Kalender

ATLETIEK

ZATERDAG 2 OKTOBER

Langemark: 2de Trimardloop, Zaal 't Madointje, Klerkenstraat 128, Langemark (De Madonna), 14u15 jogging 3,3 km, 15u00 10 km. Info: Tom Willemyns, tel. 0496/72.29.34, e-mail: willemyns.ligneel@telenet.be, website www.trimardloop.be

Oostende: Hermesloop, Jozef Verhellestadion, Torhoutsesteenweg 584, Oostende, 15u00 start to run 6 km, vrouwen 6 km en mannen 12 km. Info: Frederik Debreyne, tel. 059/23.71.54, e-mail: info@hermes-atletiek.be, website www.hermes-atletiek.be Oostends Loopcriterium

Wervik: 3de Memorial Gilbert Zoetaert, Hoeve Decuypere, Loskaaistraat, Wervik, 14u00, cadetten, scholieren, J/S en masters ver/kogel/discus, Juniors mannen kogel/discus. Info: Patrick Hollebeke, tel. 056/31.32.31, e-mail: hollebekepatrick@hotmail.com, website www.flac.be

ZONDAG 3 OKTOBER

Deerlijk: 14de Statieloop, Casier Recycling, Sint-Elooistraat 2, Deerlijk, 14u00 jeugdreeksen, 15u15 5 km, 15u45 10 km. Info: Carl De Donder, tel. 056/77.80.72 of 0475/98.10.02, e-mail: dedonderdcarl@skynet.be

Menen: 16de RTOM Parkloop (veldlopen), Park Ter Walle, J.M. Sabbestraat, Menen, 14u00 reeksen voor jeugd en seniors. Info: tel. 0477/46.19.34, e-mail: rtom@pandora.be, website www.rtom.be, enkel voor vrije sporters en niet-aangeslotenen.

BASKETBAL

1STE PROVINCIALE MANNEN

Za 18.00 Sijsele B - Koksijde A

Za 18.15 Kortrijk Sp. B - Rozenbeka A

Za 18.15 M. Ieper B - De Panne A

Za 20.00 B-Ball Brugge - Moorsele A

Za 20.30 Desselgem A - Oedelem A

Za 21.00 Sp. Deerlijk A - Bissegem A

Zo 16.00 Zwevegem A - Blan'berge A

2DE PROVINCIALE MANNEN

Za 18.15 Zwevezele B - RHK Oostende

Za 18.30 KBOB A - Wik. Kortrijk A

Za 20.00 Duinbergse A - Oedelem B

Za 20.15 Zedelgem A - Rac. Brugge B

Za 20.30 Wielsbeke A - Wibac A

Zo 13.00 Oostkamp B - Bissegem B

Zo 17.00 Poperinge A - Izegem A

3DE PROVINCIALE A MANNEN

Za 18.00 Zedelgem B - Eernegem A

Za 20.00 Jup. Andries - Duva Gistel C

Za 20.15 C. Brugge A - TI Wevelgem B

Za 20.30 Blankenberge B - Ber Tielt B

Zo 10.00 Rudderv. A - Handzame A

Zo 10.30 De Panne B - Oudenburg A

Zo 11.00 H. Oostende A - Mibac A

3DE PROVINCIALE B MANNEN

Za 17.00 BS Waregem B - I. Ieper B

Za 18.30 Wielsbeke B - Wibac B

Za 18.30 TMCI Wevelgem C - Izegem B

Za 18.30 Desselgem B - Wervik A

Za 19.30 Avelgem A - Gullegem A

Za 19.30 BT Kortrijk - Wy. Roeselare B

Zo 14.30 Langemark B - Zwevegem B

4DE PROVINCIALE A MANNEN

Za 16.30 Zwevezele C - H. Oostende B

Za 18.00 Koksijde B - Knokke-Heist B

Za 18.30 Con. Brugge B - Eernegem B

Za 20.30 KBOB B - Mibac B

Zo 15.00 Duva Gistel D - Oedelem C

Zo 17.00 GB Koekelare - Oudenburg B

4DE PROVINCIALE B MANNEN

Za 16.30 JB Wevelgem - Heuvelland A

Za 17.30 Avelgem B - Rozenbeka B

Za 18.30 Sp. Deerlijk B - Wi. Kortrijk B

Za 19.00 Marke - Handzame B

Zo 15.00 Poperinge B - Moorsele B

1STE PROVINCIALE A VROUWEN

Za 19.00 BD Brugge B - BT Kortrijk C

Za 18.30 Blankenberge - Koksijde B

Za 18.30 KBOB - De Panne

Zo 17.00 Duva Gistel - H. Oostende

1STE PROVINCIALE B VROUWEN

Za 17.00 BD Brugge C - Damme B

Za 20.30 BT Kortrijk B - Moorsele

Zo 11.00 T. Deerlijk C - DB Wevelgem

Zo 17.00 D. Ieper C - Wibac

KRACHTBAL

1STE NATIONALE MANNEN

Za 16:00 Assebroek - Koekelare

Zo 10:00 Jabbeke - Male

Zo 10:00 Beitem - Ichtegem

Zo 10:30 Temse - Loppem A

Zo 15:30 Buggenhout - Lissewege

Zo 18:00 R Sint-Michiels - Loppem B

2DE NATIONALE MANNEN

Za 14:00 Menen - Sporting Brugge

Za 15:30 Dudzele - Fortuna

Zo 10:00 Varsenare - Aalst

Zo 10:30 Halle - Ichtegem

Zo 15:00 Snellegem - Buggenhout

Zo 17:00 Robland Sint-Michiels - Donk

3DE NATIONALE MANNEN

Za 16:00 Menen - Opstal

Za 16:00 Male - Lissewege

Zo 10:00 Wevelgem - Moerdamme

Zo 10:00 Sijsele - Koekelare

Zo 10:30 Baasrode - Beveren

Zo 11:00 Beitem - Aalter

1STE NATIONALE VROUWEN

Za 18:00 Robland Sint-Michiels - Donk

Za 19:30 Heist - Male

Za 20:00 Sporting Brugge - Menen

Zo 11:00 Beitem - Fortuna

Zo 11:00 Varsenare - Ingelmunster

Zo 14:30 Buggenhout - Ichtegemm

VOETBAL

PROVINCIALE VROUWEN 1

Zo 14.00 DV Kortrijk A - Club

Zo 14.00 L. Oudenburg - Zwevezele

Zo 15.00 Zuid-West - D. Egem

Zo 15.00 D. Waregem - Cerkelladies

Zo 15.00 Meulebeke - Veurne

Zo 15.00 D. Torhout - Menen United

Zo 15.00 Ruddervoorde - Leffinge

PROVINCIALE VROUWEN 2

Zo 15.00 Staden - SV Roeselare

Zo 15.00 Bulskamp - Dadizele

Zo 15.00 Moerkerke - Opex Girls

Zo 15.00 L. Elverdinge - Desselgem

Zo 16.15 L. Oudenburg - Wenduine

VOLLEYBAL

1STE PROVINCIALE MANNEN

Za 16.00 Pref. Menen B - Ooigem A

Za 18.00 VT Kortrijk A - Tielt A

Za 18.15 Torhout Rem. B - Wevelgem-Bissegem B

Za 19.00 R. Poperinge A - O. Brugge B

Za 19.00 K. Roeselar B - P. Zedelgem B

Za 20.00 J. Kuurne A - VT Diksmuide

2DE PROVINCIALE A MANNEN

Za 15.30 R. Poperinge B - Bavikhove

Za 16.15 J. Kuurne B - O. Lendelede B

Za 17.30 Harelbeke - Wevelgem-Bis C

Za 20.00 Geluwe - VT Kortrijk B

Zo 15.00 Moorslede B - S. Ingelmunst.

2DE PROVINCIALE B MANNEN

Za 16.30 Ruiselede B - D. Damme

Za 17.00 Oud.-Gistel A - P. Zedelgem C

Za 17.00 H. Oostende B - Bredene

Za 19.30 Ruddervoorde - Citivo Gits A

Za 21.00 Wingene - VKt Torhout

3DE PROVINCIALE MANNEN

Za 15.00 Torhout Rem. C - Citivo Gits B

Za 15.30 Roese C - Oudenburg-Gistel B

Zo 14.30 B. Beernem B - VC Loppem B

1STE PROVINCIALE VROUWEN

Za 18.00 S. Menen A - Tielt B

Za 19.30 Herm. Wervik A - St.-Joris A

Za 19.30 Zwevegem A - Diksmuide A

Za 20.30 Oude-Gistel A - Zwevezele A

Za 20.30 Wingene A - VKt Torhout B

Za 20.30 D Wevelgem A - Poperinge A

2DE PROVINCIALE A VROUWEN

Za 16.30 Opt. Lendelede B - Deerlijk B

Za 19.00 Vlamertinge B - Avelgem

Za 19.00 Ledegem - Giks Waregem

Za 19.30 Beveren-Leie A - Dadizele B

Za 19.30 Harelbeke A - GV Kuurne A

Za 20.00 D. Ingelmuns A - Wielsbeke A

2DE PROVINCIALE B VROUWEN

Za 18.30 D. Loppem A - VKt Torhout C

Za 20.30 VT Brugge C - B. Roeselare B

Za 20.30 VT Brugge B - Ruiselede A

Za 20.30 Sl. Brugge - De Haan B

Za 20.30 Koksijde A - H. Oostende C

Zo 18.00 Dentergem A - R. Roeselare A

3DE PROVINCIALE A VROUWEN

Za 16.00 Moorsele A - Gullegem A

Za 18.00 Heuvelland - Izegems VT

Za 19.30 Zwevegem B - Mar. Marke A

Za 19.30 Staden - Tielt C

Za 20.30 Wevelgem B - B. Roeselare C

Zo 10.00 St-Eloois-Winkel - Dadizele C

3DE PROVINCIALE B VROUWEN

Za 19.00 Wingene B - Bredene

Za 19.30 Gidas Gits A - Lichtervelde

Za 20.00 D. Damme A - De Haan C

Za 20.30 Middelkerke - P. Zedelgem A

Za 20.30 Koekelare A - Diksmuide B

Za 20.30 Zuienkerke - Ouden-Gistel B

4DE PROVINCIALE A VROUWEN

Za 15.30 Herm. Wervik B - Moorsele B

Za 16.00 Bissegem B - Gullegem B

Za 17.30 Langemark - S. Menen B

Za 19.00 Vlamertinge C - Mar. Marke B

4DE PROVINCIALE B VROUWEN

Za 17.00 H Oostende E - VT Brugge E

Za 17.00 Koksijde B - H. Oostende D

Za 18.00 Koekelare B - D. Damme B

Zo 15.30 VT Brugge D - P. Zedelgem B

4DE PROVINCIALE C VROUWEN

Za 15.30 Zwevegem C - R. Roeselare B

Za 15.30 Harelbeke B - GV Kuurne B

Za 16.30 Opt. Lendelede C - Deerlijk C

Za 19.00 Ingelmunst. B - Wielsbeke B

Za 19.30 Beveren-Lei B - Izegems VT 2

4DE PROVINCIALE D VROUWEN

Za 17.00 Wingene C - VKt Torhout D

Za 19.30 Gidas Gits B - Ruiselede B

Za 19.30 Ruddervoorde B - St-Joris B

Zo 11.00 Kortemark - Zwevezele B

WIELRENNEN

ZATERDAG 2 OKTOBER

ELITE Z/C & BELOFTEN

Hooglede: 114 km. Start: 15u. Kk: Gemeenteschool, Schoolstraat.

JUNIOREN

Heestert: 86 km. Start: 15u. Kk: Café De Gilde, Gauwelstraat 23.

MEISJES JEUGD

Ichtegem: 60 km. Start: 12u. Start: Sportcentrum, Keibergstraat.

NIEUWELINGEN

Bellegem: 53 km. Start: 16u30. Kk: Garage Demuynck, Kreupelstraat 5.

ZONDAG 3 OKTOBER

JUNIOREN

Ingooigem: 84 km. Start: 15u30. Kk: Naast voetbalplein, Smesseplein-Schellebellestraat.

Stalhille: 82 km. Start: 15u. Kk: Zaal Swaenenburg, Cathilleweg 38.

NIEUWELINGEN

Tielt: Keizer der Nieuwelingen over 80 km. Start: 15u. Kk: Sporthal, Sportlaan.

Vlamertinge: 63 km. Start: 15u. Kk: Sporthal, Poperingseweg.

ASPIRANTEN

Watou: 19 km (12-jarigen) met start om 13u30, 24 km (13-jarigen) met start om 15u, 36 km (14-jarigen) met start om 16u15. Kk: Parochiezaal A + B, Blauwhuisstraat.

MINIEMEN

Krombeke: 7 km (8- en 9-jarigen), 11 km (10-jarigen), 16 km (11-jarigen). Start: 14u. Kk: Zaal Café Hof van Vlaanderen, Krombekeplein 13.

MAANDAG 4 OKTOBER

ELITE MET CONTRACT

Oostrozebeke: 100 km. Start: 14u30. Kk: Ontmoetingscentrum, Gemeenteplein.

ELITE Z/C & BELOFTEN

Kuurne: 67 km. Start: 16u. Kk: Emmaus, Lt. Gen. Gerardstraat.

WOENSDAG 6 OKTOBER

ELITE Z/C & BELOFTEN

Ichtegem: 128 km. Start: 14u30. Kk: Sportcentrum, Keibergstraat.

VRIJDAG 8 OKTOBER

ELITE MET CONTRACT

Zwevezele: 144 km. Start: 13u45. Kk: Sporthal, Kasteelstraat.

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio