Zin in een zoete cocktail maar geen siroop in huis? Dit ingrediënt in je keukenkast is de oplossing

Tennis, anyone? Wij gebruiken in alle eerlijkheid onze raket enkel en alleen om in een fris drankje te roeren. Het idee van sporten in de vlakke zon klinkt als net een tik teveel inspanning. Het maken van deze cocktail is het tegenovergestelde: zonder veel moeite, klaar in een oogwenk en je kan zo op een ligbed onder een parasol kijken naar je sportende medemens. Buitenplezier, Hollywoodstijl.
Voor 1 persoon
5 minuten

Nodig
Doen

Tiense bloemsuiker
Wanneer je instant zoetigheid in een drankje nodig hebt zonder eerst siroop te maken of in huis te halen, werkt dit trucje als gek, want je kan in principe in elk cocktailrecept dat erom vraagt de siroop vervangen door een halve eetlepel bloemsuiker. Het lost onmiddellijk op en het geeft exact de toets zijdezachte sweetness die je soms nodig hebt. Is dat een luiemensending? Zeker. Vinden we dat erg? Helemaal niet!
Meer lifestyle
Evi Hanssen schaamt er zich niet voor: “Velen moeten er niet aan denken, vinden het wat zielig, ik vind het heerlijk”
Deze betaalbare klussen doen jouw huis meteen in waarde stijgen
Kristel Verbeke: “Ik heb al meerdere mensen moeten loslaten. En ik kan je verzekeren dat de tijd niet alle wonden heelt”
Vlaamse kapper is wereldhit op Instagram met hilarisch commentaar op haarfilmpjes: “Oh nee, toch niet met een bijl?”
Een pilletje en je hebt op slag meer energie: maar klopt dat ook en is het veilig? “Ga liever wandelen”
‘Mad Men’ - acteur vindt liefde bij tegenspeelster
Meer over Bar Billie
Hoofdpunten
Remco Evenepoel rijdt iedereen uit het wiel tijdens loodzware slotklim in koninginnenrit Ronde van Noorwegen en verovert opnieuw leiderstrui
Belgisch feestje in de Giro: De Bondt is sprinters te slim af en wint op verbluffende wijze Giro-rit, Carapaz behoudt het roze
Remco Evenepoel kan eindzege al ruiken na overwinning in koninginnenrit Ronde van Noorwegen: “Wou met een grote voorsprong winnen”
Dries De Bondt glundert na eerste zege in Grand Tour-wedstrijd: “Het was een doel om hier een etappe te winnen”
Colruyt past na 50 jaar systeem van rode en zwarte prijzen aan: “Dit is toch bijna een revolutie te noemen”
Sportanker Ruben Van Gucht in alle stilte getrouwd met hoogspringster Blanka Vlašić, én koppel kondigt meteen zwangerschap aan