit stuwen. Tovert Priske straks wat extra motivatietechnieken uit zijn hoge hoed? “Neen, iedereen weet wat er te gebeuren staat. De motivatie moet uit de groep komen. Door de coronaperiode heeft iedereen genoeg ervaring met voetballen in lege stadions. Ik hoor mijn spelers er ook niet over mopperen.” (dige)
Meer over RAFC - Royal Antwerp FC
Met Radja Nainggolan naar ‘zijn’ pleintje op Linkeroever: “Ik ben thuisgekomen. Misschien zelfs voor altijd”
Eintracht Frankfurt mag 40.000 fans verwelkomen tegen Antwerp in de Europa League
Radja Nainggolan komt in Extra Time terug op topmatch en filmpje: “Heb van de voorzitter rond m’n oren gehad”
SJOTCAST #15. “Radja Nainggolan gaf tegen Anderlecht geen enkele foute lange bal. Straf. Hij heeft Super Sunday op z’n eentje gered”
MEER NIEUWS
Kritiek op WK in Qatar is geen gebakken lucht voor Deense voetballers: sponsors maken plaats voor logo’s over mensenrechten
Niet elf, maar twaalf crossen op vijf weken voor Wout van Aert: dit is zijn programma tot het BK
Jasper De Buyst en Roger Kluge beginnen als leider aan dag twee in Zesdaagse van Gent, Van Schip en Havik veranderen van strategie
Tom Pidcock doet eindelijk het verhaal achter zijn ‘wonderbaarlijk’ looptochtje van 5 km: “De lijn was een beetje… niet zo juist”
Waarom er toch ook een paar voordelen zijn aan een winter-WK in Qatar
Dani Alves amuseert zich kostelijk bij voorstelling FC Barcelona, fans ontvangen hem met open armen: “Ik voel me een superheld in dit shirt”
En Hazard moet hém uit de ploeg spelen…? Vinicius vernedert Argentijnse verdediger met geniale ‘rainbow flick’
“Hey Jude”? Ploegmaat van Dortmund-Belgen negeert wanhopig jongetje in de tribune (maar wil het goedmaken)
De gil van de ‘Queen of the Palace’: Fallon Sherrock zet dartsfans in vuur en vlam met magistrale worp in historische zege
Dante Vanzeir krijgt na zijn debuut voor de Rode Duivels meteen felicitaties van zijn voorbeeld Sergio Aguero
















