Amerikaanse familie steekt vuurwerk af maar dat gaat meteen fout
Voor de meeste Amerikanen is 4 juli de feestdag bij uitstek om uitgebreid te vieren met familie. Een barbecue, gezellig samenzijn én vuurwerk. Maar dat kan ook snel mislopen: bij een familie loopt het helemaal fout wanneer enkele mannen wat vuurwerk proberen af te steken.
bekijk ook
Schattig: meisje bedekt oren van hond tijdens vuurwerk
Jongeren steken vuurwerk af in lift om Chinees nieuwjaar te vieren, maar ontdekken al snel dat dat geen goed idee is
Levensgevaarlijk: dronken man steekt vuurwerk af in appartement, waarna het in zijn handen ontploft
(tact)
Meer video
Dat was nipt: moeder kan zoontje net op tijd redden van giftige slangenbeet
Russische soldaat mist memo om kamp te verlaten en ziet plots Oekraïense soldaat over zich heen staan als hij wakker wordt
Man choqueert gasten op bruiloft met sekstape van zijn overspelige bruid
Kangoeroe probeert Russische ambassade binnen te dringen in Australië
Schokkend: omstanders grijpen in wanneer man zijn vrouw wil verdrinken in fontein
Pijnlijk: Stuntman misrekent zich tijdens ‘urban parkouring’ en tottert 6 meter naar beneden
Hoofdpunten
Salman Rushdie is van beademing gehaald en kan weer spreken na tien messteken: “Aanvaller had dit dagenlang gepland”
Vincent Van Quickenborne (Open VLD): “Zelfs partijgenoten van De Wever begrijpen niet waarom hij zo koppig doet”
Man in zorgwekkende toestand afgevoerd op Antwerp Pride Party, ook vrouw naar ziekenhuis
Wat is Mar-A-Lago, de mythische en mysterieuze thuis van Donald Trump, waar vertrouwelijke documenten werden gevonden?
Dodentocht werd ware lijdensweg voor Ruben Van Gucht: “Ik heb formidabel afgezien”
Van luxeleven naar de cel: OnlyFans-ster bekent moord op ex-vriend “uit zelfverdediging”
Meer nieuws
Pas getrouwd, eerste kindje op komst en binnenkort staat Ilse Liebens ook op Pukkelpop: “Alle grote stappen in één jaar”
“Behandel mijn kind niet als een hond”: gekraakte mailbox van Russische leger toont hoe het er echt aan toegaat aan het front
Cybercriminelen slaan drie keer toe in zelfde regio, politie waarschuwt: “Meer en meer vlak voor of tijdens weekend”
Na vier jaar zijn Stefan en Kevin nog steeds niet erkend als papa’s van Rocco (4): “En dan noemt Oostende zich ‘regenboogstad’”
Charles De Ketelaere laat zich meteen opmerken bij debuut voor AC Milan, maar vooral zijn voornaamste concurrent scoort punten
“Na Bosman hebben we met Frenkie weer een voetballer die keihard een frisse washand over het gezicht van de gore voetbaljungle haalt”