Topschutters

2DE PROVINCIALE A

9: Van Laecke (Kallo)

8: Van Sprundel (Zelzate)

7: Notte (Waarschoot)

5: Shane De Meyer (Aalter), David De Ridder (Sint-Kruis-Winkel), Tom De Wulf (Merendree), Jacobs (Waarschoot), Van Durme (Sleidinge)

4: Cocquit (Lovendegem), Rawidjan (Zelzate), Verbeke (Bazel), Verstraete (Merendree)

3: Bogaert (Zelzate), Chebil (KFCO Gent), Wesley De Ridder (Sleidinge), Dhaemers (Lovendegem), Mestdagh (Drongen), Minnaert (Waartschoot), Poppe (Sinaai), Rawidjan (Zelzate), Thienpont (Sleidinge), Kristof Van De Velde (Sint-Kruis-Winkel), Van De Walle (Adegem), Van Durme (Sleidinge), Van Geem (Lovendegem), Van Laere (Sint-Kruis-Winkel), Van Slycke (Merendree)

2: Annicaert (Adegem), Buysse (Ursel), Cools (Waarschoot), Coppieters (Stekene), Cornelis (Bassevelde ), Danneels (Bassevelde), De Clerck (Ursel), De Decker (Aalter), Delcourt (Adegem), De Maere (Sinaai), Wouter De Muynck (Ursel), Philippe De Rijcke (Ursel), Hamdi Frouja (Bazel), Mahdi Frouja (Kallo), Hellemonds (Drongen), Kesikbas (Lovendegem), Marginet (Aalter), Mbala (Ursel), Meesdom (Stekene), Mortier (Zelzate), Musseeuw (Aalter), Notte (Waarschoot), Penny (Sleidinge), Rooms (Sinaai), Thuy (Stekene), Van Assel (Sint-Kruis-Winkel), Van Den Bossche (Kallo), Van Dommele (KFCO Gent), Vanwijnsberge (Bassevelde), Vercauteren (Bazel)

2DE PROVINCIALE B

7: K. Vermeulen (Machelen)

5: M. Damman (Jong Zulte), M. Maroy (Sint Denijs), L. Lapage (Zingem), S. Vercouillie (Olsene)

4: K. De Wannemacker (SV Geraardsbergen), J. De Ridder (Ardennen), Y. Verdonck (Ardennen), Ch. Ghijselinck (Machelen), D. Van Daele (Machelen), J. Bettens (Gavere-Asper), J. Nobels (Gavere- Asper)

3: K. Paelinck (Latem), Mattar Jammeh (Eine), T. Van Loocke (Nevele), R. Motet (Sint Denijs), L. Heyde (Machelen), W. Basyn (Dikkelvenne), F. Simoens (Munkzwalm), A. Barrie Bakkaer (Nevele)

2: V. Martens (Latem), E. Errol (VSV Gent), G. Goebeert (Ardennen), A. Zarzour (Latem), J. De Ruyver (Ardennen), J. Van Damme (VSV Gent), K. Devos (Jong Zulte), G. Verloo (VSV Gent), O. Mehdaoui (VC Zwijnaarde), K. Van Cauwenberghe (Eine), J. Leytens (Sint Denijs), D. Sleeuwaert (Latem), B. Kandruczi (VSV Gent), G. Vekeman (Munkzwalm), D. Degeyter (VC Zwijnaarde), C. Remon (VC Zwijnaarde), P. Vanderlinden (SV Geraardsbergen), L. De Bree (Olsene), C. Vaal (Dikkelvenne), B. PIeters (Zingem), J. Glorieux (Gavere-Asper), N. Vandenborre (SV Geraardsbergen), N. Dekimpe (Sint Denijs), A. Christiaens (Sint Denijs), D. Hubau (Machelen), K. Foucquet (Munkzwalm), X. Cruypelinck (Munkzwalm), J. Eeckhout (Nederename), D. Servranckx (Nederename)

2de provinciale c

7: Y. Boone (Schoonaarde), F. Vergucht (Wetteren)

6: B. Dupont (Robur)

5: B. Souffriau (Houtem), N. Van De Voorde (Lochristi)

4: L. De Groote (HO Kalken), J. De Lat (Burst), J. Van Poucke (Beervelde)

3: J. Ahorukomeye (Oudegem), M. Bihi (SK Lebbeke), F. Cornelis (Lochristi), J. Haentjens (Wetteren), M. Janssens (SK Lebbeke), R. Janssens (Wetteren), G. Van Berlamont (Lebeke-Aalst), N. Van Den Bossche (Laarne-Kalken), D. Van Den Broeck (Oudegem), P. Wellekens (Wetteren)

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio