Uitslagen

DUIVENSPORT

ORLEANS (LOS 7.10)

SAMENSPEL REGIO MECHELEN - 355 oude: 1, 2. Maurits Hasendonckx (Bouwel) 13.01.18 (1.180,40 m/min), 414,676 km; 2. Jozef Weuts (Itegem); 3. Op de Beeck-Baetens (Putte); 4. De Coux & Zoon (Berlaar); 5. Victor Budts (Itegem); 6. Jos & Jules Engels (Putte); 7, 13, 17, 18, 26. Wim De Troy (Berlaar); 8, 30. René Coenen (Kessel); 9. Naets & Zoon (Berlaar); 10. Gaston Van de Wouwer (Berlaar); 11. Van den Wouwer & Zoon (Nijlen); 12, 25, 28, 29. Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar); 14. Jan Badts (Beerzel); 15. Victor De Belser (Berlaar); 16, 23. Alfons Hens (Nijlen); 19. Daems & Zoon (Bevel); 20. Roger Nicolay (Nijlen). Laatste 16.06.00 in Berlaar (405,415 km). 569 jaarse: 1, 5, 10, 18, 22. Wim Jacobs (Itegem) 12.53.013 (1.178,62 m/min), 404,268 km; 2. Maurits Hasendonckx; 3. Raymond Ceulemans (Itegem); 4. Hugo Van Asch (Berlaar); 6, 27. Wim De Troy; 7, 11, 16, 20. Kerkhofs-Van den Eynde; 8. Guy Staes (Berlaar); 9. Jos De Swert (Kessel); 12, 17, 23. Johan De Belser; (Berlaar); 13. Gustaaf Vets (Berlaar); 14, 21.François Stuyck (Grobbendonk); 15. Victor Budts; 19. Jos & Jules Engels (Putte). Laatste 13.31.32 in Putte (399,012 km). 1.274 jonge: 1, 5, 14. Karel Leonidas (Itegem) 12.57.07 (1/163,70 m/min), 403,920 km); 2. Van Looy-Van Elst (Herenthout); 3, 12. Scheers-Lodewijckx (Beerzel); 4. De Coux & Zoon; 6. Jos Smits & Zoon (Berlaar); 7. Louis Vermeerbergen (Herenthout); 8. Dirk Van den Bulck (Grobbendonk); 9. Jos & Jules Engels; 10, 28 met 57-114. Gunter Gysen (Berlaar); 13, 15. Kerkhofs-Van den Eynde; 16, 22. Van Hove-Uytterhoeven (Putte); 17. Desiré De Rijck (Berlaar); 18, 21. Wim Storms (Berlaar); 19. Jozef Van de Wiele (Viersel); 20, 29. Wim De Troy. Laatste 16.07.07 in Nijlen.

LIMOGES (LOS 6.30)

FOND 2001 ST.-JOB - 422 jaarse: 1, 11, 16, 26, 32, 46, 47, 64, 74, 89, 97, 106, 116, 124 met 14/20. Leon Van den Brandt (Zandhoven)14.14.27 (1.395,11 m/min), 647,960 km; 2, 13, 37, 45, 51, 78 met 6/13. Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem); 3, 6, 9, 12, 30, 31, 34, 39, 56, 90, 98, 105, 130 met 13/23. Dré Roodhooft (Pulderbos); 4, 43, 57, 83. Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel); 5, 67. Vereyken-Gommers (Schilde); 7, 10, 20, 23, 25, 28, 35, 48, 55, 69, 73, 80 met 17/19. Hok Jos Vercammen (Vremde); 8, 44. Hok William Geerts (Schilde); 14, 85, 87. Jos Peeters (Rijkevorsel); 15, 17, 62, 118. Eric Berckmoes (Brecht); 18, 42, 54. Marc Osier (Zoersel); 19, 50, 93. Ronny & Constant Denisse (Kapellen). Laatste 16.02.51 in Vremde (649,689 km). Zaterdag 17 juli tijdrit uit Aarlen. Vrijdag inkorven en inschrijven aan 2,50 euro per duif.

MOLSE FONDCLUB - 267 jaarse: 1, 8, 40, 50, 78, 87. Gebroeders Hooybergs (Mol) 14.26.45 (1.379,66 m/min), 657,753 km; 2, 4, 10, 17. Yvo Verkoeyen (Mol); 3, 42. Raf & Lars Luyckx (Geel); 5, 23. Gustaaf Scheveneels (Mol-Rauw); 6. Eddy Camps(Eindhout); 7, 19, 25, 35, 51. Lucien Blockx (Vorst); 11, 12, 27. Walter Mertens (Mol); 13. Johan Govaerts (Olmen); 14, 46. Vannuffelen-Goukens (Meerhout); 15. Karel Janssens (Eindhout); 16. Van Loy-Smet (Westerlo); 18. Carlo Berghmans (Mol); 20. Louis Schroyen (Olmen). Laatste 16.24.52 in Meerhout (652,051 km).

FOND STABROEK - 136 jaarse: 1, 11, 13, 20, 23, 34 met 6/9. Jimmy Brands (Berendrecht) 14.33.51 (1.349,69 m/min), 653,048 km; 2, 9 met 2/3. Roger Mous (Brasschaat)3, 15, 33. Bart Verheyden (Stabroek); 4. Karel Huygen (Stabroek); 5, 7, 28, 35, 42. Marcel Matthijsen (Hoevenen); 6, 8, 14, 27, 30, 40, 41. Leo Antonissen (Nieuwmoer); 10, 17. Patrick Fissers (Stabroek); 12. Lucien Cas (Wuustwezel); 16. Rudy Baert (Deurne). Laatste 17.11.19 in Zandvliet (653,656 km).

FONDSPEL HOUTVENNE - 197 jaarse: 1, 4, 37, 40. Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 14.11.52 (1.379,11 m/min), 636,965 km; 2, 3, 24, 46, 48. Marc Vlaeminck (Ramsel); 4, 8, 12, 53, 58. Lous Thys (Wiekevorst); 6. Verberck-Van Hove (Berlaar); 7. Jules Van Dessel (Booischot); 9, 17, 29, 30, 31, 49, 59. Jos & Jules Engels (Putte); 10. Luc Tielemans (Putte); 11, 27, 42. Pascal De Belder (Hulshout); 13, 15. Johan De Belser (Berlaar); 16, 41. Lambrechts-Goossens (Itegem); 18, 25. Guido Rijmenants (Heist); 19, 22, 34, 35, 47. Jozef Haepers (Hulshout); 20, 28, 33. Rudi Luyten (Ramsel). Laatste 16.45.28 in Herselt (639,673 km).

FOND - HEIST - GOOR - 92 jaarse: 1, 13, 15, 19, 21, 24, 26, 27, 30. Nijs-De Geyter (Itegem) 14.38.59 (1.307,04 m/min), 639,099 km; 2, 20, 20. Danny Feijaerts (Heist); 3. Alfons Wuyts (Heist); 4. Cyriel Moortgat (Schriek); 5, 8, 14, 16. Cannaerts-Verhaegen (Heist); 6. Jos Daans (Schriek); 7. Hannelore Wauters (Putte); 9. Gebroeders De Cuyper (Heist); 10. Jos Delen (Heist); 11, 23, 25. Peter Baeten (Putte); 12. Maurice Scheers (Heist). Laatste 17.52.00 in Itegem (639,099 km).

FONDCLUB HERENTALS - 103 jaarse: 1 met 1/1. Staf Smets (Herenthout) 14.34.13 (1.328,41 m/min), 643,237 km; 2, 27. Jef Van Bouwel (Lichtaart); 3, 20. Hans Stijnen (Tielen); 4, 11. Simon Guldentops (Grobbendonk); 5. Vleugels-Van Limpt (Herentals); 6, 8, 16, 18, 23, 30. Jef Auwers (Olen); 7, 19. M. De Beukeleer (Duffel); 9. Jan Ennekens (Berlaar); 10, 13, 22. Paul Tops (Lille); 12. Ludo Van Gestel (Poederlee); 14, 26. Smolders-Van den Broeck (Herentals); 15. Herman Van de Poel (Poederlee). Laatste 17.53.49 in Herenthout (643,289 km).

FONDCLUB GEWEST TURNHOUT - 95 jaarse: 1. Armand Celis (Vorselaar) 14.33.18 (1.345,33 m/min), 650,200 km; 2. Karel Van Gorp (Oud-Turnhout); 3. Herman Van Sande (Vosselaar); 4, 9. NIels Broeckx (Oud-Turnhout); 5, 8. Jan & Hanne Sas (Vosselaar); 6. Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout); 7. Louis & Hilde Havermans (Poppel); 10. Wim & Jef Struyf (Tielen); Laatste 17.19.36 in Oud-Turnhout (667,984 km).

SOUSTONS (LOS 15.00)

MOLSE FONDCLUB - 124 jaarse: 1, 2 met 2/2. Yvo Verkoeyen (Mol) 18.33.15, 956,378 km; 3, 11, 18, 20, 28, 36. Jan & Jens Van Gompel (Mol); 4, 12, 19, 22, 27, 30. Jan & Hugo Kaers (Mol); 5. Johny & Jo Lievens (Geel); 6, 19, 16. Julien & Tom Aerts (Mol); 7, 8, 21, 23, 26, 32. Vangeel-Kempen (Geel); 9, 14. Frans Janssens (Balen); 13. Alois Vanuytven (Geel); 15. Michiel Vandoninck (Meerhout). Laatste 15.43.52 in Tessenderlo (942,913 km).

FOND-ZUIDERKEMPEN - 160 jaarse: 1, 32. Johan Heylen (Ravels) 19.35.57, 970;779 km; 2, 15. Hok Puts (Olen); 3, 16, 22, 24. Jan & Jens Van Gompel (Mol); 4. Peter Baeten (Putte); 5, 10, 12. Robert Heylen (Langdorp); 6. Marcel De Beukeleer (Duffel); 7. François Belmans (Poppel); 8, 9. Jef Vercammen (Koningshooikt); 11. Johny en Jo Lievens (Geel); 13. Adriaan Daems (Retie); 14. Jos Eykens (Geel). Laatste 10.03.51 in Langdorp (936,197 km).

FONDCLUB GEWEST TURNHOUT - 45 jaarse: 1, 2. Frans Geentjens (Wechelderzande) 21.52.59, 953,304 km; 3. Meeuwesen-Koks (Weelde); 4, 6, 8. Jan & Hanne Sas (Vosselaar); 5, 7, 9. Vrins-Goris (Oostmalle); 10. Louis & Hilde Havermans (Poppel). Laatste 15.43.09 in Oud-Turnhout (964,994 km).

TARBES (LOS 6.40)

FOND 2001 - ST. - JOB - 91 oude: 1, 4, 6, 17, 22, 25, 27 met 7/9. Van der Schraelen & Zoon (Ranst) 20.28.09 (1.146,61 m/min), 949,561 km; 2, 5. Mathieu Jacobs (Essen); 3, 7, 23, 26, 39. Jos Joosen (Brecht); 8. Jos Rombouts (Edegem); 9, 12, 13, 19. Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat); 10. Frans Bervoets (Boechout; 11, 14. Constant & Ronny Denisse (Kapellen); 15. Pieter Ooms (Brasschaat). Laatste 09.11.24 in Burcht (945,117 km).

FOND STABROEK - 51 oude: 1. Jimmy Brands (Berendrecht) 21.35.45 (1.071,55 m/min), 959,839 km); 2, 4. Ludo De Leeuw (Kapellen); 3. L. De Wouwer (Berendrecht); 5. J. & Marc Huybrechts (Hoevenen); 6, 8, 14, 15. François Struyf (Zandvliet); 7. Daelemans-De Becker (Antwerpen); 9, 10. G. M. B. Dingemans (Stabroek). Laatste 09.17.43 in Stabroek (960,082 km).

FONDCLUB HERENTALS - vroegste aanmeldingen: zondag: 1. Jef Auwers (Olen) 20.36; 2. Marcel De Beukeleeer (Duffel); maandag: 3. Frans Nijs (Lichtaart) 07.24; 4. Jef Vercammen (Koningshooikt) 07.22; 5. Frans Nijs (Lichtaart) 07.38; 6, 7. Valère & Dina Kempeneers (Westerlo) 07.56-08.30; 8. Jef Vercammen (Koningshooikt) 08.40; 9, 10, 11. Staf Smets (Herenthout) 09.17-09.34-09.35; 12. Ludo Maes 09.38.

FONDCLUB GEWEST TURNHOUT - 29 oude: 1, 2, 5, 7, 8, 9. Jan & Hannes Sas (Vosselaar) 21.30.50 (1.088,69 m/min), 969,846 km; 3, 10. Alfons Van Rooy (Baarle-Hertog); 5. Wim & Jef Struyfs (Tielen). Laatste 09.26.22 in Baarle-Hertog (984,310 km).

MOLSE FONDCLUB - 52 oude: 1, 2, 5. Alfons Aerts (Tessenderlo) 21.22.45, 1.075,46 m/min), 949,360 km; 3. Luc Vanarwegen (Mol); 4. Gregoor Lievens (Ham); 6. Willy Cuyvers (Oevel); 7, 8, 9. Julien & Tom Aerts (Mol); 10. Carlo Berghmans (Mol); 11. Marc Lievens (Balen); 12. Theo Engelen (Vorst). Laatste 09.18.29 in Mol (966,214 km).

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio