Uitslagen

ZAALVOETBAL

KZVB Kempen

Eerste: De Zwaluw - Het Pleintje 8-2; Den Heikant - Van Heuckelom A 5-11.

Tweede A: Sj Festus - Déjà Vu 4-6; Vosselaar - Unlimited 7-7; De Bergen - Calypso B 7-6; Ravago Diplomats A - De Kromme 5-0.

Tweede B: Odlo - De Plekkers 6-10; Animo - Calypso A 5-1.

Derde A: Casa Vero - Desportivo 3-7; Tugas - Wöbbe Wr 5-1; P&V Turnhout - White Socks A 1-3; Kühne - Boomerangs A 2-2.

Derde B: Angèle - Staalhard 3-3; Kronos B - Giel 5-9; Rima Sportif - White Socks B 1-9; Spinpedes A - De Treffers 5-6.

Derde C: Lybo - De Ottomanen 5-8; Balen - Futsal 4-6; Zandkapel - Lierseweg 5-0.

Vierde A: Kds.Turnhout - Barza 6-3; Ministerie - De Waterput 15-3; Boomerangs B - Verschilboys B 0-5; De Cupmaten - Turnhout 86 4-6.

Vierde B: Den Drijtip - Kronos C 6-4; Boost - Spinpedes B 6-8; De Sjepap - De Brouwerij 4-6; The Young Ones - Vijfde Wiel 5-0.

Vierde C: Steenweg Sport - Spinpedes C 5-0; De Chiwies A - De Kempen 5-0; Real Noorderwijk C - Het Kafeeke 5-3.

KVV

Eerste: The Crew 2-Sparta 1 4-6; Sava-Ambiorix 4-1; I.F.C. Kiel Un.-Stars United 5-0; Antwerp Un.-Berkenrode 1 8-5; Yubel-Jambo 6-5; Patro Hoevenen 1-Bosna uitg..

Tweede A: Groenenhoek-Deurne O.B. 1 5-9; Picass-Asap Un. 1 5-0; P.R. Sport-Bonaparte 3-6; Berkenrode 3-Sparta 2 6-6; Calcio-P.S.K. uitg.; Robin Hood 1-Ultras 11-2.

Tweede B: Valaar 1-De Boskneuters uitg.; Rayo-Z.V.L. 1 6-4; Puerta-Don Bosco 1 4-5; Celtic Wezel 1-Castellino 1 4-2; Kroatia-Zvc. United 12-7.

Derde A: Berkenrode 2-R. Antwerp Soccer 3-6; Hoboken F.C.-St. J. Vianney 11-3; F.C.B. -Ale F.C. 7-6; L & M-Cabo Verde 9-5; R. Antwerp Soccer-St. J. Vianney 4-3; De Kellboys-Asap Un. 2 5-0; Zwijndrecht Un.-Nw. Boechout 3-4.

Derde B: Sodico-Molly Blooms 5-8; S.K.B. -Ole F.C. 2-3; Boomboys-Bas United 3-0; Spartak Brasschaat-De Knokkers 7-3; Brecsfort-Bodrum 4-6; Celtic Wezel 2-Olympiakos uitg..

Derde C: De Players-Boca Seniors 0-5; Amicitia-V.B. United 7-5; Polderboys-Repro Merksem 7-11; Patro Hoevenen 2-Mariaburg uitg.; Vaso-Yozgat 66 5-12; Donk Qui Shot-Hotshots Un. 1-7.

Derde D: Squadra 07-Futsal 't Zuid 4-7; Stua-Metropole Un. 11-9; K.W.B. Niel-Bayando 5-0; Sporting Neerland 1-Les Bleus 5-0; De Wasberen-New Coupe 5-0; Stakanit-Forza Anverpia 1 uitg..

Vierde A: South-Side-Oost F.C. 5-2; The Young Ones-Tez Catlipoca 2-4; Derby Stars-Flash Printer 5-10; The Globesjotters-Deurne O.B. 2 4-8; Real Petrol 2-Les Electras 3-12; Mayoma-Chez Stef 4-8.

Vierde B: Antw. Consult. Team-Azulgranas 4-10; U.P.S. Vdv-Olympia Wilrijk uitg.; Valaar 2-Titans 04 6-2; Joico-T Rivierenhof uitg.; Sportig Lobos-Antwerp Lions 8-3; Gejost-Ploegske 13 uitg..

Vierde C: Berchem Sjotters-Alumni 15-2; Kixx-Aesculapia 1 2-5; V&O United-Bashlam 4-5; Castellino 2-Sport Academie uitg.; Spoetnik-Ossla 2 3-5; D.W.B.-De Marcellekes 3-5.

Vierde D: Ossla 1-Olvac 6-3; Selfmate-Beach Boys 9-2; Mac Adam 1-T Scheenlapke 9-2; Bat Boys-Don Bosco 2 0-5; Klimax 1-Adinga 5-5; V.V.V.-Socio uitg..

Vierde E: D.C. United-Retro Un. 4-1; Moxibus-Apollo 1-9; Banlieu 2000-De Beukenootjes uitg.; Wanhoop-W.H.U.F. 3-8; Z.V.L. 2-Tmb United 2-3; J-Star-Datamotive uitg..

Vijfde A: Berkenrode 4-Abcde 7-0; Samba-Poldercrew 7-4; The Blue Barracudas-Antw. Thunderdogs 3-2; Zenith 1-Magnus Kaps 11-5; Comp. Avalanche-Forza Armata 0-5; United 13-Styrka 6-6; Antw. Thunderdogs-Berkenrode 4 13-0.

Vijfde B: 10 Spirit-I.E.N.C.S. 1 uitg.; Aslan-Bozkurt 6-5; Mac Adam 2-Camminata 1-13; Underdogs-Antwerp Stars uitg.; Red Eagles-Kaddish 1 uitg.; Freestyle-Real Petrol 1 4-5; Antwerp Stars-10 Spirit 3-4.

Vijfde C: Itegemse Rappen-Hefa 4-6; Bernescot-Smedts 0-5; Eendracht Un. -T Kegeltje 10-14; Copacabana-Promille 2-2; De Nieuwe Halt-Almera uitg..

Vijfde D: Sporting Neerland 2-Atlas Lions n.g.-; Zenith 2-Antwerp Risc 6-6; Vertigo-Real Vegiboys 0-5; Klimax 2-K.P. United 7-4; Iham-Retro 2010 4-9; Nw. Prinsenhof-Aesculapia 2 7-10.

Vijfde E: Bunt-Jug F.K. 1-7; Bagger-Dokter Sokker 2-3; Groenplaats-Wijnegem 12-2; Joga Bonito-United Bull'S 6-6; Cuba Libre'S-S.D. Andalucia 2-18; Interplay-Forza Italia 3-10.

Vijfde F: Sporting Hove-Ekeren Un. 2 6-2; Hoevenen Un.-Blue Bits 0-4; Elshout-Wamboe 8-5; Kaddish 2-Black Stripes 0-5; Cervezas-Hoevenen Un. 5-5; C.F. Imperial-Cervezas uitg.; Part. Allstars-Ossmi V.V. 2-5.

Vijfde G: Socceroes-I.E.N.C.S. 2 4-7; Dosporta 1922-Forza Anverpia 2 1-8; Pauly F.C.-Stella Athina 2-3; Ekeren Un. 1-Squadra 96 7-4; Kinky Orihc-Powered Antwerp 4-6; The Stars-De Papegaai 2-3.

VZVB

Eerste Prov.: Transp. Joosen - FT Hoboken 9-5; Real Roda Schilde - Nelen Roger 3-6; Jong & Oud - Klein Boom 4-4; Phristina - The-O-Team 7-5.

Tweede Prov. A: Club 80 Den Berg - Gommeren zvc 3-9; Selexion - Gulden Poort 12-5; Germ. Ekeren - El Atlas 9-4.

Tweede Prov. B: TS Wommelg. A - F. Lier 3-3; IST Jamesons A - Antwerpen zvc 3-0; Club '90 - Gildenboys 8-2.

Derde Prov. A: A.C.S A - Westmalle B 7-2; Sjaalke 04 - Troja 5-4; Segers-Trans - FC "K" 7-6.

Derde Prov. B: J. Edegem - JC Oelegem 7-3; Moliets '82 - Helala Boys 1-12; Lier Trimona - Club80 Reds Im 4-1.

Vierde Prov. A: De Withoef - JC Kaddish B 8-4; Maghreb - Vaso Ekeren 8-3; A.C.S B - Anversoise 6-2; Zoeten Inval - 't Jong Dok. 6-15.

Vierde Prov. B: Toreke - Los Amigo's 3-13; Jupi - Besiktas 4-9; Piranha's B - Arowa-Dev. 6-5; Wommelg. B - L'invincibile 8-2.

Vierde Prov. C: Cl.80 MisLink - Ciné Rex 21-4; All Stars Pul. - Cool Down 4-6; Vorselaar - Club 80 Mannsch. 10-2.

Liga Essen

Reeks A: The Pocket - Indoor Soccers 3-12; Rozenhof - Rozenhof 2 4-3; Divan Art - Roger Nelen ZVC 4-4; t Volkshuis ZVC - De Volksvriend 5-0.

Liga Rupel

Reeks 1: Ter Locht 1 - De Witpen 9-5; De Witpen 2 - Azzurri Boys 4-6; Alpinestars - Hemiksem Zvc 9-2; t Pleintje - Belle Vue 4 4-4.

Reeks 2: Tor Machen Utd - Borsalino 7-5; Los Jugadores - Bestmedia 4-7; Nova Zembla - Forza VK 4-2; Rendez-Vous - De Cluyse 8-6; De Witte - Scherpenstein 5-4.

Reeks 3: Old Castle - United Agora 9-2; KWB St Rita - Passe Vite 4-4; Flamingo's - Atletico 0-7; Tifo d'Oro - Boa Games 3-13.

Reeks 4: Parma Boys - FC Fierljeppen 15-1; Familia - De Lantaarn 3-1; Wijkvrienden - Flying Spurs 11-2.

VOETBAL

KAVVV

Eerste: Sporting Thamonit - Club BP 1-0; Benne - Kid Boys 2-2; Breughel Vista - Excelsior 81 3-6; Stadhuis - Rio 1-5; Chase - Dynam 2-3; Amber - Jee Dee B 3-0; FC Dee Tee - Daltons 1-0.

Tweede A: Bar Du Port - Vyca 1-2; De Brug - Volba 1-2; Sava - El Condor 2-5; Amber D - Ter Weyde 0-2; Eskakorn - AC De Heide 5-2; The Fanatics - FC Dee Tee B 2-3.

Tweede B: Pagode Utd. - Houtbeurs 2-3; Bacchus - Het Loo 0-0; Dansing Chocola - Braschil 4-1; Philco - TC Brabo 0-5; Breughel 88 - The Players 5-0; Dewico - Patriots 2-0.

Tweede C: Continu - Thor Zaat 4-2; An Sibhin - Dee Bee Utd. 2-2; Belle Vue - De Klinkaert 7-0; Roza - Kloosterstraat 0-3; Olympia Sport - Lunatics 11-0; Umicore - Los Amigos 0-1.

Derde A: Nonkel Jan - Gilsboys 3-0; Eendracht - Amber E 1-1; Panda - R.T.P. 1-0; De Goudbloem - Nieuw Stabroek 5-0; Reunion Merxem - F.C. Ecuador 2-0; Molly Blooms - Entrepot Du Congo 3-1.

Derde B: Nieuw Boechout - Houtbeurs B 1-0; Olymp - Toreke 3-1; De Non - Svenska Sport 0-3; Amber B - Bibamus 2-1; St.Jozef B - Adegemboys 4-0; Massive - Bocadillos 2-1.

Derde C: AS Belle Vue - JC Kaddish 3-0; VK Klungel - Amber C 1-2; FC V.B. - C.C.B. 3-0; Atlas Copco - Kloosterstraat B 0-4; AC Doregem - Rupelboys 4-0; Nonkel Jan B - Jee Dee 2-5.

Vierde A: Navitec 77 - Foxes 1-5; Benne B - Amber H 2-2; Visboys - Themis 10-1; Den Bengel - Den Hof 7-1; Vidam - KFC Brabo 2-0; Amber F - St.Jozef 2-3; Royal Borsbeek - Eulegoem 0-5.

Vierde B: Briel Votracom - All Stars 10-0; Chicago Metallic - Amber G 1-2; Schonenberg - Katastroof 5-0; Stadhuis B - Ter Weyde B 3-3; Schoten Park Rangers - Dynam B 0-1; Noeveren - Brik Pele 1-0; The Rapido's - Manhattan Utd. 4-1.

Arbeidsvoetbal Kempen

Eerste: Schijf - W.Spin 1-1; Heikneuters - De Jantjes 2-1; Bosvlinders - Red Star 4-0; Hoekske - Nuclea 4-1; Braberg - G.S.K. 1-1; Claridge - Schoonbroek 2-1; Kempenzonen - Donk 4-2.

Tweede: Vloedbeemden - W.Spin 5-0; Hemelboys - Flurky 2-2; Broekkant - Schoorhei 3-1; RST.Millegem - Jong Lansiers 6-1; De Koekoek - Gerheide 1-2; Den Berg - Sparta 3-1; Olmen - Krabbers 3-2.

Derde: Schijf - Germinal 0-0; Motorclub - Meenselboys 5-0; Hoekske - Cools 4-1; Kemea - Polonia 5-0; Pro Mille - Pullman 0-5; Barrier - Zwarte Goud 3-5; Motorclub - Kempenzonen 4-2.

Vierde: G.S.K. - Flurky C 3-2; Broekkant - Flurky B 2-0; Schoorhei - Atletico Laakdal 12-1; The Witch - Zonnekloppers 3-4; Olmen - Donk 5-0; Postel - Red Star 1-5.

Zondag: Postel - Bosvlinders 1-2; Broekkant - Witte Molen 1-2; RST.Millegem - Heikneuters 3-1; Den Berg - Schoonbroek 2-4.

KVV

Ere: OIve - Simikos 0-3; Vdp - Olvac 0-1; Stabelino - Cantincrode 0-0; Vremde - Ossmi 2-2; Patro Hoevenen - Familia 0-0; Oxaco - Riko-Hubertus 3-2.

Eerste: Bacwalde - Vos Reinaert 0-2; Groenenhoek - Berkenrode 1-1; Helderhoek - Valaarhof 3-0; Racing Kiel - Driehoek 3-2; Groenendaal - Ik Dien 1-1; St.-Jozef - Koningshof 2-1.

Tweede A: Vatanspor - Afro Belge ff. 5-0; Seamen's Chile - Anadolu 4-3; Nw.Stabroek - Belgica 2-1; Seja - Nw.Boechout 5-0; Scheepsboys - Olse 1-7; Vlug Vooruit - Sava 3-4.

Tweede B: Polonia - Rapid 2-3; Kontich - Kalfort Daghet 1-2; Self-Mate - Brasschaat 4-2; Ostan - D'Amigos 0-2; Andalucia - De Vrede ff. 0-5; De Kroon - Akabe n.g..

Derde A: Ruggeveld - Bart 1-4; Ossla Rozemaai - Es Es 5-2; Michelangelo - Rood Wit 1-3; Geitenhof - Noorse 2-3; Moretusburg - Vaso 2-2; Birlikspor - Psk 2-0.

Derde B: Sac - Club 91 1-1; AS Lier - Albatros 0-0; FC Kiel - Hth ff. 0-5; Vitesse Boom - Deurne OB 1-4; Duffel Oost - Academia 3-3; Dwm Lint - Laar 0-1.

Vierde A: Hercules 07 - Young Stars 9-3; Harrows - Roj FC 2-2; Hemiksem - De Goudbloem ff. 5-0; Los Incas - Dremco 5-0; Troske - Kwadraat Ekeren 5-0; De Zwaluwen - Atlanta 1-3.

Vierde B: Boterwaag - Schonenberg 0-1; Bariton - Leonardus 4-2; Adler - De Duif 16-0.

Vijfde: V.V.C. - Gfb 3-4; St.Aloysius - Blauwbloezen 5-0; Gfb - St.Michiel 7-4; Socio - V.V.C. 3-6; Players - Jokers ff. 5-0.

LVL

Eerste klasse A: SK Diamant - Varenwinkel 2-0; Gooreinde - De Rotonde 3-2; De Keyzer - Heidester 1-0; De Kroon - Vervoort 2-0; RS Corsica - Valvecke 3-4; Diamantschijf - De Weerdt 1-5; Heultje - Lindau 2-3; Sportief - Heist Goor 3-0.

Eerste klasse B: Real Putte - Willebroek Zuid 3-7; Hoekske - Forza Mechelen 4-4; Mikaza - Real Artenova 5-4; SVVC Putte - Hassania 1-4; Supers - Daring Mechelen - ; Lier Und - Flamingo 4-1.

Tweede Klasse A: Nachtegaalboys - Den Bierpot 1-1; Heles - De Kroon E't 6-0; Martinus - Lazio Coma 3-2; Club Twee - Britanic Vorst 2-0; KWB Stelen - Witte Gracht 3-4; 't Hutteke - Halder Und 1-1; Voet - Heffers 3-0.

Derde klasse A: Stoopke - De Dreef 2-5; Het Forum - Forza Mechelen B 3-1; Fortuna - De Kroon E't B 1-1; Bergen - La Folie - ; Vera Boys - HSV Tongerlo 6-2; Real Sas - Kruiske 1-1; Centerveu - GL Itegem - .

Vierde Klasse A: De Kroon B - Vervoort B 0-0; RS Corsica B - Valvecke B 3-4; Diamantschijf B - De Weerdt B 1-1; Heultje B - Lindau B 4-0; Sportief B - Heist Goor B 2-10; SK Diamant B - Varenwinkel B 0-3; Gooreinde B - De Rotonde B 1-3; De Keyzer B - Heidester B 0-10.

Veteranen: Stefke Betekom - Varenwinkel 5-0; Vervoort - RS Corsica 2-2; Ramsel - Witte Gracht 2-2; 't Kaske - Britanic Vorst 0-0; Vispluk - De Slappe 4-0; SK Diamant - HSV Tongerlo 2-2.

Geelse Vriendenclubs

Eerste: Hemelrijk - Daf 1-2; Dobbeldoes - De Firma 1-4; FC Lu - F. Pauwels 0-1; Barcelona - AC Wilan 2-1; Kevers - Muske 0-1; Plekkers - Stelenbaan 2-0; Vinus - Sportlokaal 0-8.

VOKLV

Zondagvoormiddag: V. Boerenbond - Knuddeboys 1-1; Vosberg - KWB Hombeek 2-2; KWB Pulle - KWB St.-Martinus 1-1; Tonetta - De Leeuwen 2-6; Zegbroek - KWB Putte 0-3; KWB Ludwina - The Sylvesters 2-0.

Zondagnamiddag: Achterstenhoek - Mengelmoes 2-0; Wittegracht - Vrijgezellen 3-2; Ten Aard - Vorsel 1-9; Stenen - Candela 2-1.

VVV

Ere Afdeling: Zevende Hemel - De Klamper - ; Crescendo - Zilverenhoek 1-2; De Klok - Ten Eeckhove 0-3; R.C.B. - Old Bacchus 1 1-7; De Oude Withoef - Anversa Utd 1-4; Antwerp Dealership - Squadra Azurro 2-1.

Eerste Afdeling: Centrum - Tol VV 1-0; Sifra 1 - Pedro 7-0; De Kuyper - Gooma Utd 0-0; Stanboys - Iraki Stars - ; Wilgenhof - Doelgetters 1-0; De Jongeren - Old Bacchus 2 1-3.

Tweede Afdeling: Kaps Magnus - Wapen Van Essen - ; Alcatel-Lucent - Old Lazio Withoef 5-2; Heideboys - Parkboys 1-4; De Witte - 't Uveltje - ; Dep. la Pelluna - Dekauwe 1-3; Sport - Omide Afghaan 1-2.

Derde afdeling: Rex - Zoeten Inval 2-7; Sifra 2 - De Nieuwe Kroon 2-5; Den Drammer - Nieuwe Schoten 7-1; Carrefour - FCK '89 1 2-1; De Kliek - FCK '89 2 1-4; Red City - De Gruisweg - .

BASKETBAL

Provinciaal

1ste Provinciale Mannen: Sint Jan B - Lyra A 97-55; Oxaco B - B. Stabroek A 82-60; Ekeren B - VABCO Mol A 79-78; Geel B - Sob. Zwijndr. A 75-65; Mercurius A - Wuustwezel A 84-65; Technico - Antw. Giants C - .

2de Provinciale A Mannen: Turvo A - Guco Lier B 79-70; Aartselaar BB A - Basket Malle A 52-82; Zuiderk. Hulshout A - Herentals 52-78; BG Willebroek A - Turuka'90 B 86-67; Technico B - Kontich B - ; Cal. Halle A - Duffel A - .

2de Provinciale B Mannen: Schelle B - Spartacus A 79-75; F. Bornem B - Antwerp Dyn. A 52-63; Nw. Brabo B - Makeba B 41-43; RV Wilrijk B - Vr. Walem A 74-71; Schoten A - Edegemse 100-68; Soba Antw. B - BBC Niel 80-59; Ekeren C - Brasschaat A 73-68.

3de Provinciale A Mannen: Olicsa B - Musketiers 100-50; Telstar - Kon. Herentalse BBC 65-52; Scheppers - VABCO Mol B 65-75; Schoten B - Brasschaat B - ; BBC 708 Antwerpen - Lyra B 75-80; B. Schilde - B. Stabroek B - .

3de Provinciale B Mannen: Kangoeroes B - Gembo C 98-89; Pitzemburg C - Oxaco C 104-58; St.-K.-Waver - Willebroek B 69-77; Aartselaar BB B - Ahlan Antwerpen 60-64; Noorderwijk - Vr. Walem B 92-93; Conforta A - Wuustwezel B 66-72; Mercurius B - Kontich C 56-47.

4de Provinciale A Mannen: Duffel B - Hoje 80-56; Turvo B - Berlaar 94-66; Wijnegem - BG Willebroek B 73-70; Brasschaat - Laakdal A 49-69; Esbac - Rumst 67-57; Rumst - Hoje - ; Schelle C - Putte B 69-62; Technico C - Guco Lier - ; Basket Malle B - VABCO Mol C 58-60.

4de Provinciale B Mannen: Technico D - Brasschaat 42-97; Aartselaar BB C - Lyra C 97-50; BM Bonheiden - Baskas 86-69; Cal. Halle B - Dessel Retie B 64-60; Basket Malle C - Lint 68-50.

4de Provinciale C Mannen: Eligio - DP Lier 55-77; St.-Amandse - Antwerp Dyn. B 65-69; Kangoeroes C - J. Edegem - ; Conforta B - Wuustwezel C 59-68; Mercurius - Spartacus B 76-84; Ekeren D - DP Lier 76-82; Eligio - BBC Niel 94-71.

1ste Provinciale Vrouwen: C. Dessel Retie - Gembo A 37-87; Noorderwijk A - Mercurius 67-70; Brasschaat B - Aartselaar BB A 69-29; Luchtbal - Pitzemburg B 60-32; Guco Lier - BG Willebroek C - ; Guco Lier - Luchtbal - ; Eligio - Kangoeroes 42-97.

2de Provinciale A Vrouwen: Noorderwijk B - Gembo B 62-74; Brasschaat C - Noorderwijk B 61-29; BM Bonheiden - Berlaar 71-61; Guco Lier - Gembo B - ; Makeba - Cal. Halle 37-43; Duffel B - Kontich 63-86; Zuiderkempen Hulshout - Aartselaar BB B 85-41; BG Willebroek E - J. Edegem 36-39; Barramundo Magic - Spartacus 54-59.

2de Provinciale B Vrouwen: Zuiderk. Hulshout B - Gembo 52-53; Wijnegem - Sob. Zwijndr. 43-49; Nila - RV Wilrijk B 67-73; Technico - Schelle C - ; Basket Malle - Olicsa 44-59; BG Willebroek D - Telstar 56-58.

KAVVV

Vrouwen

Eerste: Red Vic - Ten Bells 24-37; Herentals Dames - Technico 52-29.

Tweede: Wannabiekes - Vabco Mol 1 54-39; Mip's Aartselaar - Vabco Mol 2 51-49.

Derde: Basket Deurne - B.O.T. Schilde 27-44; Wuustwezel BBC - Rubies 2 ff 0-20; Campinia Dessel Retie - Fastbreak Beerse ff 20-0.

Mannen

Ere: Antwerpen Zuid - De Prof 90-85; Beasty Boys Westmalle - Scooters Kallo ff 20-0; Burcht Basket - Diagonal 75-81; Schoten - Dageraad nm; Panthers - Gnoes United ff 0-20.

Eerste: Capenberg - Shoot 62-58; Basket Deurne - B.O.T. Schilde 59-55.

Tweede: TOL Burcht - Zuiderkempen Hulshout 51-67; Basket Stabroek - Wase Wolven 86-67; De Zonneblussers - Total Loss 82-76; Wannabees - Gecko Boys 63-52.

Derde A: Bayer - Gulle Trakteert 65-60; Bushwackers - Sabonis 66-86; BC Bizaar - Achtentwintig Dettig/Turuka 78-55.

Derde B: Makeba - Sertec 66-59.

Vierde A: B-Fifty-Too - Olvek 2 84-69; Nuclea Mol - Verahomeboys 74-67.

Vierde B: Kangoeroes Boom - Fastbreak Beerse 73-4; Tassers - Klavermannen 64-55; Wuustwezel BBC - BBC Laakdal 64-107.

VOLLEYBAL

Provinciaal

1ste Provinciale Mannen: Herenthout 2 - Ekeren 1-3; Amigos 4 - Bouwel 2 3-0; Beerse 1 - Nijlen 1 3-1; Molvoc - Hoogstraten 3-0; Boechoutse - Amigos 3 3-1; Arendonk 1 - Booischot 2 3-0.

2de Provinciale A Mannen: Jemsz Beerse 2 - Rijkevorsel 1 3-1; Wijnegem - Rijkevorsel 1 0-3; Smash OT - Vosselaar 3 3-2; Jemsz Beerse 2 - Ranst 1 3-1; St.-Janskring 1 - Kalmthout 2 3-1.

2de Provinciale B Mannen: Turnhout - Kasterlee 2 3-1; St.-Janskring 2 - Edegem 1-3; Westerlo Zoerle 1 - Westmalle 1 3-1; Balen 1 - Mechelen 3-2; Schilde - Olmen 3-2; Borgerhout - Kontich 3-1.

3de Provinciale A Mannen: Lint 2 - Kapellen 3 3-0; Zoersel 5 - Boechoutse 2 3-0; Molvoc 2 - Dessel 1 3-1; Westerlo Zoerle 2 - Amigos 5 0-3; Bouwel 3 - Ranst 2 - ; Arendonk 2 - Nijlen 3 3-2.

3de Provinciale B Mannen: Herenthout 3 - Ekeren 2 3-0; St.-Janskring 3 - Schoten 3-0; Jemsz Beerse 3 - Merksplas 3-1; Ranst 3 - Loenhout 1-3; Vosselaar 4 - Ranst 3 0-3; Tongerlo - Zoersel 4 3-2.

3de Provinciale C Mannen: Dijle Mechelen - Geel 3 3-1; Booischot 3 - Niel 3-1; Retie 2 - Schelle 0-3; Berchem - Schriek 1-3; Balen 2 - VC Olen 1-3.

1ste Provinciale Vrouwen: Booischot - Kasterlee 3-0; Dessel - Schelle 1 3-0; Puurs - Booischot 3-1; Smash OT - Schelle 1 2-3; Lint - VC Olen 3-1; Vosselaar 1 - Mortsel 3-1; Olvoc Olen - Schelle 2 3-0; Dessel - Kasterlee - .

2de Provinciale Vrouwen: Jemsz Beerse 2 - Ekeren 1 3-0; Retie 2 - Boechoutse 1-3; Zoersel 2 - Dessel 1-3; Turnhout - Zandhoven 3 3-0.

3de Provinciale A Vrouwen: Retie 3 - Blaasveld 2 1-3; Waverse - Malle 3-1; Z. Heist - Lier 1-3; Turnhout 2 - Nijlen 3 3-0; Balen 1 - Mechelen 2 0-3; Borgerhout - Retie 3 - ; Borgerhout - Hoogstraten 1 3-0.

3de Provinciale B Vrouwen: Ranst 1 - Berlaar 3-2; Precura - Schoten 3-0; Kalmthout 2 - Rijkevorsel 1 3-0; Power Ravels 1 - Merksplas - ; Arendonk 1 - Kasterlee 2 3-0; Westerlo Zoerle - Meerhout 3-0.

KAVVV

Vrouwen

Eerste: Beveren VC - Smash Lier VC 3-2; Pannenhuiseke 1 - Schoonbroek VBK 0-3; Mechelse VBK - Komart 1 3-0; Kessel 95 - Fortje 3-2.

Tweede: De Strandjutter - Zorgvliet 3-0; Pannenhuiseke 2 - Ideefiks 3-0; Schelle VC - Notenboom 3-0; Woka - Animo Hemiksem 0-3.

Mannen

Beker: Sportief - Deurne OB 3-1; V Z B - Notenboom 1-3; Pannenhuiseke 2 - Animo Hemiksem 3-0.

Eerste: Pannenhuiseke 1 - Notenboom 2-3; V Z B - Meteoor 2-3.

Tweede: Pannenhuiseke 3 - Zorgvliet 0-3; Pannenhuiseke 2 - Sloep VC ff 3-0.

Falos

Eerste: Statie A - Centrum A 3-0; Komart A - Zonderschot A 3-0; Oppuurs B - Liezele 0-3; Kalfort A - Keerbergen 3-2; Kalfort B - Reet A 1-3.

Tweede A: Statie B - Zonderschot D 3-1; Overbroek A - Brasschaat Ctrm 3-0; Jong Wiekevorst - Nijlen Ctrm. C 3-2; Nijlen Ctrm. B - Ranst A 2-3; Putte Grasheide - Dupont 3-0.

Tweede B: Mech. Leyden - Fam. Verhasselt 3-0; Rumst B - Hemix 3-1; Puurs Centrum - Baasrode 3-2; Oppuurs A - Vobos A 0-3; Ruisbroek - Bornem Abdij 3-1; Schelle H. Familie - Reet B 3-1.

Derde A: Nijlen Ctrm D - Wilrijk 3-2; HS 58 cents - Ter Linden 3-1; OLV Waver 1 - Groenenhoek 3-0.

Derde B: Mech. Coloma B - Mech. Libertus 1 3-0; Leest B - Mech. Libertus 2 0-3; Hombeek B - Mariekerke B 1-3; Breendonk - VC Centrum 3-0; Kalfort Kanaar - Elewijt 3-1.

Vierde A: Mech. Coloma C - Bonheiden 3-1; Lint - Komart F 3-0; Crac in 't doen - Brecht Overbroek B 1-3.

Vierde B: Rumst B - Tisselt 3-1; Komart C - Mariekerke C 3-0; Kalfort XXL - Bornem Branst 3-0; Niel - Reet C 1-3.

Vrouwen Eerste: Kalfort Vier - Kalfort Femina 3-1; Leest - Kalfort Dames 3-0; Putte Grasheide - Elewijt 0-3; OLV Waver - Groenenhoek 3-1.

Vrouwen Tweede: Kalfort Sportiv A - Bonheiden Goka 1-3; Old Sam - Schriek 2-3; Bornem Abdij - Mech. Libertus A 3-0; DUVO - Mech. Libertus B 3-0.

Vrouwen Derde: Heist Zonderschot - Kalfort Vijf 1-3; Putte Peulis - Komart B 0-3; Aartselaar Vier B - OLV Waver 2 1-3; SAM - Itegem 3-0; Bonheiden Bovo - Dupont 3-0.

Gew. Antwerpen

1ste Gew. Mannen: Duv. Puurs 3 - Schelle 3 3-1; H. Hemiks. 2 - Wavoc VBC 1 3-1.

2de Gew. A Mannen: Scheldenatie 5 - Wavoc VBC 3 3-0; K. Kontich 2 - K. Bornem 3-0; V. Lint 3 - Scheldenatie 5 1-3; Schelle 4 - H. Hemiks. 4 0-3; Siks Blaasv. 3 - Kalmthout 3 2-3; Mavoc Mech. 2 - Sv. Schoten 2 3-1.

2de Gew. B Mannen: Mavoc Mech. 3 - Wavoc VBC 2 1-3; H. Hemiks. 3 - Scheldenatie 4 1-3.

1ste Gew. Vrouwen: Duv. Puurs 2 - Volmar Ek. 2 3-2; H. Hemiks. 1 - WEK Loenh. 1 3-1; Mavoc Mech. 3 - Mortsel 3 3-2; Br. Ranst 2 - GZ Wijnegem 1 3-0.

2de Gew. Vrouwen: V. Lint 2 - Wavoc VBC 2 3-0; Mavoc Mech. 4 - Mortsel 4 3-2.

3de Gew. A Vrouwen: Schelle 4 - Smash Lier 3 0-3; H. Hemiks. 2 - J. Edegem 3 3-0.

3de Gew. B Vrouwen: Scheldenatie - K. Kontich 2 3-1; H. Hemiks. 3 - Wavoc VBC 3 0-3.

Gew. Herentals

Eerste: St.-Janskr. 4 - Volak Vorsel. 3 0-3; M. Booisch. 4 - Volak Vorsel. 2 3-0; Zigo Heist - Volak Vorsel. 1 3-0; VC Herenth. 4 - VC Herenth. 5 1-3; VT Wezo 3 - VOC Schriek 2 3-0; FH Nijlen 4 - VC Olen 2 2-3; FH Nijlen 5 - VC Berlaar 3-0.

Eerste Vrouwen: VC Olen 3 - VC Olen 2 2-3; FH Nijlen 4 - Zigo Heist 2 3-2; Ol. Olen 2 - Volak Vorsel. 1 2-3; St.-Janskr. 1 - B Bouwel 2 3-0; M. Booischot 3 - VOC Schriek 1 3-0.

Tweede A Vrouwen: Ol. Olen 3 - Volak Vorsel. 3 3-2; Zigo Heist 3 - VBC Zandh. 4 0-3.

Tweede B Vrouwen: FH Nijlen 7 - FH Nijlen 6 3-0; Zigo Heist 4 - Tovo 3 3-0; St.-Janskr. 3 - Volak Vorsel. 2 3-1.

Gew. Mol

Mannen Gewest.: Balvoc 4 - Camba Geel 4 2-3; Laakdal - Olmense 2 3-0; Balvoc 3 - Molvoc 3 0-3; Voach 1 - Spinley 3 3-1.

Vrouwen 1ste Gewest.: Camba Geel 3 - Camba Geel 2 0-3; Olmense 2 - Olmense 3 1-3; Laakdal 1 - Molvoc 4 3-2; Balvoc - Molvoc 3-2; Olmense 1 - Molvoc 2 3-0.

Vrouwen 2de Gewest.: Balvoc 4 - VC Retie 5 0-3; Balvoc 3 - Olmense 4 1-3; Voach 2 - Laakdal 2 3-0; Mevoc - Spinley 4 3-0.

Gew. Turnhout

Mannen 1ste Gewest.: Smash 2 - Wegi 1 2-3; Amigos 6 - Gelvoc 2 3-1; Arvoc 3 - Power 1 3-2; Kasterlee 3 - Amigos 8 0-3.

Vrouwen 1ste Gewest.: Smash 3 - Wevok 1 1-3; Vosselaar 2 - Malle 2 3-0; Zoersel 3 - Arvoc 2 3-1; Beerse 3 - Wegi 1 3-1; Beerse 4 - Amigos 4 2-3; Amigos 5 - Vlimmeren 1 - .

Vrouwen 2de Gewest. A: VT Turnh. 3 - Arvoc 3 3-0; Kasterlee 5 - Kasterlee 3 3-1; Wegi 3 - Power 2 3-0; Beerse 5 - Wevok 3 3-0; Zoersel 7 - Malle 3 2-3; Amigos 7 - Zoersel 5 - .

Vrouwen 2de Gewest. B: Amigos 8 - Kasterlee 4 3-0; Power 3 - Merksplas 2 0-3; VT Turnh. 4 - Arvoc 4 3-2.

Vrouwen 3de Gewest.: Arvoc 5 - Wevok 4 0-3; Zoersel 9 - Zoersel 8 3-0; Beerse 6 - Merksplas 3 1-3; Wegi 4 - Ovoc 3-0.

Sporta A'pen

Eerste Afdeling: SKW - VP Gaverland 3-2; Bovo - Mortsel VC 1 1-3; Sloep VC 1 - Sveka-Schoten 1 - ; Geel Zwart 1 - Volley Lint 1 3-1; Vosco 1 - Fixit Wuustwezel 3-1.

Tweede Afdeling: Kokaz 1 - VCK 0-3; Antenna Ukraine - Osta Berchem 3-1; MOPS VC - HLW VC 3-0; Oxaco VC 1 - Ampersand 1 1-3; Vosco 2 - Komart 1 1-3.

Derde Afdeling A: Volley Niel - Kokaz 2 1-3; Geel Zwart 2 - OV Dennenblad 0-3; Volley Lint 3 - Havoc 3-2; Dosko@Volkshuis - Sveka-Schoten 2 3-0; Volley Lint 2 - Woka 1 - .

Derde Afdeling B: Bravoc Ranst 2 - Woka 2 - ; Kessel.be - Volley Lint 4 1-3; Sloep VC 2 - Sveka-Schoten 3 - ; Blokkeer Zandhoven - Mentha 3-1; Mavoc Mechelen - Cantincrode 1 - .

Vierde Afdeling A: Ampersand 2 - Kokaz 3 0-3; Vosco 3 - Cantincrode 2 3-1; VOJAKA 1 - Don Bosko VC 2-3; Komart 2 - Bovok 3-0; Oxaco VC 2 - Woka 3 1-3; Bravoc Ranst 4 - Geel Zwart 4 3-0.

Vierde Afdeling B: 't Pleintje - Sloep VC 3 3-0; Bravoc Ranst 3 - WEK Loenhout VC 1-3; Sveka-Schoten 4 - Simikos 2-3; VOJAKA 2 - Active Company 3-0; Komart 3 - Kokaz 4 0-3.

Vijfde Afdeling: Kokaz 6 - Woka 4 3-0; Schelle Volleybal - Oxaco VC 3 3-1; Patria - Joledi 1-3; Volley Lint 7 - Volley Lint 6 - ; Kokaz 7 - Kokaz 5 3-2; Volley Lint 8 - Volley Lint 5 - .

Eerste Afdeling Vrouwen: Blokkeer Zandhoven - Woka 1 - ; Sloep VC 1 - Sveka-Schoten 1 - ; Antigoon - Een Twee Drei VC 3-2; Dalvo VC - Kokaz 1 - ; Vos Reinaert 1 - Volley Lint 1 3-1.

Tweede Afdeling Vrouwen: Fixit Wuustwezel 1 - Meteoor 1 3-1; Volley Lint 2 - Nika - ; Geel Zwart 1 - Blauw-Wit VC 3-0; Mavoc Mechelen 1 - Wapper 2-3; PNV Waasland 2 - Schelle Volleybal - ; PNV Waasland 1 - Bravoc Ranst 1 - .

Derde Afdeling A Vrouwen: Komart 1 - Mortsel VC 1 1-3; Bovok - Cantincrode 3-1; Dosko@Volkshuis 1 - Sveka-Schoten 2 0-3; VOJAKA 1 - Wemmenem 3-2; Meteoor 2 - Jong Edegem - ; Nidavoc - Woka 2 3-1.

Derde Afdeling B Vrouwen: Sveka-Schoten 3 - Sveka-Schoten 4 3-2; Vosco 1 - Mortsel VC 2 0-3; Bovo 1 - Kokaz 2 3-1; WEK Loenhout VC 1 - Racing Deurne OB 1 0-3; Blauw-Wit VC 2 - Sorm VC - .

Vierde Afdeling A Vrouwen: Volley Niel - Woka 3 3-0; Komart 2 - Fixit Wuustwezel 2 3-1; Vosco 2 - Kokaz 3 3-0; Bovo 2 - Vos Reinaert 2 0-3; Vos Schilde 1 - VOJAKA 2 1-3.

Vierde Afdeling B Vrouwen: Valaarhof VK - Simikos 1 - ; Geel Zwart 3 - Bravoc Ranst 4 3-2; Patria 2 - Sloep VC 2 3-0; Boechoutse VC - Vos Reinaert 3 0-3; Fixit Wuustwezel 3 - Mortsel VC 3 - .

Vierde Afdeling C Vrouwen: Vos Reinaert 4 - VOJAKA 3 1-3; Bravoc Ranst 3 - RUA 3-0; Mavoc Mechelen 2 - Asterix Kieldrecht - ; Glory Girls - Active Company 3-0.

Vijfde Afdeling A Vrouwen: Dosko@Volkshuis 2 - Simikos 2 2-3; WEK Loenhout VC 2 - Volley Lint 4 3-0; Osta Berchem 1 - Vlug Vooruit 1 3-0; Komart 3 - Racing Deurne OB 2 3-1; Okee VC - Komart 3 1-3.

Vijfde Afdeling B Vrouwen: Joledi - Vlug Vooruit 2 3-0; Sloep VC 3 - Woka 4 - ; Vosco 3 - Oxaco VC 1-3; WEK Loenhout VC 3 - Volley Lint 5 3-1.

MINIVOETBAL

KAVVV

Maandagafdeling

Reeks 3: Edu Sport - Edu 8-5; Capelse Boys - Tal International 3-3; Das Rechtbijstand - De Mix 13-1; Kielse All Stars - De Drinkebroeders 7-3; Spoetnik - Recrea Brasschaat 4-5; Widelco - Racing Bacterior 7-6.

Donderdagafdeling

Reeks 2: Chasse Royale - De Glazen Boterham 1-6; Last Minute - Axa Vikings 2-6; Zandmanneke 09 - FC Vedett 3-6; FC Coma - Copy Cat 5-4; Centea Smolders - Sofia Ter Rivieren 9-2; Casa Loca -Aesclepios 8-2; Makro - 't Veurleste 3-6.

BILJART

KAVVV

BekerCompetitie 2010-2011

Poule A: Gevaert - Kosova 2-6 (17.156 - 22.775); KVE 2 - Bekaert 2-6 (21.134 - 21.980); Familievrienden - BASF 4-4 (22.322 - 19.882); Kosova - BASF 4-4 (23.260 - 19.879); Florida - KVE 2 2-6 (16.847 - 20.882).

Poule B: BVM 1 - Van Aken 6-2 (19.530 - 20.130); Bilhar Bariguinhas - Van Aken 6-2 (23.862 - 20.588); Struik Foods - Fabricom GTI 6-2 (20.595 - 19.493).

Poule C: BVM 2 - Hor ter Laeken 1 4-4 (19.711 - 20.033); SAF - Lusitano 4-4 (21.570 - 19.103); Lusitano - Hof ter Laeken 1 8-0 (21.200 - 19.220); Nieuwe Kroon 2 - BVM 2 5-3 (24.385 - 14.945); New Holland - SAF 2-6 (17.274 - 21.250).

Poule D: Deutsche Bank - BVM 3 6-2 (22.868 - 20.785); KVE 1 - New Holland 2 4-4 (18.646 - 18.643); Nieuwe Kroon 1 - Deutsche Bank 2-6 (20.441 - 23.418); Hor ter Laeken 2 - Deutsche Bank 3-5 (19.575 - 21.672); New Holland 2 - KVE 1 (23.679 - 19.476).

TAFELTENNIS

KAVVV

Eerste: Prova A - Prova B 6-4; KBC A - Sokah A 4-6; Sokah B - BNP P. Fortis A 4-6; Nodo Ekeren - Zevenbunder A 7-3; Immo Mortsel A - Free Club A 9-1.

Bevordering: Sokah D - Mortsel A 4-6; Sokah C - Touch A 8-2; Sodipa A - Kosova A 6-4; Dam A - Fabricom A 7-3; Sevos A - Stabelino A 7-3.

Tweede: Kapellen A - Free Club B 2-8; Mortsel B - Sokah E 5-5; VDO&Slaets A - Centrum Deurne A 8-2; Hove A - AFP Antwerpen A 5-5.

Derde: Dam B - DPS 5-5; BNP P. Fortis B - Stabelino B 6-4; Prova C - Kapellen B 8-2; Sint Lenaarts A - KVE 8-2.

Vierde: Sevos D - Wilraco A 6-4; Stabelino C - VDO&Slaets C 1-9; Sokah F - VDO&Slaets B 3-7; Lanxess A - Sodipa B 6-4; AFP Antwerpen B - Touch C 5-5.

Vijfde: Borsbeek A - Umicore B 2-8; VDO&Slaets D - Sokah G 6-4; Mortsel C - Hove B 6-4; Den Beempd - Fabricom B 8-2; Immo Mortsel B - Aartselaar C 5-5.

Zesde: Kapellen C - Dam C 2-8; KBC B - Uilenspiegel A 5-5; Whiff's A - Sevos E 5-5; Free Club C - Geuzenhofke A 5-5; Immo Mortsel C - SAF A 8-2.

Zevende: Atlas Copco A - Halleke 7-3; Klokske - Sokah H 5-5; Wilraco B - Geuzenhofke B 4-6; Immo Mortsel D - Zevenbunder B 1-9.

Achtste: Centrum Deurne C - Tol A 1-9; Tol B - Hove C 5-5; Smash - Sevos F 8-2; Lanxess B - Borsbeek B 6-4; Sokah I - Whiff's B 3-7.

Negende: Sodipa C - Umicore C 9-1; Centrum Deurne D - Tol C 1-9; Mortsel D - SAF B 10-0; AFP Antwerpen C - Kosova C 4-6; Sokah J - Sevos G 6-4.

Tiende: Borsbeek C - Umicore D 5-5; Hove D - VDO&Slaets E 2-8; Mortsel E - Stabelino D 5-5; Sodipa D - Sint-Lenaarts B 8-2; Aartselaar D - Sodipa E 6-4.

Elfde: Fabricom C - Simoc A 1-9; Sokah L - Sokah K 2-8; Stabelino F - Touch D 2-8; Wilraco C - Atlas Copco B 1-9; Wapper - Stabelino E 5-5.

Twaalfde: Sodipa F - Simoc B 6-4; Centrum Deurne E - Uilenspiegel B 3-7; Centrum Deurne F - Touch E 7-3; Stabelino G - Kosova D 10-0; Sevos H - Whiff's D 9-1.

Sporcrea

Ere - afdeling: Balder A - St.-Antonius A - ; Tecemo A - Leugenb. A - ; Schoten A - Merkspl. B 8-2; AFP Antwerpen A - NP Diest A 10-0; Pipoka A - Niel A - ; Merkspl. A - NP Diest B 7-3.

Eerste: Nodo A - St.-Antonius B 7-3; Gierle A - Virtus A 6-4; Free Club A - Ek. Asters A 4-6; Wuustwezel A - Tecemo B 4-6; Orka A - Rijkevorsel A 6-4; PPC '04 A - De Merode A 2-8.

Tweede: O. Vrembo A - Niel B 3-7; KBTS A - Schilde B 7-3; Schilde A - Bl. Rackets A 7-3; Merkspl. C - Schoten B 5-5; PPC '04 B - Cl.75 Hemiks. A 9-1; Tecemo C - St.-Antonius C 9-1.

Derde A: Heikant A - Balder B 2-8; Niel C - St.-Antonius D 6-4; Bevel A - Orka B 5-5; Tecemo E - Merkspl. D 5-5; Henricus A - NP Diest D 7-3; Zwijndr. A - Beerse A 5-5.

Derde B: Lintse A - Rijkevorsel B 5-5; Wuustwezel B - Maes Pils A 7-3; Kontich A - NP Diest C 1-9; Putte A - Pipoka B 4-6; Tecemo F - Borsbeek A 5-5; Tecemo D - Leugenb. B 7-3.

Vierde A: Balder C - Dam A 2-8; Nodo B - St.-Antonius E 7-3; Centrum A - Lierse A 3-7; Schoten C - AFP Antwerpen B 7-3; Orka C - Niel D 3-7; Henricus B - Rijkevorsel D 4-6.

Vierde B: Nodo C - Borsbeek B 3-7; Lintse B - 's Gravenw. A 6-4; Heikant B - Schoten D 10-0; Whiff's A - NP Diest E 9-1; Rijkevorsel C - Cl.75 Hemiks. B 6-4; Valaarhof A - Orka D 7-3.

Vijfde A: Vorselaar A - Virtus B 6-4; Whiff's B - Merkspl. E 3-7; Orka F - Koningsh. B 8-2; Zwijndr. B - Bart Merksem A 5-5; Schilde D - Beerse B 4-6; PPC '04 C - Kruisp. A 8-2.

Vijfde B: Liberpas A - Schilde C 9-1; Nodo D - St.-Antonius F 7-3; Tecemo G - Borsbeek C 6-4; Groenend. A - Ek. Asters B 3-7; Rijkevorsel E - Orka E 8-2; De Merode B - Koningsh. A 4-6.

Zesde A: Nodo E - BASF A 4-6; Vorselaar B - Groenenh. A 5-5; KBTS B - Balder D 9-1; Bevel B - Bl. Rackets B 3-7; Putte B - Orka G 4-6.

Zesde B: Borsbeek D - Rijkevorsel F 7-3; Schoten E - Wuustwezel C 7-3; Whiff's C - Pipoka C - ; 't Kelderke A - Leugenb. C 1-9; Schilde E - 's Gravenw. B 5-5.

Zevende A: Rijkevorsel G - Leugenb. D 7-3; Gierle B - Virtus C 3-7; Heikant C - Schoten F 7-3; Bevel C - Tecemo I 10-0; St.-Antonius G - Beerse C 6-4.

Zevende B: Rijkevorsel H - Borsbeek E 3-7; Schilde G - Bart Merksem B 6-4; Niel E - Kruisp. B 9-1; Nodo F - Tecemo H 6-4; Liberpas B - Centrum B 3-7.

Achtste A: Groenend. B - Zwijndr. C 5-5; Cl.75 Hemiks. C - O. Vrembo B 7-3; Schilde H - Heikant D 6-4; Orka I - Koningsh. C 7-3; Dam B - Ek. Asters C 2-8; Tecemo J - De Gilden B 8-2.

Achtste B: Lintse C - Cl.75 Hemiks. C 3-7; Centrum C - Orka J 3-7; Niel F - St.-Antonius H 6-4; 't Kelderke B - De Gilden A 1-9; 's Gravenw. C - Schoten G 1-9; Merkspl. F - NP Diest F 0-10.

Negende B: BASF B - Lierse C 3-7; Orka K - Koningsh. D 2-8; Valaarhof B - 's Gravenw. D 10-0; Niel G - Lintse D 6-4; Schilde J - Bart Merksem C 1-9.

Negende A: Kruisp. C - Lierse B 6-4; Cl.75 Hemiks. E - Koska A 1-9; Kontich B - Groenenh. B 6-4; 't Kelderke C - Henricus C 7-3; 's Gravenw. E - Schilde I 5-5.

Tiende A: Borsbeek F - Virtus D 6-4; Nodo G - Henricus D 5-5; Koningsh. E - Heikant E 4-6; Bart Merksem D - Tecemo L 8-2; Bevel E - Lintse E 7-3; St.-Antonius I - Martinus C 4-6.

Tiende B: Borsbeek G - Schoten J 6-4; Rijkevorsel I - Henricus E 7-3; Berkenr. A - Wuustwezel D 5-5; Liberpas C - St.-Antonius J 7-3; Pipoka D - Martinus B 6-4; 's Gravenw. F - Koningsh. F 6-4.

Tiende C: Ek. Asters D - Valaarhof C 8-2; Koningsh. G - Schoten I 4-6; Centrum D - Bevel D 10-0; Kontich C - Tecemo K 1-9; Pipoka E - Rijkevorsel J 5-5; Stemat A - Zwijndr. D 1-9.

Elfde A: Vl. Vooruit A - O. Vrembo C 1-9; BASF C - Groenenh. D 8-2; Koningsh. I - Bl. Rackets C 8-2; St.-Antonius L - Rijkevorsel K 7-3; Tecemo M - Leugenb. E 0-10.

Elfde B: Martinus D - Orka L 6-4; Koningsh. H - Schilde K 8-2; Bart Merksem E - Balder E 3-7; Zwijndr. E - Liberpas D 6-4; Henricus F - Groenenh. C 4-6.

Twaalfde A: Whiff's D - St.-Antonius N 2-8; Leugenb. G - Bevel G 2-8; Bart Merksem F - Virtus F 2-8; Koningsh. K - Vorselaar D 10-0; Pipoka G - Liberpas E 8-2.

Twaalfde B: Borsbeek H - Tecemo N 8-2; Leugenb. F - Schilde L 3-7; Groenend. C - Liberpas F 7-3; Lierse D - Pipoka F 6-4; Virtus E - St.-Antonius M 5-5.

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio