Frankrijk haalt het van Schotland en blijft ongeslagen op Six Nations rugby, Engeland klopt Welshe titelhouder

© ISOPIX
Frankrijk heeft zaterdag op de derde speeldag van de Six Nations 2022 rugby Schotland met 36-17 overklast. Ze verstevigen zo hun leidersplaats met een derde opeenvolgende overwinning.
Bron: BELGA
Les Bleus zijn de laatste ongeslagen ploeg en moeten eerst nog naar Wales trekken om vervolgens Engeland te ontvangen op weg naar een Grand Slam die hen sinds 2010 ontsnapt.
Nummer twee Engeland klopte dan weer titelhouder Wales nipt met 23-19. Ze spelen vervolgens nagenoeg een halve finale tegen Ierland, opnieuw thuis, alvorens de verplaatsing te maken naar Frankrijk in een duel dat allesbepalend kan zijn voor de titel.
Meer sportnieuws
‘Beauty and the Beast’ kan ‘Beauty and the Beauty’ worden: Anderlecht droomt van een spitsenduo Fabio Silva - Joshua Zirkzee
Zege van Omonia Nicosia in Gent geen toeval. Coach Neil Lennon: “We wisten waar hun zwakheden lagen”
Hein Vanhaezebrouck scherp voor zijn ploeg: “We staan dichter bij de Conference League dan de Europa League”
Wesley Hoedt verklapt: “Ik heb Zirkzee gehoord. Hij wil naar Anderlecht komen”
“Er is nog niets beslist: er staat volgende week nog veel op het spel”
Hanche-Olsen is streng na nederlaag van AA Gent: “Ontoelaatbaar”
Hoofdpunten
McDonald's en Starbucks trokken weg, maar daar hebben de Russen iets op gevonden
Josje Huisman is opnieuw verliefd en deelt dat met de wereld: “Een heel gelukkige croissant”
Stoep aanmeldcentrum in Brussel overvol met asielzoekers: politie ingezet om gevaarlijke situaties te vermijden, Vluchtelingenwerk Vlaanderen vraagt om federale rampenfase
Eigenaars van CNG-auto’s zijn wanhoop nabij: “De waarde van mijn Audi is gekelderd”
Volodimir Zelenski en VN-topman tikken tolk op de vingers tijdens persconferentie
Belgian Cheetahs zorgen voor perfect rapport: alle vier Belgische estafetteploegen in finale op EK in München


























