Mag Eupen straks weer miljoenen bijschrijven? Emmanuel Agbadou op weg naar Nice voor maar liefst 6 miljoen

© BELGA
Eupen kan in januari gouden zaken doen. Nadat het Engelse Watford Edo Kayembe (23) kocht voor 4,7 miljoen euro, klopt het Franse Nice nu aan voor verdediger Emmanuel Agbadou (24).
De huidige nummer 2 uit de Ligue 1 bereidt een bod van 6 miljoen voor op de Ivoriaan. Ook AA Gent toont interesse, maar voor de Buffalo’s is de speler wellicht te duur. Agbadou ligt nog vast tot 2025. In 2020 betaalde Eupen maar 300.000 euro voor hem. Als de polyvalente verdediger/middenvelder vertrekt, verliezen de Oostkantonners weer een sterkhouder, maar Eupen is al gered.(thst)
Meer sportnieuws
Remco Evenepoel tankt vertrouwen met tweede plaats in openingstijdrit: “Laat ons hopen dat ik deze keer geen mindere dag ken”
IJzersterke Primoz Roglic klopt Remco Evenepoel in openingstijdrit Ronde van het Baskenland
Wat mogen we verwachten van Remco Evenepoel in de Ronde van het Baskenland? “Ik zie dit eerder als derde week van mijn trainingskamp”
Wie is nu de beste eendagsrenner van het moment volgens Eddy Merckx? “Tadej Pogacar heeft mijn hart gestolen”
Hij heeft de smaak te pakken: daags na de Ronde van Vlaanderen rijdt Tadej Pogacar alweer over de kasseien om Tourrit te verkennen
De straffe cijfers van Van der Poel in de Ronde van Vlaanderen: sprinten aan 57 km/u en ‘King of the Mountain’ van Koppenberg tot de Taaienberg
Meer over KAS Eupen
Hoofdpunten
Rusland roept zelf Veiligheidsraad bijeen na gruwelijke beelden uit Boetsja: “Hoopte vooral op bijval van andere staten”
Dit weten we over het bloedbad van Boetsja: verkrachtingen, lijken op straat en vredesonderhandelingen in het gedrang
Na de gruwel van Boetsja: is dit een genocide? Moet Poetin zich ooit verantwoorden? En wat met de moordende soldaten?
Ontvoerde Oekraïense burgemeester en haar gezin dood teruggevonden
Antonina (76) uit Boetsja moest vijf weken wachten tot ze haar dochter (56) een waardige laatste rustplaats kon geven
Aangeslagen president Zelenski bezoekt Boetsja na “slachting”: “Russisch leger behandelt mensen erger dan dieren”




























