Luchtbalboys verrast Berendrecht

4de PROVINCIALE A

Luchtbalboys verrast Berendrecht



Borsbeek 1- Olympic 4 - Doelpunten: 15' Pauwels 0-1, 50' Mertens 1-1, 60' Pauwels 1-2, 50' Tadlaoui 1-3, 90' Mattheyssens 1-4

Jong Merksem 3- FC Antuerpia 2 - Doelpunten: 20' (P) Gomez 0-1, 28' Yaznasi 1-1, 41' Lidrizy 2-1, 87' Grauwmans 3-1, 90' Beriss 3-2.

FC Turk 1- SP Burcht 2 - Doelpunten: 37' Kemal 1-0, 65' Potithai 1-1, 85' Potithai 1-2.

Heibos 6- SK Donk 0 - Doelpunten: 2' Verboven 1-0, 4' Verboven 2-0, 14' Susz 3-0, 26' Susz 4-0, 58' Biot 5-0, 79' Lauwereysens 6-0.

Olympic Essen 2- VC Stabroek 3 - Doelpunten: 1' Van Wolvelaer 0-1, 12' Vercauteren Dave 1-1, 36' Vercauteren Dave 2-1, 53' Van Wolvelaer 2-2, 77' (P) Van Wolvelaer 2-3.

Putte SK 0- FC Lint 3 - Doelpunten: 37' Desenfants 0-1, 75' Desenfants 0-2, 88' De Weerdt 0-3.

Berendrecht 3- Luchtbalboys 6 - Doelpunten: 12' Van de Sande 0-1, 33' Van de Weyer 1-1, 44' Marynissen 2-1, 68' Vaerewyck 2-2, 72' Van Gramberen 2-3, 74' Feyen 2-4, 83' Vaerewyck 2-5, 87' Cornelis 3-5, 91' Urbent 3-6

Boechout 2- VC Mortsel 3 - Doelpunten: 2' Leurs 0-1, 3' De Laet 0-2, 56' Tadlaoui 0-3, 83' Olav Don 1-3, 89' Nyssen 2-3.



4de PROVINCIALE B

Puurs steviger

op tweede plaats

FC Kessel 0-Oxford Hemiksem 2 - Doelpunten: 13' Yanko 0-1, 85' Yanko 0-2.

Rijmenam 1-RB Elzestraat 1 - Doelpunten: 33' Papen 1-0, 76' Zitoune 1-1.

FC Putte 1-Peulis 1 - Doelpunten: 34' Dubois 0-1, 61' (P) Verlinden 1-1.

SK Berlaar 4-Blaasveld 3 - Doelpunten: 3' De Roy 0-1, 31' Jacobs 1-1, 40' Schuermans 2-1, 49' Jacobs 3-1, 63' De Roy 3-2, 69' Mariën 4-2, 80' Coecke 4-3.

Emblem 0- St.-Amands 1 - Doelpunten: 13' Antinoro 0-1.

Rumst 0- Heindonk 1 - Doelpunten: 70' Van den Brande 0-1.

Leest 0- Hingene 1 - Doelpunten: 80' Van Reeth 0-1.

Puurs 4- Bevel 0 - Doelpunten: 15' Van Nuffel 1-0, 23' Birger 2-0, 46' Genijn 3-0, 80' De Wachter 4-0.



4de PROVINCIALE C

Poederlee loopt

nog verder uit

Molenkring 2-Westmalle 0 - Doelpunten: 30' Huybrechts 1-0, 60' Van Dingenen 2-0

Pulle 1-Hezewijk 2 - Doelpunten: 30' Somers 1-0, 75' Gastmans 1-1, 90' Haelen 1-2.

Grobbendonk 1-Poederlee 5 - Doelpunten: 6' (P) Van De Vel 1-0, 44' Bartholomeeussen 1-1, 46' Usfu 1-2, 60' Van Hoeck 1-3, 61' Wolput 1-4, 70' Wolput 1-5.

Wortel 0-Zandhoven 2 - Doelpunten: 15' Van den Broeck 0-1, 37 De Weerdt 0-2.

Wechelderzande 1-Oosthoven 0 - Doelpunten: 75' Boeckx 1-0.

Massenhoven 0-Gierle 1 - Doelpunten: 77' Geudens 0-1.

Noordstar 2-Dosko 1 - Doelpunten: 45' (OG) Wesley Van Gils 1-0, 65' Helsen 2-0, 91' (P) Van Litsenborgh 2-1.

Turnhout 1-Achter Olen 1 - Doelpunten: 7' Mertens 0-1, 75' Langewauters 1-1.



4de PROVINCIALE D

St.-Dimpna op weg

naar de titel

Wiekevorst 1-St.-Dimpna 2 - Doelpunten: 13' Nijs 1-0 (pen.), 51' Van Looveren 1-1, 90' Kristof Theys 1-2.

Alberta 2-Blauberg 0 - Doelpunten: 31' Verachtert 1-0, 44' Van der Veken 2-0.

Immer Voort 1-Hallaar 1 - Doelpunten: 14' Warpy 0-1, 60' Heylen 1-1.

Zoerle 2-Punt 0 - Doelpunten: 21' Van den Broeck 1-0, 82' Van Lommel 2-0.

Oosterlo 0-St. Vorst 7 - Doelpunten: 25' Spapen 0-1, 50' Van Nuffelen 0-2, 52' Ghoos 0-3, 64' Beckx 0-4, 67' Beckx 0-5 (pen.), 70' Van de Perre 0-6, 80' Boekx 0-7.

Netegalm 3-Booischot 0 - Doelpunten: 20' Van Genechten 1-0, 70' Vermeyen 2-0, 80' Christof Pulmans 3-0.

Veerle 1-Ramsel 1 - Doelpunten: 71' Geerts 0-1, 82' Janssens 1-1.

Schoor 0-Zammel 4 - Doelpunten: 61' Vandepaer 0-1, 77' Drees 0-2 (o.g.), 82' Eyckmans 0-3, 88' Peeters 0-4.



Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio