Twee veldbestormers in Lyon-Sparta Praag krijgen vrije baan

Het tweetal hield het coronaproof, mét mondmasker. — © AFP
De geest lijkt uit de fles. Week na week worden wedstrijden ontsierd door supporters die voorwerpen gooien, vuurwerk afsteken, op de vuist gaan of het veld bestormen. Tijdens de Europa League-wedstrijd Lyon-Sparta Praag was het weer van dat.
Twee terreinbestormers in een geel-zwart gestreept pak kregen wel erg veel ruimte van de stewards en veiligheidsmensen. Ze konden minutenlang over en weer lopen voor ze beiden werden gevat. (vdm)
Meer over Olympique Lyon
Bankzitter Onana en geblesseerde Denayer zien Rijsel en Lyon niet tot scoren komen
EUROPA LEAGUE. Gemiste penalty zorgt voor dolle ontknoping in groep der Belgen, PSV zwaar onderuit en uitgeschakeld
Franse voetbalclub Lyon krijgt punt in mindering na incident met flesje
Jason Denayer in 2021 niet meer op het veld bij Olympique Lyon
MEER NIEUWS
Rode Duivels treffen Nederland, Polen en Wales in groepsfase Nations League 2022/2023
Roberto Martinez kijkt uit naar Nations League-clash met Nederland: “In een competitieve match wordt het nóg specialer”
SJOTCAST SPECIAL. Aimé Anthuenis: “Toen De Boeck en Staelens hem hadden opgesloten in een hokje, moesten we Jan Koller tegenhouden”
Dit moet u weten over de tegenstanders van de Rode Duivels in de Nations League
Antwerp klopt Eupen en is weer alleen derde na rondje prachtgoals op de Bosuil
Beerschot verwacht forfaitoverwinning na afgelasting van competitieduel tegen Standard
Sinds 2012 onder toezicht, maar toch blijven cashen: hoe een Genkse bankdirecteur meehielp om de miljoenen van Veljkovic te versluizen
KBVB betaalde Erwin Lemmens 52.808 euro via Cypriotische vennootschap
“Spuwen in de soep: we kunnen het ons niet permitteren ons te bezondigen aan de ons-kent-onsmentaliteit”
450.000 euro in 9 minuten: zo makkelijk was het voor Dejan Veljkovic om geld af te halen
















