Kalender

VOETBAL

Alle wedstrijden worden gespeeld op zondag 3/10 om 15u,

tenzij anders aangeduid.

1STE PROVINCIALE

Rumbeke - Boezinge ..../....

De Lille Steven (2/10,19.00)

Oostnieuwk. - Zedelgem ..../....

Bossuyt Dieter (2/10,19.00)

Varsenare - Zwevegem ..../....

Dejonghe Stefan (2/10,19.30)

Ingelmunster - SC Menen ..../....

Windels Christophe (2/10,19.30)

Club Roeselare - Wingene ..../....

Vervaeke Thierry

Langemark - Damme ..../....

Vansteenkiste Frederick

Blankenberge - Harelbeke ..../....

Vanloo Peter

Bredene - Knokke ..../....

Devoldere Jurgen

2DE PROVINCIALE A

Veldegem - Oudenburg ..../....

Vandenbussche Joost (2/10,16.30)

Adinkerke - Oostkamp ..../....

Dessein Peter

Spermalie - SK Torhout ..../....

Boterberg Jan

J. Male - D. Beveren ..../....

Viaene Christophe

SV Koekelare - VG Oostende ..../....

Goudmaeker Peter

Pittem - Jabbeke ..../....

De Grande Kevin

Oostduinkerke - Steenbrugge ..../....

Degier Andre

Westkapelle - Tielt ..../....

Salembier Benoit

2DE PROVINCIALE B

Oostrozebeke - Wervik ..../....

Vanthomme Geert (2/10,18.00)

Deerlijk - Ledegem ..../....

Coulier Luc

Helkijn - De Ruiter ..../....

Vanhoutte Koen

Vlamertinge - Gullegem ..../....

Soetaert Frank

Lendelede - Meulebeke ..../....

Teerlynck Bart

Anzegem - Geluveld ..../....

Ouvrein Patrick

Otegem - Geluwe ..../....

De Vlaminck Philippe

WS Lauwe - Avelgem ..../....

Mulleman Kris

3DE PROVINCIALE A

Komen/Neerw. - Westende ..../....

Braet Janic (2/10,17.00)

Houthulst - Reningelst ..../....

Vandepitte Olivier

Zonnebeke - Elverdinge ..../....

Vanhoenacker Mark

FC Poperinge - Veurne ..../....

Moreau Jurgen

Beselare - Middelkerke ..../....

Baes Domien

Nieuwkerke - Proven ..../....

Vanglabeke Bart

Hooglede - Staden ..../....

Gevaert Marc

Westrozebeke - Nieuwpoort ..../....

Pyncket Tom

3DE PROVINCIALE B

Wenduine - Snaaskerke ..../....

Dumarey Mathias (2/10,19.00)

Zerkegem - Ichtegem ..../....

Allemeersch Birger

Beernem - Aartrijke ..../....

Van Parys Alexander

Heist - E. Brugge ..../....

Bonduel Pieter

Ruddervoorde - HO Oedelem ..../....

Swaenepoel Sven

Gistel - Loppem ..../....

Demanet Jens

Zandvoorde - Zwevezele ..../....

Boessens Steven

Kortemark - De Haan ..../....

Debeuckelaere Kevin

3DE PROVINCIALE C

Heestert - Ingooigem ..../....

Fermaut Jens

Kanegem - Moorslede ..../....

Trybou Wouter

SV Kortrijk - Wevelgem ..../....

Verfaillie Brecht

Moorsele - RC Lauwe ..../....

Beernaert Francky

Bellegem - Desselgem ..../....

Vanpoucke Thomas

Bissegem - Moen ..../....

Van Oost Germain

T. Menen - Lowingen ..../....

Verhaeghe Bram

Heule - Ardooie ..../....

Theerlynck Steven

4DE PROVINCIALE A

Lombardsijde - Zarren ..../....

Notredame Kurt

Alveringem - De Panne ..../....

Beyen Benny

Woumen - Keiem ..../....

Braeckevelt Ashly

Vladslo - Bulskamp ..../....

Bertels Dirk

Leke - Jonkershove ..../....

Taveirne Stijn

4DE PROVINCIALE B

Sint-Kruis - Gits ..../....

Devisch Pieter

C. Oedelem - Lichtervelde ..../....

Decuypere Tim

Zeebrugge - Hertsberge ..../....

Dezeure Roeland

Moerkerke - Ruiselede ..../....

Vanhou Jay

Dudzele - Sint-Joris ..../....

Vandenbrande Raymond

D. Brugge - Lissewege ..../....

Uyttenhove Thomas

4DE PROVINCIALE C

Stasegem - Kachtem ..../....

Danckaert Hannes

J. Vijve - SV Izegem ..../....

Callens Sean

Beveren-Leie - Dentergem ..../....

Theeten Kristof

Wakken - Kuurne ..../....

Verheye Tom

Aalbeke - Marke ..../....

Wydaeghe Bjorn

Hulste - Aarsele ..../....

Dhont Christophe

Rekkem - Dottenijs ..../....

Vanhoorelbeke Filip

4DE PROVINCIALE D

Kruiseke - Heuvelland ..../....

Bonte Kenny

Passendale - Dikkebus ..../....

Mommerency Maxim

Zillebeke - Ploegsteert ..../....

Decock Anthony

Dadizele - Brielen ..../....

Deruyter Ivo

Westouter - Woesten ..../....

Matton Bart

Wijtschate - Voormezele ..../....

Decavele Stefaan

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio