Tadej Pogacar schrapt Dwars door Vlaanderen en vliegt na de E3 Saxo Bank Classic terug naar Monaco
Geen Pogacar in Dwars door Vlaanderen dit jaar. — © BELGA
Tadej Pogacar komt vanavond aan in ons land. Toch wordt het dit keer maar een blitzbezoek. Na de E3 Saxo Bank Classic van vrijdag in Harelbeke trekt hij namelijk opnieuw naar Monaco. De Sloveen komt pas eind volgende week terug voor de verkenning van de Ronde van Vlaanderen.
Dat betekent dat Pogacar géén tweede opeenvolgende Dwars door Vlaanderen rijdt, waarin zijn liefde voor dit soort koersen werd aangewakkerd. Het is dus opnieuw een switch in de planning die de kopman van UAE Team Emirates maakt. Eerder op het seizoen verkoos hij de Ruta del Sol boven de UAE Tour en daarna trok hij naar Parijs-Nice in plaats van Tirreno-Adriatico, waar hij aanvankelijk aangekondigd was.
De E3 Saxo Bank Classic in Harelbeke is voor de tweevoudige Tourwinnaar een primeur. En een World Tour-koers die nauwer aansluit bij de Ronde van Vlaanderen, ook al worden sommige hellingen, zoals de Hotond of de Stationsberg, volkomen omgekeerd gereden.
HOOFDPUNTEN
Sevilla wint Europa League na strafschoppen en smeert Mourinho eerste nederlaag ooit aan in Europese finale
VIDEO. Strafschop of niet? Zowel Roma als Sevilla claimen penalty, maar tweemaal laat ref Taylor begaan
VIDEO. Terwijl heel Roma ontploft bij openingstreffer Dybala in Europa League-finale, blijft José Mourinho ijzig kalm
Sevilla-spelers dragen shirt als steun voor ex-ploegmaat Sergio Rico die van paard viel, vrouw van PSG-doelman post emotioneel bericht: “Ik kan niet leven zonder jou”
Beste van Plus
Lees meer
“Fysiek minder zijn dan je vader van 60, dat is best lastig”: Victor Campenaerts staat eindelijk voor comeback na veel miserie
Julian Alaphilippe (Soudal Quick-Step) en Dylan van Baarle (Jumbo-Visma) keren terug in koers in de Dauphiné
“Treurige” taferelen op de Nederlandse televisie: waarom had Primoz Roglic grijze tape op zijn Jumbo-Visma-shirt?
Bingoal WB-renner Julian Mertens in kunstmatige coma geplaatst na ongeluk op training