Remco Evenepoel nu nog wat meer wereldkampioen dankzij gloednieuwe regenboogfiets
© bow
Remco Evenepoel is nu nog wat meer duidelijker wereldkampioen dan voorheen. Naast zijn trui is ook zijn gloednieuwe fiets in de regenboogkleuren gelakt. Eerder dit seizoen reed Evenepoel met een witte fiets, voor de Ronde van Catalonië kreeg hij een nieuw exemplaar. Op de bovenbuis van de regenboogfiets staat net als op de witte versie “World Champ” met in Romeinse cijfers het jaartal van zijn wereldtitel 2022 en zijn naam.
Michael Van Damme
Remco Evenepoel rijdt op een S-Works Tarmac SL7 met Roval’s Rapide SLX II wielen. Wie een dergelijk exemplaar wil, moet rekenen op een kostprijs van minstens 14.500 euro.
HOOFDPUNTEN
LIVE TITELSTRIJD. Van Bommel begrijpt niet dat trofee niet in Genk klaarstaat, mensenzee aan de Bosuil wuift spelersbus Antwerp uit
FLASHBACK. Drie titelkandidaten, dubbele testmatchen en een jonge Courtois: dit waren de spannendste titelontknopingen
“Hoe het ook afloopt: Antwerp, Union en KRC Genk zijn eigenlijk alledrie winnaars”
Antwerp-icoon Hans-Peter Lehnhoff is weer van de partij: “Ik hoop de titel te kunnen vieren met een mazoutje”
Beste van Plus
Lees meer
Wat is letrozole, het verboden product waarop na veldrijder Toon Aerts nu ook wielrenster Shari Bossuyt betrapt werd?
Jan Bakelants knap veertiende bij debuut in zwaarste gravelrace ter wereld
Emotionele Toon Aerts roept op tot actie na nieuw Letrozole-geval van Shari Bossuyt: “Anders vallen er nog slachtoffers”
Opnieuw een dopinggeval met letrozole: Shari Bossuyt op non-actief geplaatst