TOPSCHUTTERS

2DE PROVINCIALE A

5: Van Kerckhoven (Nevele)

4: Dhollander (Jong Zulte), Feys (FC Destelbergen)

2DE PROVINCIALE B

3: A. Camara (Elene), Y. Van Impe (Lebeke Aalst); J. Parmentier (Houtem), K. Fouquet (Munkzwalm)

2DE PROVINCIALE C

6: H. Somers (Moerbeke)

5: Filip Cornelis (Lochrist)

4: M. Janssens (Lebbeke), P. Vercauteren (Robur), G. Vermeeren (Laarne-Kalken),

3: K. Bali (Dendermonde), M. Ogab (Opdorp), C. Vermeir (HO Kalken)

2: K. Audenaert (Verrebroek), J. Cattrysse en M. Colman (D'monde), S. Coppieters (VVS Stekene), H. De Landtsheer (HO Kalken), I. Unver (Laarne-Kalken), Joeri Sinnaeve (Vrasene), W. Van Audenaerde (Lochristi), N. Van Gijseghem (Lebbeke), Y. Van Steenlandt (Waasmunster), D. Waegeman (Grembergen)

1: S. Andries (Waasmunster), K. Bodson (Bazel), W. Buedts (Lebbeke), B. Colle (HO Kalken), P. Cooreman (Dendermonde), S. De Coen (HO Kalken), S. De Graeve (Robur), G. De Grauwe (Laarne-Kalken), G. De Ham (Laarne-Kalken), T. De Langhe (Vrasene), S. De Maesschalck (Lochristi), D. De Meersman (Opdorp), S. De Muyter (Schoonaarde), S. De Pau en J. De Picker (Moerbeke), D. De Proft (Opdorp), M. De Smet en T. De Smet (Moerbeke), T. De Smit (Verrebroek), F. Dupré (Sinaai), K. Eeckhoudt en J. Gijsel (Schoonaarde), K. Fiers (Laarne-Kalken), W. Heyndrickx (Vrasene), M. Kissami (Robur), M. Laureys (HO Kalken), P. Mannaert (Sinaai), S. Quintelier en B. Ryckaert (Grembergen), F. Rooms (VVS Stekene), Jonas Sinnaeve (Vrasene), K. Thuy (VVS Stekene), M. Van Der Bruggen (Lebbeke), N. Van De Voorde (Lochristi), D. Van De Weghe (Sinaai), S. Van Schevensteen (Verrebroek), D. Van Wingen (Laarne-Kalken), A. Verdoodt (Lebbeke), J. Vergauwen (Bazel)

3DE PROVINCIALE A

6: Degrande (Hansbeke), Vereecke (Lembeke)

5: Boelens (Bassevelde), De Muynck (Lembeke), De Vos (Wachtebeke), Kalkan (Mariakerke)

3DE PROVINCIALE B

5: Den Dooven (Heusden)

4: Baeyens (Oordegem)

3DE PROVINCIALE C

5: M. Despiegelaere (Zeveren) 3: S. De Wever (Boekel), M. De Nys (Maarkedal)

3DE PROVINCIALE D

4: T. De Lange (Velzeke), T. Van Den Nest (Jong Neigem)

3: G. Clinckspoor (SV Ressegem), N. Daneels (Sparta Geraardsbergen), L. De Troyer (Oudenhove), J. Van Swenbeke (Bonanza)

3DE PROVINCIALE E

4: D. Verhulst (KV Sint-Gillis)

3: B. Aper (Stekene), S. De Maesschalck (Stekene)

2: F. Anrys (Heikant), W. bauwens (Klinge), T. Bogaert (Daknam), K. Bosman (Gerda), T. De Bondt (Sint-Pauwels), P. De Leeuw (Oudegem), Y. Elbaz (Heikant), S. Laureys (Doorslaar), G. Maes (Kallo), B. Moorthamer en J. Pauwels (White Boys), Y. Pauwels (Sint-Pauwels), K. Raaymaekers (Haasdonk), L. Saerens (Buggenhout), B. Vaerenbergh en M. Van Daele (Kallo), N. Van Landeghem (White Boys), T. Van Vlierberghe (Haasdonk), D. Verschueren (Klinge), D. Willaert (Sombeke)

1: S. Baert en N. De Vuyst (Heikant), K. Bellon (Buggenhout), O. Buys (Sint-Pauwels), P. Buys (Kieldrecht), M. Coysman (Doorslaar), K. De Clercq (Daknam), D. De Keersmaecker (Haasdonk), N. De Vuyst, M. De Wilde (White Boys), A. Durinck (Daknam), W. Ferket (Beervelde), K. Huyck (Buggenhout), D. Huygelen (Haasdonk), A. Jacobs (Sint-Pauwels), S. Kose (Gerda), Lenjou (Sombeke), M. Olivini en O. Schelfhout (Kallo), S. Staelens (Beervelde), D. Theunis (Klinge), D. Van Acker (Heikant), S. Vanderherten (Kieldrecht), W. Vanderlinden, W. Van Mieghem en J. Van Vlierberghe (Gerda), G. Van Gaeveren en K. Van Rumst (Sint-Pauwels), D. Van Goethem en K. Vermeulen (Kieldrecht), W. Van Goethem (Stekene), C. Van Gulck en S. Van Lierop (Klinge), D. Van Handenhove (Sombeke), J. Van Nieulandt (Doorslaar), P. Vergauwen en S. Verhelst (White Boys)

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio