Hier kiest de Sint voor duurzaam transport: “Met het zonnevlot aangekomen”
Sint komt aan op zonne-energie in Klein-Sinaai - video: Ivan Elegeert. — © Het Nieuwsblad
Ook de Sint is mee met zijn tijd. Om de kindjes in Klein-Sinaai te bezoeken koos de goedheilig man niet voor een stoomboot of een trein, maar wel voor een ecologischere manier om te arriveren: een vlot aangedreven op zonne-energie.
Het duurde wel een tijdje alvorens de man vanuit Spanje uiteindelijk op de Moervaart raakte met zijn duurzaam vervoermiddel. Maar dat wachten hadden de tientallen kinderen samen er zaterdagmiddag graag voor over. Nadat de Sint samen met zijn pieten was aangemeerd aan de Moervaartsteiger in de Boudelostraat, mochten alle brave kindjes bij hem langskomen. En iedereen ging met een cadeautje naar huis. Want ook in Klein-Sinaai bleken er dit jaar geen stoute kindjes te zijn.
Hoofdpunten
Gevolgen van vernietiging dam zijn amper te overzien: hoe Oekraïne en het tegenoffensief verzuipen
DE INSIDER. Kolonel Kris Quanten: “Vernietiging stuwdam kan zich als boemerang tegen Rusland keren”
Oekraïne moet plots vechten tegen water van rivierdam: loopt kerncentrale gevaar? En is dit oorlogsmisdaad?
LIVE. Oorlog in Oekraïne: volg hier alle nieuws over de Russische invasie
Beste van Plus
Koppel klaagt stad aan omdat ze “recht hebben op rust en stilte”. Tien jaar later geeft rechter hen gelijk en krijgen ze 50.000 euro
Vrouw (27) kan grasmaaier niet op tijd stoppen en rijdt in kanaal
Dierenartsen moeten zich snel uit de voeten maken wanneer verdoofde leeuw plots recht springt
Tractor wijkt plots van rijvak af en rijdt over tegenligger, bestuurder (19) was onder invloed van drugs