Gillé en Vliegen wippen topreekshoofden en bereiken kwartfinales Masters Parijs

© BELGA
Sander Gillé en Joran Vliegen hebben zich donderdag geplaatst voor de kwartfinales van het ATP Masters 1.000-toernooi in het Franse Parijs-Bercy (hard/2.603.700 euro).
De Limburgse tandem versloeg in de tweede ronde (achtste finales) knap de Kroatische topreekshoofden Nikola Mektic en Mate Pavic in twee sets: 6-3 en 7-6 (8/6). De partij duurde 1 uur en 29 minuten. In de kwartfinales wacht voor de Belgen de Australiër John Peers en Slovaak Filip Polasek. Zij vormen het zesde reekshoofd en schakelden in de tweede ronde Novak Djokovic, de nummer 1 van de wereld in het enkelspel, uit.
De 30-jarige Gillé (ATP 31 dubbel) en de 28-jarige Vliegen (ATP 35 dubbel) wonnen samen al vijf ATP-titels, waaronder een dit jaar (eind februari) in Singapore. In 2019 triomfeerden ze in Zhuhai, Gstaad en Båstad. Vorig jaar veroverden ze in Nur-Sultan de eindzege.
Meer nieuws
Blunder van formaat en dus nieuwe loting Champions League: balletje van Manchester United verwisseld met dat van Liverpool
LIVE. Welke affiches komen uit de trommel in de barrages van de Conference League?
Loting Europa League: Dries Mertens en Napoli treffen FC Barcelona, Adnan Januzaj moet RB Leipzig overwinnen
Nederlandse pers wild van “krankzinnige” wereldtitel Max Verstappen, frustraties in Engeland na “diefstal” in F1
Dé beelden van het F1-weekend? Woeste Mercedes-baas krijgt lik op stuk van commissaris en vliegt na nederlaag in alcohol
De Belgische jeugd van Max Verstappen: “Zijn vader liet hem vaak als laatste starten, om te leren inhalen”
Nieuwe teamgenoot van Lewis Hamilton niet te spreken over wereldtitel Max Verstappen: “Dit is onaanvaardbaar”
Max Verstappen kan na verworpen protesten en lang wachten eindelijk uitgebreid vieren: “Dit was niet goed voor mijn hart”
De hele race achter de feiten aan rijden, maar toch nog wereldkampioen: de ultieme triomf van Max Verstappen in 8 sleutelmomenten
Onze Formule 1-kenner Gert Vermersch is onder de indruk: “Verstappen is nu al beter dan Senna en Schumacher”
























