PODCAST CAFÉ KOERS. “Wout heeft geluisterd, we hebben hem gevraagd één keer te winnen voor de Ronde, geen twee keer”
Voorpret is dubbele pret. Na de E3 Saxo Bank Classic en Gent-Wevelgem is het likkebaardend uitkijken naar de Ronde van Vlaanderen. Wout van Aert diende in Harelbeke onze analist Dirk De Wolf van antwoord, maar daar is Dirk blij om. In Gent-Wevelgem schikte Van Aert zich weer naar ons orakel door de zege weg te schenken aan zijn ploegmakker Christophe Laporte. “We hadden Wout gevraagd om nog één keer te winnen voor de Ronde, geen twee keer hé.” Maar Wolfke is niet alleen gul in zijn analyses, hij liet Niels Verdijck en host Michaël ook de befaamde pannenkoeken van zijn Linda proeven. Niels heeft deze week nog een stevig soloritje voor de boeg: over de Oesterdam naar het tankstation om Mathieu van der Poel zijn magische winegums te bezorgen.
De koers is van ons: nu ook elke donderdag
Onze koerspodcast is er vanaf dit seizoen wekelijks. Elke donderdag ontvangt host Michaël Van Damme onze wielerjournalisten om de actua van de voorbije wielerweek te bespreken. Na grote eendagskoersen of rittenwedstrijden zijn we er ook met een hyperactuele aflevering. Ook dus na Milaan-Sanremo.
Beluister hier alle afleveringen van onze podcast ‘De Koers is van Ons’
HOOFDPUNTEN
HERBELEEF. Dit was het titelfeest van Antwerp: met de bus door de mensenmassa, uitzinnige fans en een geëmotioneerde Alderweireld
VIDEO: Alderweireld geëmotioneerd in stadhuis, ook woorden Bart De Wever raken hem, burgemeester geeft Pritt cadeau
VIDEO. Antwerp-spelers krijgen dag na kapotte trofee al een nieuw exemplaar
Paul Gheysens richt zich “met kwaad oog” naar burgemeester De Wever en familie Mintjens: “Het stadionprobleem móét worden opgelost”
Beste van Plus
Lees meer
Mathieu van der Poel investeert in langere trainingsperiodes: “Ik ben nog gretiger om weer te koersen, maar er is ook een risico”
Deugddoende zege voor Julian Alaphilippe in de Dauphiné: “Dit is een opluchting, de laatste maanden duurden lang”
Het gaat steeds beter met Bingoal WB-renner Julian Mertens na coma: “Zijn medicatie is verminderd en hij doet oefeningen in bed”
Gianluca Pollefliet wint Memorial Philippe Van Coningsloo, Robbe De Weert is beste streekrenner met 32e plek