Vanmiddag loting

Hapklare brok voor Racing Genk

Om 14 uur wordt vanmiddag ook geloot voor de tweede en laatste voorronde van de Uefa Cup. Daarbij gaat met RC Genk één Belgische club de trommel in. Germinal Beerschot is rechtstreeks geplaatst voor de eerste ronde.

Genk is zeker reekshoofd en ontloopt grote namen zoals Besiktas, Austria Wien, Grazer AK, Levski Sofia, Grasshoppers, Rode Ster Belgrado en Mainz.

De 62 deelnemende ploegen worden voor de loting ingedeeld in drie geografische groepen. Doordat gisterenavond nog de terugmatchen van de eerste voorronde werden gespeeld, gebeurt dat pas kort voor de loting.

België hoort in principe bij de noordelijke groep, maar Genk kan (altijd als reekshoofd) net zo goed in de zuidelijke of centrale groep worden geplaatst.

Bij de mogelijke tegenstanders alleen kleine clubjes en voor Genk hapklare brokken zoals AC Allianssi (de Finse van omkoping verdachte club van Suray, Pister en La Placa), het IJslandse IBV en Keflavik, het Ierse Longford (noordelijke groep), het Cypriotische APOEL van Okon en Kaklamanos (gisteren goed voor twee goals), het Sloveense Publikum van ex-Genkenaar Sulejmanovic, het Macedonische Vardar (zuidelijke groep), het Slovaakse Zilina, het Zwitserse FC Zürich en FC Vaduz uit Liechtenstein (centrale groep). De tweede voorronde wordt gespeeld op 11 en 25 augustus.

(GDV)



Eerste voorronde (terug)

MTZ-Ripo (W-Ru) -Ferencvaros (Hon) 1-2 (2-0)

Domzale (Slo) -Domagnano (SMa) 3-0 (5-0)

Ventspils (Let)- Linfield (Ier) 2-1 (0-1)

MyPa (Fin) -TVMK (Est) 1-0 (1-1)

Lok. Tbilisi (Geo)- Banants (Arm) 0-2 (3-2)

Dacia (Mol)- Vaduz (Lie) 1-0 (0-2)

Pétange (Lux)- Alliansi (Fin) 1-1 (0-3)

Atlantas (Lit) -Rhyl (Wal) 3-2 (1-2)

Flora (Est)- EfB (Den) 0-6 (2-1)

Metalurgs (Let) -NSI (Far) 3-0 (3-0)

Viking (Noo) - Portadown (Wal) 1-0 (2-1)

Mika (Den)- Mainz (Dui) 0-0 (0-4)

Lenkoran (Aze)- Nistru (Mol) 1-2 (1-3)

Bate (W-Ru) -Kutaisi (Geo) 5-0 (1-0)

Apoel (Cyp) -Birkikara (Mal) 4-0 (2-0)

Rapid (Roe) -Sant Julia (And) 5-0 (5-0)

B36 (Far)- IBV (1-1)

Keflavik (IJs)-Etzella (Lux) (4-0)

Carmarthen (Eng)-Longford (Ier) (0-2)

Vardar (Mac)-Elbasan (Alb) (1-1)

Cork (Ier)- Ekranas (Lit) (2-0)

Zilina (Slw)-Baku (Aze) (0-1)

Zepce (B-He)-Bashkimi (Mac) (0-3)

Brijeg (B-He)-Teuta (Alb) (1-3)

Hiberninans (Mal)-Omonia (Cyp) (0-3)

Corrigeer

Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.