Bestuurder spot wolf die bebouwde kom wil verkennen
© Miranda Rozendaal van Wilgenburg
In Nederland duiken er alsmaar meer wolven op en dat kon een bestuurder uit Nijkerk donderdag uit de eerste hand bevestigen. Miranda Rozendaal van Wilgenburg maakte beelden van een wolf die de bebouwde kom kwam verkennen.
bekijk ook
Wolf ontsnapt maar net aan wielen van trucker: “Stel je voor dat ik zou afgemaakt worden als wolvenmoordenaar”
Eerste wolf in 200 jaar opgedoken in Vlaams-Brabant
(LVW)
Meer video
Zoon (16) van overleden Taylor Hawkins brengt emotioneel eerbetoon aan zijn vader tijdens concert Foo Fighters
The Weeknd verliest zijn stem tijdens concert en moet show abrupt beëindigen: “Ik ben er kapot van”
Vissers schrikken door onverwacht moment met haai: “Holy f*ck!”
Oudste tweekoppige schildpad ter wereld is 25 jaar geworden
Amerikaanse politieman redt man uit brandende auto door dakraam kapot te maken
Chaotische arrestatie in New York gaat viraal, onderzoek gestart naar politie
Hoofdpunten
Opgepakte voortvluchtige met ellenlang strafblad kreeg eerder al levenslang voor roofmoord op uitbater nachtwinkel
Bart De Wever schetst doembeeld van België: “Dit land is failliet. We zijn het nieuwe Griekenland”
Nog maar net begonnen en nu al de liefste flik van het land: “40 kilo aan liefde om te geven”
Ook Steven Van Gucht twijfelde: haal je nog je herfstbooster als je gezond en jonger dan 65 jaar bent?
Jens Dendoncker en Lauren Versnick uit elkaar
Premier De Croo: “Staan voor 5 à 10 moeilijke winters, maar kunnen ook sprong van 20 jaar maken”
Meer nieuws
De gouden raad van Roos Van Acker: “Op je bek gaan kan geen kwaad, maar drink nooit eerst iets met bruis”
Bejaarde fietser komt onder wielen van landbouwvoertuig terecht en overlijdt
Giovanni zit al twee maanden zonder water en wijst naar naburig nieuwbouwproject: “Dit kan geen toeval zijn”
HET PUNT VAN VAN IMPE. “De politiek wil de werkende middenklasse niet schofferen. Maar zo dreigt net die in de kou te blijven staan”
Valpartijen bij de vleet in openingsfase koninginnenrit Vuelta: Wilco Kelderman komt ervan af met schaafwonden, Pozzovivo moet opgeven
Remco Evenepoel verschijnt na offday weer vol vertrouwen aan de start: “Gisteren was ik moe, de benen voelen vandaag frisser aan”























