BNXT -League
Charleroi-Brussels uitgesteld door coronabesmetting

© BELGA
In de BNXT League moesten Brussels en Spirou Charleroi elkaar om 15 uur in de ogen kijken. Maar omwille van een coronabesmetting bij de Spirous gaat deze wedstrijd niet door.
Brussels staat laatste in de BNXT League, Charleroi staat dan weer op de voorlaatste stek. De partij had oorspronkelijk om 15 uur moeten van start gaan. Maar door een coronageval bij Charleroi gaat de wedstrijd niet door. De Spirous gaven in een bericht aan dat het de wedstrijd wel gewoon had willen afwerken, maar de basketballiga verkoos de partij uit te stellen naar een later tijdstip. Een vreemde beslissing vermits gisterenavond de partij tussen Leuven Bears en Kangoeroes Mechelen wel gewoon mocht doorgaan. Bij de Maneblussers was immers ook één speler met een Covid-19 besmetting niet beschikbaar.
Meer over betFirst BNXT League
Tien Belgische profclubs willen publiek in zalen bij basketbalwedstrijden
Glenn Temmerman na schitterend debuut: “Me geweldig geamuseerd”
Ster van de Coaches: Emmanuel Nzekwesi blijft leider, Jantunen en Djordjevic rukken op
13 op 13 voor Oostende, zesde zege op rij voor Kangoeroes Mechelen en moeizame winst voor Antwerp Giants
Meer nieuws
Tiesj Benoot kan eindelijk met een topfavoriet en snelle man de finales van de klassiekers induiken: “Ik rijd beter mét Wout dan tegen Van Aert”
Het grote Tour-plan van Jumbo-Visma: Primoz Roglic voor eindwinst, Wout van Aert voor groene trui
Nathan Van Hooydonck zit na verlies van pasgeboren zoontje opnieuw op de fiets: “Alicia heeft mij erdoor getrokken”
Wout van Aert bevestigt voorjaarsprogramma: “Via de Omloop en Parijs-Nice naar de klassiekers, inclusief Amstel Gold Race”
Jumbo-Visma wil in 2022 nog beter doen: “We mikken op een Monument en willen eindelijk de Tour winnen”
Tom Dumoulin: “De keuze tussen de Giro en de Tour was niet al te moeilijk”
Officieel: Anderlecht-verdediger Harwood-Bellis vertrekt naar Stoke City
The show must go on: waarom Pro League ondanks nieuwe coronagolf herstart competitie toch niet wil uitstellen
Voetbal Vlaanderen stapt (voorlopig) niet naar Raad van State tegen verbod op publiek in amateurvoetbal
Joachim Van Damme officieel van Standard: KV Mechelen krijgt half miljoen (plus bonussen)




























