TOPSCHUTTERS

2de provinciale A

6: Notte (Waarschoot), Van Sprundel (Zelzate), Van Laecke (Kallo)

5: Van Durme (Sleidinge)

4: Tom De Wulf (Merendree), Rawidjan (Zelzate)

3: Bogaert (Zelzate), Chebil (KFCO Gent), Cocquit (Lovendegem), Shane De Meyer (Aalter), David De Ridder (Sint-Kruis-Winkel), Wesley De Ridder (Sleidinge), Poppe (Sinaai), Rawidjan (Zelzate), Kristof Van De Velde (Sint-Kruis-Winkel), Van De Walle (Adegem), Van Durme (Sleidinge), Verbeke (Bazel)

2: Annicaert (Adegem), Buysse (Ursel), Coppieters (Stekene), Cornelis (Bassevelde ), Danneels (Bassevelde), Delcourt (Adegem), De Maere (Sinaai), Wouter De Muynck (Ursel), Philippe De Rijcke (Ursel), Dhaemers (Lovendegem), Mahdi Frouja (Kallo), Hellemonds (Drongen), Jacobs (Waarschoot), Marginet (Aalter), Mestdagh (Drongen), Musseeuw (Aalter), Notte (Waarschoot), Penny (Sleidinge), Thienpont (Sleidinge), Thuy (Stekene), Van Assel (Sint-Kruis-Winkel), Van Dommele (KFCO Gent), Van Geem (Lovendegem, Van Laere (Sint-Kruis-Winkel), Vercauteren (Bazel), Verstraete (Merendree)

2de provinciale B

5: M. Damman (Jong Zulte), M. Maroy (Sint Denijs), K. Vermeulen (Machelen)

4: K. De Wannemacker (SV Geraardsbergen), S. Vercouillie (Olsene)

3: J. De Ridder (Ardennen), K. Paelinck (Latem), J. Nobels (Gavere Asper), L. Lapage (Zingem), D. Van Daele (Machelen), Mattar Jammeh (Eine), T. Van Loocke (Nevele), Y. Verdonck (Ardennen)

2: V. Martens (Latem), E. Errol (VSV Gent), G. Goebeert (Ardennen), A. Zarzour (Latem), J. De Ruyver (Ardennen), J. Van Damme (VSV Gent), K. Devos (Jong Zulte), J. Bettens (Gavere-Asper), A. Barrie (Nevele), G. Verloo (VSV Gent), O. Mehdaoui (VC Zwijnaarde), K. Van Cauwenberghe (Eine), L. Heyde (Machelen), J. Leytens (Sint Denijs), D. Sleeuwaert (Latem), B. Kandruczi (VSV Gent), G. Vekeman (Munkzwalm), F. Simoens (Munkzwalm), D. Degeyter (VC Zwijnaarde), C. Remon (VC Zwijnaarde), P. Vanderlinden (SV Geraardsbergen), L. De Bree (Olsene), W. Basyn (Dikkelvenne), C. Vaal (Dikkelvenne)

2de provinciale C

7 : Y. Boone (Schoonaarde)

6 : B. Dupont (Robur)

4 : J. De Lat (Burst), B. Souffriau (Houtem), F. Vergucht (Wetteren)

3 : J. Ahorukomeye (Oudegem), M. Bihi (SK Lebbeke), F. Cornelis (Lochristi), J. Haentjens (Wetteren), D. Van Den Broeck (Oudegem), N. Van De Voorde (Lochristi), P. Wellekens (Wetteren)

2 : D. Belis (Lebeke-Aalst), J. Cattrysse (SK Lebbeke), B. Colle (HO Kalken), K. De Coen (Laarne-Kalken), M. De Paepe (Houtem), P. De Rijck (Lebeke-Aalst), K. Eeckhoudt (Schoonarde), L. Hoorens (HO Kalken), M. Janssens (SK Lebbeke), S. Robaeyst (Laarne-Kalken), W. Schouppe (Dendermonde), R. Sidorski (Lebeke-Aalst), G. Van Berlamont (Lebeke-Aalst), N. Van Den Bossche (Laarne-Kalken), M. Van Der Bruggen (SK Lebbeke), G. Van Havere (SK Lebbeke), J. Van Poucke (Beervelde), C. Vermeir (Lebbeke), J. Verschaffel (Beervelde), K. Wille (Houtem)

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio