Sarah De Bie is er het hart van in dat Wout van Aert de Ronde van Vlaanderen moet missen (maar er is ook goed nieuws)

© Peter Malaise
Wout van Aert zal zondag niet starten in de Ronde van Vlaanderen. De renner van Jumbo-Visma meldde vrijdag dat hij een coronabesmetting opgelopen heeft. Tot treurnis van heel Vlaanderen, maar ook van zijn vrouw.
“Donderdag ben ik met lichte keelpijn wakker geworden. Twee zelftesten wezen al snel uit dat ik COVID-19 opgelopen heb”, vertelde de Belgische kampioen. “Twee PCR-testen bevestigden dat. Er is dus hoe dan ook geen kans dat ik zondag aan de start zal staan. Het goede nieuws is dat slechts milde symptomen heb, enkel een beetje keelpijn en een licht verkouden gevoel. Daarom heb ik wel hoop dat ik hier snel van zal herstellen en hopelijk de komende weken weer in actie kan komen.”
Sarah De Bie was er het hart van in. De Kempense deelde de video van haar man op Instagram en schreef erbij: “Uw positieve test wisselen tegen mijn koortsblaas zodat je toch kan rijden?” De Bie liet ook nog weten dat zij én zoontje Georges “nog steeds negatief zijn” en het goed stellen.

Meer sportnieuws
Vind maar eens een nieuwe Hans: de quasi onmogelijke Brugse zoektocht naar een opvolger van Vanaken
“Het is gedurfd, maar KV Kortrijk kan profiteren van het feit dat Didier Lamkel Zé absoluut met Kameroen naar het WK wil”
TRANSFERLIVE. Volg hier alle activiteit op de binnen- en buitenlandse transfermarkt op de voet
Derde keer, goede keer voor Didier Lamkel Zé: KV Kortrijk verlost Antwerp eindelijk definitief van zijn enfant terrible
West Ham United verhoogt bod op Hans Vanaken met één miljoen euro, Club Brugge wil meer
Ex-coach Guy Luzon kent Standard-aanwinst Osher Davida van bij Israëlische U21: “Hij kan Standard zeker iets bijbrengen”
Meer over Wout van Aert
Wout van Aert verklaart waarom hij amper vier eendagswedstrijden rijdt voor het WK: “Vergeet niet dat ik voor de Tour bijna twee maanden weg was”
Wederoptredende Wout van Aert ontsnapt in Bremer Cyclassics maar net aan valpartij: “Ik moest in een plantenbak springen, het voelde als een mirakel”
Net niet voor de Belgen: Marco Haller klopt Wout van Aert en Quinten Hermans na sprint in Bemer Cyclassics
Wout van Aert tempert de verwachtingen voor BEMER Cyclassics: “Ik was ziek na de Tour, maar de conditie is nu wel oké”
Hoofdpunten
Als dokwerkers omkopen niet lukt, solliciteren ze gewoon zelf: hoe drugsmaffia infiltreert in Antwerpse haven
Man die liefdesrivaal neerschoot, zegt dat hij zelf uit leven wilde stappen: “Dit was nooit mijn bedoeling”
Michelle Martin volledig vrij zonder voorwaarden, vader van vermoorde An: “Allemaal nog zoveel moeilijker”
Wat gebeurde er precies met kleuter Dean? Gerecht houdt reconstructie om duidelijkheid te krijgen
Meisje toont wie de baas is wanneer ze van jaloerse broer niet met mini-jeep mag spelen
“Missie geslaagd, want je kan niet alles hebben in het leven”: Remco Evenepoel staat voorlopig precies waar hij wil staan



























