1STE PROVINCIALE

1STE PROVINCIALE

SK BEERSEL-DROGENBOS

Trainer: Fred Denayer

In: Tim Steens (Lennik), Didier Fierin (Ternat), Zekrija Poturovic (RUSAS), Thibault Deleu (Dender), David Talavera (Braine), Sébastien Bauwens (Braine), Kevin Pollefoort (Grimbergen), Christophe Verschoore (De Hoek), Dimitri Vandenbergen (De Hoek), John Geurs (Overijse), Jules Mbiang Sani (Dragons de Yaounde, Kameroen).

Uit: Kristof Ophalffens (Dilbeek), Pieter De Rijck (Lebeke), Jurgen Van der Velde, Salvatore Scimeca (RSD Jette), Kristof Verdoodt (Halle), Kristof De Jonghe (Pamel), Tom Depovere (SK Gooik), Christophe Locci (Anderlecht Milan), Hans Moyson (stopt), Jo Rimaux (Brukom), Koen Van den Berghe (Edingen), Dirk Van Lancker (SK Gooik), Thomas Willems.

HO STADE BIERBEEK

Trainer: Gilbert Vranken

In: Vincent David (OHL), Stijn Depaz (KVK Tienen), Faisale El Abouzi (Bertem-Leefdaal), Jef Mast (OHL), Kevin Robeyns (Holsbeek), Björn Van Passel (Wijgmaal), Joris Van Crombrugge (Meensel-Kiezegem), Dires Van Hecke (OHL), Martijn Van Lierop (OHL).

Uit: Kevin Jennart (Grimbergen), Yassine Marabet (Sterrebeek), Dieter Van Reempts (Tildonk), Brecht Talpe (Lovenjoel).

Bon Air

Trainer: Philippe Fievez

In: Sébastien Kirch (Vorst), Charles Ghislain (Braine), Amil Jellal (RUSAS), Steve Van Mulders (Leopold Ukkel), Nicolas Coenen (Sterrebeek), Laurent De Corte (Itegem), Amaury Van Rossem (Brussels), Toni Pastore (Machelen).

Uit: Fouad Amrani (Maccabi), Oussama Allou (Union), Carl Van Steen (Kapelle), Christophe Dewigne, Gregory Marchant, Nordine Cheikh.

CS Braine

Trainer: Ludo Wouters

In: Farid Alouani (Rode Verrewinkel), Abdenour Bakkouche (Ukkel), Richard Baouf (Anderlues), Honoré Dolmen (Ukkel), Manuel Gonstas (Wolvertem), Imad Maaroufi (Etoile Brussel), Gregory Massimi (Ittre), Vincent Paquet (Oudergem), Sébastien Patureau (Grimbergen), Julien Pete (Tubeke), Olivier Wattiaux (Frasnes), Rodrigue Williot (Tubeke), Olivier Vandepontseele (Ukkel).

Uit: David Talavera (Beersel Drogenbos), Sébastien Bauwens (Beersel Drogenbos), Benjamin Chapeau (Buzet), Mathias Cardinael (Lasne), Mickael Corbisier (Italië), Christophe De Boosere (Beersel), Damien Delahaye, Charles Ghislain (Bon Air), Mohammed Kara, Sébastien Linskens (Ophain), Dimitrios Seferlis (La Louvière), Mathieu Vlaminck (Waterloo).Everbeur Sport

Trainer: Ivan Weyns.

In: Dries Jacquemijn (Bornem), Umit Bilican (Turkse Rangers), Jo Simons (Hoeleden), Davy Fonteyn (Wijgmaal), Bart Vanhaeren (Thes Sport), Kevin Fillee (Diest), Robby Laeveren (Wolvertem), Bjorn Nijs (Oosterzonen), Steven Van Braekel (Geel), Stef Vleugels (Thes Sport), Tom Simons (KVK Tienen).

Uit: Raf Spinnoy (Veltem), Tom Vanden Eynde (Wezemaal), Dimitri Jordens (Wezemaal), Klaas Janssens (Testelt), Filip Schellens (Butsel).

FC Ganshoren

Trainer: Serge Debacker

In: Gregory Smal (Machelen), Peter Eric (Leopold Ukkel), Mallory Amys (Stade Braine), Julien Kereta (Brussels), Geoffrey Dequesne (Brussels), Charles Druet (Union).

Uit: Michael Schoukens (Wambeek), Kevin Leroy (Zuun), Gregory Moyson.

SK Halle

Trainer: Dominique Jonckheere

In: Frédéric Demeyer (Woluwe Zaventem), Gunther De Vits (Eizeringen), Armand Lembe (Leopold Ukkel), Kristof Verdoodt (Beersel Drogenbos).

Uit: David Bossin (Lot), Jurgen Deschamps (Evere), Patrice Detienne (Evere), David Lemmens (Grez-Doiceau), Michael Pollefoort (Elewijt).

SK Kampenhout

Trainer: Mark Talbut

In: Aboubacar Sidiki Kann (SK Kampelaar), Nicolas Czerniatynski (FCRupel Boom), Nosa Obasohan (Germ.Beerschot), Jan Pelemans (Germ.Beerschot), Nico Silvrants (RC Mechelen), Jochem Sueters (Betekom), Hans Van Ostaede (Ol.Wijgmaal), Kenny Verhoeven (Ol.Wijgmaal).

Uit: Francis Engmann (Rusa Schaarbeek), Anthony Foerster (Leopold Ukkel), Fiifi Solomon (Ol.Wijgmaal), Christophe Tack (Grimbergen), Matthias Verhaegen (Dilbeek Sp.), Sam Vermeulen (FC Katelijne), Jeremy Vervoort (Dilbeek Sp.)

Tempo Overijse

Trainer: Bart Vanhoudt

In: Jo Claes (Grimbergen), Bert Vanuytrecht (Wijgmaal), Olivier Douven, Kaya Buyuk en Stijn Francis (alle drie ex-OHL), Dimitry Delmotte (VT Tervuren), Simon Valgaerts (Kontich) en Benjamin Dondem Sesay (Ol. Volos/Griekenland).

Uit: Silvio Bresciani (HADES Hasselt), Stijn Debroux en Dimitri Delorge (Sporting OHL), Kristof De Voeght (SK Londerzeel), Raphael Galeri (Union-Sint-Gillis), John Geurs (Beersel- Drogenbos), Thomas Goyvaerts (Hasselt), André Ngangue (RJ Waver), Robin Stroobants (Houtvenne), Kevin Terlaeken (Vilvoorde), Kevin Van Crombrugge (Hoeleden) en Robbie Vercarre (ERC Hoeilaart).

FC Rode-Verrewinkel

Trainer: Didier Wittebole

In: Anthony Di Marso (Waver), Jonathan Huby (Nijvel), Jimmy Joostens (Nossegem), Gaell Kipeya (Evere), Jérome Patris (Waterloo), Olivier Peyskens (Dilbeek), Jonathan Vanonckelen (Grimbergen).

Uit: Farid Alouani(Braine), Rachid Abaloul (Etoile), Patrick Luanghy, Esteban Ferrera, Christophe Moucas.

RUSA Schaarbeek

Trainer: Patrick Coussement

In: Frederic Schaderon (Waterloo), Said Rim (Evere), Amaury Toussaint (Waterloo), Vincent Laduron (Sint-Joost), Nicolas Lebrun (Waterloo), Farni Sukama (Bornem), Steve Taveirne (Hoeleden), Mohammed Belacheb, Boris Verschueren (Diegem), Vicenzo Gentile (Walhain), Christophe Beyazsimciyan (Jette), Laurent Longrie (Waterloo), Francis Engmann (Kampenhout).

Uit: Christophe Labiau (Black Star), Rexhep Bakalli, Mostafa Mahiouten (Black Star), Francis Sadiki, Kevin Devich (Evere), Zekrija Poturovic (Beersel Drogenbos), Tonio Ruggiu (Ronse), Blakaj Bekim (Kosova), Alexandre Calado (St. Evere), Michel Delph (stopt), Frederic Griffet, Zakmout, Steve Deraeymaeker (Oudergem), Roland Lamboni (Groot-Bijgaarden).

KOVC Sterrebeek

Trainer: Eric Crana

In: David De Greef (Ottenburg), Mats Vanderweeghe (Diegem), David Puttemans (Grimbergen), Pieter Willems (Wolvertem), Ludo Cadima (Wol-Zaventem), Kenny Deserrano (Wol.-Zaventem), Eric Kiwanda (Etterbeek), Hans Van Agtmaal (Betekom), Yassin Marabet (Bierbeek), Leo Havigumana (Tubeke), Anthony Devroye (Diegem), Arnaud Golenvaux (WS Woluwe), Kevin Maesschalk (Diegem) en Sinan Yildrin (Wol.-Zaventem)

Uit: Nicolas Coenen (Bon Air), Jonathan De Schepper (Wezembeek), Jeroen Fortan (Eppegem), Greg Fouarge (Haasrode), Benjamin Stevens (Bokrijk), Gregory Timmermans (Diegem), Thomas Vandenberghe (gestopt), Piet Vanrusselt (Hasselt) en Vincent Van Vlokhoeven (Dilbeek).

Leopold Ukkel

Trainer: Sébastien Conte

In: Olivier Moris (Schepdaal), Ercan Sayar (Schepdaal), Yassine Ouazrhari (Tubeke), Richard Burgo (Ternat), Sotirios Psaroudakis (Ternat), Abdenour Bakkouche (CS Brainois), Yannick Delwit (Stade Braine), Anthony Foerster (Kampenhout), Frederic Van Sichem (Gunners Woluwe), Adelou West (Anderlecht).

Uit: Armand Lembe (SK Halle), Fabian Busschaert (De Hoek), Miguel Mendes (RJ Waver), Aziz Balagoun, Arnaud Kayens (Sartois), Steve Peyronnet (RJ Waver), Quentin De Visscher (Stokkel), Gregory Perneel (Tervuren), Steve Van Mulders (Bon Air), Eric Peter (Ganshoren), Honoré Dolmen (Braine), Olivier Vandepontseele (Braine), Constant Keskinidis (RSD Jette)

FC Vilvoorde

Trainer: Jan Vannetelbosch

In: Stevie Verhas (Diegem), Dimitri Hofman (Grimbergen), Eduardo Garcia Moreno (SK Londerzeel), Kevin Terlaeken (Tempo Overijse), Mounir Zouhri (WS Woluwe), Stefan Willems (Tildonk)

Uit: Serbest Volkan (Hofstade), Mounir Bakkali (?), Joghen Deleye (Humbeek), Steve Lecointre (?), Jalal Pourmousavi (Peutie)

FC Wambeek

Trainer: Gunther Borremans

In: Bjorn Schoukens (Ronse), Michael Schoukens (Ganshoren), Pieter Deswaef (Borchtlombeek), Vicky Carleer (Eppegem) en Tim Arijs (Affligem).

Uit: Jan Delcourt (Eizeringen), Tom Delcourt (Eizeringen), Jonas Roels (Eizeringen), Steve Annoot (Eizeringen), Nils De Kempeneer (Relegem) en Joris Vierdeels (Lot).

SC WOLVERTEM

Trainer: Hugo Sleewaegen

In: Geert Brouwers (SK Londerzeel), Steven De Kock (Affligem), Niels De Maeght (Wijgmaal), Bram De Troyer (Willebroek), Jef De Visscher (Rap. Lebbeke), S. De Visscher (Rap. Lebbeke), Wim Spinoy (Opstal), Jeroen Van Aken (SK Londerzeel), Mattias Van Schel (SK Londerzeel)

Uit: Redouan Ahmimed, Foad El Makrini, Samir El Makrini, Xavier Lefebvre (Leest), Sil Schoofs (Ramsdonk), Gerd Van Assche (Eppegem), Ken Van Halle (Leest), Geert Van Praet (Delta Londerzeel), Robin Vercammen (Ramsdonk), Pieter Willems (Sterrebeek) fjm



2DE PROVINCIALE A

RC BOORTMEERBEEK

Trainer: Ivo Emmerechts

In: Henk Alexander (St. Haacht), Pieter- Jan Alexandre, Kim Buelens en Sven De Cock (alle drie ex-FC Muizen), Michael Bornain (Betekom), William Cooman (Diegem), Yves De Keyser en Raffaele Coppola (beiden FC Hever), Jonas De Coninck, Dirk Duerinck en Geertjan Michiels (Tildonk), Xavier Jacobs (Werchter), Simon Lauwers (Wavria), Filip Stevens (Wavria), Willy Stroobants (FC Duffel), Sven Wuyts (Grasheide),Niels Van Dam, Yves Willems en Joris Wouters (alle drie ex-VC Rijmenam).

Uit: Filip Merckx (Boom), Morad El Habti (CS Mechelen), Varid Azouagh (?) en Adil Garnaoui (Maccabi).

FC Eppegem

Trainer: Mon Temmerman

In: Ilidio José Correia (S.C.Wolvertem), Fayca El Lamzi (GR. katelijne), Peter Janssen (Delta Londerzeel), Balder Berckmans (Sp. Mechelen), Peter Wouters (S.K. Londerzeel), Fabio Dalla Valentina (S.K. Londerzeel), Mohamed Chahboun (VV. Leest), Deniz Akkus (SK Opwijk), Gerd Van Assche (S.C.Wolvertem), Gaston Guy Diomi (S.C. Grimbergen), Jeroen Fortan (Sterrebeek), Benjamin Haentjens (R.C. Mechelen)

Uit: Vicky Carleer (Wambeek), Wietse Ceemane (Sp. Zemst), 'N Bemba (Strombeek), Alain Van Roost (Elzenstraat), Carlo Van Roost (Elzenstraat), Paul Nze Meye (R.C. Mechelen), Tom Versee (V.V.Elewijt), Greg Van Schoenwinkel (V.V.Elewijt)

GREZ-DOICEAU

Trainer: Pascal Pilotte

In: Arnaud Lauwers (Wijgmaal), Ludoivic Pigeon (RJ Waver), Jonathan Troch (Geldenaken), Bruno Vandercappel (Noduwez) en Laurent Godelet (FC Evere).

Uit: Salima Borsali (?), Renaud Beck (Meerbeek) en Thomas Chabala (Bevekom).

FC HEVER

Trainer: Jan Goyvaerts

In: Wiet Van Camp (SV Grasheide), Vincent Morrens (VV Duffel), Kris Hellebaut (SC Mechelen) en Olivier Duquevy (FC Evere).

Uit: Eric Slosse (Tervuren), Alexandre en Jérome Wolter, Laurent Bonte en Kesh Klamath Sarr (alle vier naar VT Tervuren), Miguel Calleja (FC Evere), Ad Stevens (Black Star), Jean-Paul Dieudonné (Maccabi) en Jurgen Jannes en Bjorn Van der Elst (beiden naar Kampelaar).

HOFSTADE

Trainer: Erwin Vanhalle

In: Chakir Darkoui (T. Overijse), Kim De Vleesschouwer (Wambeek), Youssef Dedjidine (Merchtem), Matthias Fannoy (Meerbeek), Jerry Leemans (FC Muizen), Volkan Serbest (Vilvoorde).

Uit: Andy Beuckelaers en Glenn Schils (beiden naar Walem), Michael Lauwers en Patrick Gnahoua (VV Leest), Jurgen De Bruyn (Bertem- Leefdaal), Bart De Doncker (Grimbergen), Hassan El Bouchtaoui (Strombeek), Ruben Moonen (FC Borgt) en Philippe en Michael Petitniot (Cr. Elewijt).

KORTENBERG

Trainer: Koen Merchez

In: Terry Bonckaert (Sterrebeek), Joeri Spreutels (Meerbeek), Dennis Martens (Vlijtingen/Limburg), Glen Breydels (KV Mechelen), Jelle Dandelet (Everberg), Wietse Lievens (KV Mechelen), Andy Meyvaert (Diegem), Guillaume Vanhemelrijck (Stade Evere), Jeroen Van Tricht (Tildonk) en Gunter Verheyden (Everberg).

Uit: Bruno Meeus (Berrtem-Leefdaal), André Claessens (Berg-Op), Didier Francoys en Davy Dewilde (beiden naar Kampelaar), Kilian Vandersande (Nossegem), Karim Attanjaoui (Stade Evere) en Benny Verstraeten (HO Veltem).

CS NIJVEL

Trainer: Frédéric Balan

In: Christophe Decrock, William Dhollande en Jonathan Feria Matias (alle drie ex-RJS Fontainoise), Efendi Deliboyraz (La Louviere), Benoit Ferandez (Ittroise), Jérome Fromont (FC Arquennais), Thomas Heyse (RJ Waver), Fouad Jaou (Houtain-Genappe) en Taner Yurdakul (Houdeng).

Uit: Cédric Dejonckheere (Wezembeek), Jabran Albathouri (Waterloo), Michael De Wolf (Sartois), Jonathan Huby (Rode)Verrewinkel), Aontoine Drugmand en Pino Rossini (beiden naar Stade Brainois), David Daspremont (Fayt-Manage) en Adriano Pasquale Leval).

SK NOSSEGEM

Trainer: Pascal Gyssels

In: Jeroen Charlier (Terhulpen), Jess De Vreese (Woluwe-Zaventem), Dries Deconinck (Zuun), Yannick Godfirnon (Tervuren), Brice Touwaide (Machelen), Olivier Vandeplas (Stade Everois), Killian Vandersande (Kortenberg) Pieter Vranckx (Machelen)

Uit: Jimmy Joostens (Rode), Steven Feyaerts (Moorsel), Gal Gille (Tildonk), Ismael Mossati (Wezembeek), Mike Pauwels (?)

OHAIN

Trainer: Thierry Janssens

In: Nicolas Germeau (Oorbeek-Kumtich), Dimitri Van Hecke (RWDM), Kerryl Serry (Oudergem) en Vincent Schoolmeesters (één jaar inactiviteit).

Uit: Allan Boulogne (Ophain), Olivier Mathot en Geoffrey Warnotte (beiden gestopt).

ROSIEREN-RIXENSART

Trainer: Michel Desmecht

In: Thiebaut Trève (Terhulpen), Vincent Vandenbossche (T. Overijse), Mathieu Calozet (RJ Waver), Vincent Bilstein (RSD Jette), Tarick Saoudi (FC Evere) en Dimitri Francis (Walhain).

Uit: Jean-Eric André (Gilly), Hugues Rouzeeuw (Frankrijk), Cédric Verte (Terhulpen) en Nicolas Bour (Frankrijk).

KVO STEENOKKERZEEL

Trainer: Herman Godts

In: Bavo Peeters (Kampenhout), Kenny Van den Brande (Machelen), Bram Verbist (Tildonk), Geoffrey Verelst (Grimbergen), Koeri Michiels (Everberg)

Uit: Wouter Platteau (Borght)

TERHULPEN

Trainer: Pascal Pire

In: Greg Brunetti (T. Overijse), Alfred Ekeocha (FC Antwerp), Damieno Favaro (Union-Sint-Gillis), Mikael en Gregory Notaerts (beiden ex-Ways Genappe), Alan Bar (RJ Waver), Cédric Verté (Ros.- Rixensart), Jérémy Devillers (Machelen), Julien Maniet (Mont-St- Guibert), Fabrice Kloos en Gregory Boels (Terhulpen P4).

Uit: Geoffrey Desclée (Bierges), Gregory Verheyen (Stade Evere) en David Vekemans (FC Moorsel).

VT TERVUREN

Trainer: Hubert Stas

In: Laurent Bonte, Khlamath Sarr, Alexandre en Jérome Wolter (alle vier ex-FC Hever), Kevin Parmentier (Pamel'88), Gregory Perneel (Leopold-Ukkel), Sakkaf Yessin (Oudergem) en Thomas Umba (RWDM).

Uit: Dimitry Delmotte (T. Overijse), Kevin Fluyt (FC Eizer) en Yannick Godfirnon (Erps-Kwerps).

RC WATERLOO

Trainer: Alain Cneudt

In: Jabran Albaturi (Nijvel), Brice Brichart (Ways-Genappe), Hugo Cardoso (Leopold-Ukkel), Gregory Doutsis (T. Overijse), Lionel Viola (RC Brussel), Mathieu Vlaeminck (CS Braine) en Thomas Wouters (Wezembeek).

Uit: Jamal Aiouat, Anouar El Gueddali en Zouhair Essikal (alle drie naar Etoile Brussel), Christophe Notez, Nicolas Coursez en Quentin Melchior (alle drie naar Ophain), Nicolas Lebrun, Laurent Longrie, Frédéric Schaderon en Amaury Toussaint (alle vier naar RUSAS),Christophe Marion (gestopt), Jérôme Patris (Rode- Verrewinkel) en Christophe Simar (Walhain).

WAVER-LIMAL

Trainer: Georgy Motte

In: Kevin Dieu (RJ Waver) en Etienne Dupont (Ottignies).

Uit: Guillaume Jannière (AS Caen/Frankrijk) en Mathieu Tilmant (stopt).

KVK WEZEMBEEK

Trainer: Alexandre Burgisser

In: Arnaud Demey, Edouard Zemb, Jean-Paul Janssens, Cem Iskan, Fabian Plomteux, Guillaume Simba, Ahmet Yavuz, Benoit Demarbe (allemaal beloften WS Woluwe), Jonathan De Schepper (Sterrebeek), F&abrice Beelen (Oudergem), Massi Amireche (Stockel), Thomas Van Hamme (B-kern Lierse), Ismael Mossati (Nossegem), Cedric Dejonckheere (Nijvel), Redouan El Gharbi (B- kern Sp. Charleroi), Omar Fadel (Bierbeek), Markus Kothner (FC Roermond/Holland) en Karim Moussa (Ternat).

Uit: Erold Dutilleux (Moorsel), David Rombout (Strombeek), Thomas Wouters (Waterloo), Nicolas Buba (?), Charly Tschomba (Hoeilaart), Maarten Charlier (stopt), Simon Vanlmandeghem(Vossem), Guillaume Reniers (Oudergem) en Olivier Simon(Saint-Michel).



2DE PROVINCIALE B

Betekom

Trainer: Karel Keleman

In: Jelle Imbrechts (RC Mechelen), Koen Nicolaes (Houtem), Dimitri Nijs (Hoeleden), Mario Tritsmans (Oorbeek-Kumtich), Kevin Van Calster (Rillaar), Erwin Van Den Bergh (Oorbeek-Kumtich), Steffen Verniers (Weerstand Koersel).

Uit: Michael Bornain (Boortmeerbeek), Nick Dehertoghe (Tildonk), Dries De Smet (Veltem), Axel Kapinga (Tildonk), Fabian Makkink (Wavria), Jochen Sueters (Kampenhout), Hans Van Agtmaal (Erps-Kwerps), Jo Van Grunderbeeck (Tildonk).

Butsel

Trainer: André Crabbé

In: Roel Boesmans (Oorbeek-Kumtich), Joachim Deldime (Wommersom), Jean- Philippe Dumoulin (Oorbeek-Kumtich), Michael Dumoulin (Oorbeek-Kumtich), Maarten Vermeulen (Glabbeek), Philippe Schellens (Everbeur), Jan Vavedin (Nieuwerkerken).

Uit: Stijn Camps (Bunsbeek), Andrew Dejaeger (Ol. Landen), Filip Jacobs (Roosbeek), Jeroen Jean-Pierre (Roosbeek), Frederik Marchal (Roosbeek), Jeffrey Geyssens (Lovenjoel), Davy Hugaerts (Lovenjoel), Yoni Vangoethem (Lovenjoel), Jan Van Gucht (Hoegaarden).

Stade Haacht

Trainer: Pascal Van den Berghen.

In: Jannick Cornelis (SC Kerebergen), Redouane Hajji (vrije speler), Yves Pairoux (Herselt), Kristof Snijders (BB Tremelo), Kurt Van Gijsel (SDC Mec helen), Yannick Van Camp (BB Tremelo), Kristof van Craen (Rijmenam), Wim Van Cauawenberghs (SC Keerbergen), Koen Vleminckx (Grasheide).

Uit: Stijn Van Pulver (Haacht-Wespelaar), Joeri Jochmans (Kampelaar), Henk Alexandre (Boortmeerbeek), Brecht Vandeput (Haacht-Wespelaar), Yannick Somers (Hever).

Sparta Haacht Statie

Trainer: Xavier Alliet.

In: David Bortolin (Wezemaal), Jeroen Keyaerts (Veltem), Wouter Schrijvers (Bertem-Leefdaal), Otto Van Netelbosch (Haacht-Wespelaar), Nicky Truyens (Grasheide).

Uit: Kevis Spiessens (Bertem-Leefdaal), Steven Luyten (stopt).

STORMVOGELS HAASRODE

Trainer: Hugo Beullens

In: Kevin Engelen (OHL), Greg Fouarge (Sterrebeek), Niels Sterckx (OHL), Peter Tobac (Walshoutem)

Uit: Kris Elaerts (stopt), Gunther Boghe (stopt)

Hoeleden

Trainer: Wesley Socquet

In: Pascal Beeken (Rillaar), Bart Buvens (Wellen), Frederik Daniëls (Oplinter), Hans De Keulenaer (Rillaar), Kevin Goossens (Lovenjoel), Kristof Knops (KVK Tienen), Pieter Quinten (Oplinter), Thimoty Van Brusselen (Rillaar), Kevin Van Crombrugge (Overijse), Kevin Van Den Bosch, Yanick Van Den Bosch (Tildonk), Gunther Vandenbroeck (Tielt), Niels Vandijck.

Uit: Nico Adriaens (stopt), Kristof Caubergs (Houtem), Koen Daenen (Molenbeek), Wouter Janssens (Sp. OHL), Joost Mignolet (Roosbeek), Stany Peeters (Drieslinter), Steven Peeters (Lubbeek), Tijl Schelkens (Borgt), Steve Taveirne (Schaarbeek), Joris T'Joens (Boutersem), Steven Vanleene (Wommersom), Nico Vanuffel (Herent).

Houtem

Trainer: Carlo Lavigne

In: Dennis Buys (STVV, jeugd), Kristof Caubergs (Hoeleden), Olivier Sanne (Houtvenne), Sener Top (Heusden-Zolder).

Uit: Martin Lubula (Oplinter), Bert Masset (Oplinter), Koen Nicolaes (Betekom), Bjorn Ruysen (Outgaarden).

Kersbeek

Speler-trainer: Eddy Dierickx

In: Yves Deom (Schaffen), Robby Dumoulin (Walshoutem), Davy Goossens (Turkse Rangers), Kevin Pairoux (Turkse Rangers), Nico Pairoux (Turkse Rangers), Erwin Mues (Diest), Ken Nyns (Oplinter), Erwin Rutten (Beringen), Kevin Sevenants (Rillaar).

Uit: Geert Bens (stopt), Patrick Cypers (stopt), David Huygen (Atlas Linter), Kenneth Van Cleynenbreugel (?), Steve Van Den Eynde (stopt).

Lovenjoel

Trainer: Jos Geysens

In: Maarten Cloots (Kortrijk-Dutsel), Michael Derde (OHL), Gaetan De Maertelare (Rosière), Davy Durieux (Meldert), Jeffrey Geysens (Butsel), Davy Hugaerts (Butsel), Yannick Luckermans (Kortrijk Dutsel), Brecht Talpe (Bierbeek), Maarten Tombeur (Korbeek), Yoni Van Goethem (Butsel)

Uit: Wim De Greef (stopt), Rudy Happaerts (Linden), Maarten Oosterbaan (Linden), Bart Darius (Hoegaarden), Koen Bevernage (Hoegaarden), Kenny Devos (Boutersem).

Lubbeek

Trainer: Hans Goethuys.

In: Tom Boogaerts (Oorbeek), Gertjan Coenen (Oorbeek), Geoffrey Nijs (Diegem), Pieter Carlier (OHL), Steven Peeters (Hoeleden), Johan De Herdt (Houtvenne), Kris Vranckx (Butsel).

Uit: Brecht Boffin (Molenbeek-Wersbeek), Dries Evers, Hannes De Vos, Mert Zeki, Steve Verreckt

Sporting OHL

Trainer: Vito Simone

In: Dirk Bauwens (VK Holsbeek), Jeroen Büscher (VC Herentals), Olatunde Dairo, Stijn Debroux (Tempo Overijse), Dimitri Delorge (Tempo Overijse), Stijn De Vleeschauwer (OHL - 19),Wouter Janssens (Hoeleden), Jose-Axel Kapinga (Betekom), Yannick Kapinga (RC Mechelen), Mike Smedts (Tempo Overijse), Bart Van Bever (E.Eizer), Nick Van Doren (OHL -19)en Sam Vierendeel (CS Machelen), Matti Monival (OHL -21), Tom Reynaert (OHL -21), William Sleeckx (OHL -21) en Mike Vandenbroeck (OHL -21).

Uit: Tom Vander Elst (stopt), Kim Uyttebroeck (wordt hulptrainer), Mathias Martens (KFC Herent), Joost Vandeweghe (stopt) en Jeroen Vandeweghe (Wezemaal).

Oplinter

Trainer: Patrick Pitschon

In: Wouter Deboes (Houtem), Enzo Loyens (Houtem), Martin Lubula (Houtem), Niels Luts (KVK Tienen), Bert Masset (Houtem), Dimitri Peeters (Okselaar), Kevin Van Oppen (Haacht-Wespelaar), Dries Vanacken (KVK Tienen), Maarten Vandegaer (Meensel), Rudy Vandenhove (Goetsenhoven), Troy Vanderlinden (Bierbeek), Laurent Winnen (vrij).

Uit: Simon Beelen (Hoegaarden), Frederik Daniëls (Hoeleden), Omar El Herbouti (Ol. Landen), Yves Happaerts (Drieslinter), Kevin Machiels (Hoegaarden), Wim Moens (Drieslinter), Ken Nyns (Kersbeek), Pieter Quinten (Hoeleden), Dimitri Schepers (Wommersom), Johan Vandermeulen (Drieslinter).

Roosbeek

Trainer: Patrick Lambert

In: Dieter Desard (Walshoutem), Filip Jacobs (Butsel), Jeroen Jeanpierre (Butsel), Frederik Marchal (Butsel), Joost Mignolet (Hoeleden).

Uit: Geert Janssens (stopt), Harry Porton (Molenbeek), Kevin Wauters (Walshoutem).

Tildonk

Trainer: Rudy Verheyden.

In: Jo Van Grunderbeek, Jelle en Nick Dehertoghe (allen Betekom), Jens Behets (Wijgmaal), Francis Christiaens (Hoeleden), Georgie Dussoyan (vrije speler via Tienen United), Gil Galle (Nossegem), Marnix Gijbels, Shenan Nufty en Dieter Van Reemst (Bierbeek), Sven Goris (OHL), Gino Vertongen (OHL), Jelle Litscheski (Veltem), Frederik Luyten (Bertem-Leefdaal), Kevin Schierhout (Bertem-Leefdaal), Angelo Mathues (Hakendover), Jonathan Snijders (vrije speler), Jochem Verhaegen (vrije speler), Sid Swinnen (Wezemaal), Niklaas Vanheukelom (Wezemaal), Kristof Van Campenhout (Kortenberg).

Uit: Dirk Durink, Jonaqs De Koninck, Gert-Jan Michiels (allen Boortmeerbeek), René Vogeleer (Linden), Jens Verreckt (Linden), Dries De Boodt (Dilbeek), Bram Verbist (Steenokkerzeel), Kevin en Yannick Van Den Bosch (Hoeleden), Stef Willems (Vilvoorde), Jeroen Van Tricht (Kortenberg), Alexander Dhont v(Everbeur).

Veltem

Trainer: Pascal Van Heel

In: Stijn Baudet (Sp. OHL), Dries De Smet (Betekom), Lorentz Ilunga (Sp. OHL), Raf Spinoy (Everbeur).

Uit: Jeroen Keyaerts (Haacht-Statie), Jelle Lischetzki (Tildonk).

Wommersom

Trainer: Eddy Deldime

In: Frederic Ntare (Atlas Linter), Dimitri Schepers (Oplinter), Steven Vanleene (Hoeleden).

Uit: Joachim Deldime (Butsel), Mathias Deldime (Atlas Linter), Laurent De Maeyer (Atlas Linter).



2DE PROVINCIALE C

EENDRACHT AFFLIGEM

Trainer: Luc Van Dessel

In: Luc Vanderidt (Ramsdonk), Kevin Piro (RC Wetteren-Kwatrecht), Olivier De Bruyn (E. Aalst), Joachim Baten (Meldert), Luan Murat (Dender), Joseph Aido (Meldert), Dieter Coppens (E. Aalst), Maxim Deruyver (Liedekerke), Murat Kocyigit (Robur Moerzeke), Dieter Masschelein (Wambeek), Jeroen Moortgat (Meldert), Cedric Mubenga (Aalst), Genin Sulaj (WS Woluwe), Wout Verbeeck (Wambeek), Roel Verhaeren (Wambeek)

Uit: Elmer Podevijn (Pepingen), Yves Verstrepen (Pepingen), Birger Wijns (Meise), Tom Vereecken (Doggen), Didier Wesse (Borchtlombeek), Jallal Karmaoui (Kapelle-Op-Den-Bos), Joeri Van Antenhove (Asse-Zellik), Bram De Smedt (Kapelle-Op-Den-Bos), Koen Staelens (Doggen), Thomas Van Damme (Doggen), Selman Derven (Groot-Bijgaarden), Tim Arijs (Wambeek), Bjorn Cornelis (Doggen), Andy De Meuter (Tollembeek), David Van Ransbeeck (Essene), Jonas Van Der Niepen (Voorde), Steven De Kock (Pepingen), David Franckaert (Meise), Niels De Rudder (stopt), Carl Jonckheere (Mazenzele)

Bosvoorde

Trainer: Eddy Verbays

In: Kevin Baquet (Tubeke), Anthony Billiet (Mont-Saint-Guibert), Vladio Chiapetta (Maccabi), Thibaut Decrem (Evere), Quentin Lebrun (Anderlecht), Jean-Willy Ngoma Ngoma Mbiti (Tubeke), Jérémy Van de Voorde (Oudergem), Claude Vandewoude (Terhulpen).

Uit: Christophe Pauwels (stopt), Redoune Houchi (stopt).

Etoile Brussel

Trainer: Rachid El Maadih

In: Ahmed Dabdoubi, Anouri El Gueddali (Waterloo), Jamal Aliouat (Waterloo), Mohsine Atteri (Affligem), Zouhair Essikal (Waterloo), Ilias Mahla (Mont Saint-Guibert), Mohamed Bahaddou (Itterbeek), Nourredine Essalmany (Leopold Ukkel), Taryck Bouras (Maccabi), Bilial Ouaazizi, Ahmed Kaba (Anderlecht), Chaib Yousfi (RC Schaarbeek), Younes Akrika (RC Schaarbeek), Rachid Abaloul (Rode Verrewinkel).

Uit: Imad Maaroufi (Braine), Rachid Abdellaoui (Vorst), Morad Charouj, Kamel El Aalili, Rachid El Aalili (stopt), Mohamed Melani (RUSAS), Alaa Eddine, Alaa Rchim, Larbi Rambouk, Abdellah Sghir (stopt).

Maccabi Brussel

Trainer: Jan Schelfhout

In: Christophe Lebegge (Dilbeek), Manuel Dominguez (Diegem), Fouad Amrani (Bon Air), Antonio Perrotta (Hoeilaart), Stéphane Wellemans (Ukkel), Jean- Paul Dieudonné (Hever), Soufian Chairi (Ninove), Gianni Perrotta (Ninove), Hans Comyn (Ninove), Adil Garnaoui (Boortmeerbeek), Sevan Tugian (Vorst), Karim Amrani (Scup Jette).

Uit: Vincent Roose (Evere), Christophe Da Silva Costa (Evere), Didier Karsoul (Sint-Joost), Avni Bakalli (stopt), Steve Bogaert (SK Leeuw), Eric Vandenbergen (SK Vlezenbeek), Didier De Loose, Junior Kazanza, Nino Amuli, Laurent Amez (Elsene), Christophe Van Dijck (Tollembeek).

De Hoek

Trainer: Nicolas Janssens

In: Olivier Janssens (Lot), Nicolas Janssens (Lot), Stéphane Landerloo (Lot), Cinana El Bakkali (Lot), Mustapha Maaroufi (Lot), Pascale Vincken (Lot), Alain Cuyx (Rode Verrewinkel), Alexandre Cuyx (Rode Verrewinkel), Danny Vierendeel (Halle), Ludovik Monteyne (Lembeek), Nicolas Micheroux (Leopold Ukkel), Fabian Busschaert (Lot), Diego Savelbergh (Huizingen), Tim Degreve (Huizingen), Filip De Pril (Huizingen), Thomas Verdeyen (Huizingen), Ingemar Hellings (Huizingen), Nico Vanhaelen (Huizingen), Kenny Matton (Huizingen), Thomas Desmedt (Brukom), Keith Bokary (Koningslo), Guy Poh Ndomin (Ganshoren).

Uit: Peter Ost (Beersel Drogenbos), Christophe Verschoore (Beersel Drogenbos), Dimitri Vandenbergen (Beersel Drogenbos), Chris Van Petegem (Alsemberg), Gregory Denys (Zuun), Olivier Nerinckx (Zuun), Christophe De Groote (lot), Tom Lefebure (Lot), Denis Van Driessche (Lot), Gaël Van Driessche (Lot), Steve Weckx (Lot), Jurgen Simons (SK Gooik), Thomas Van Poucke (Pepingen), Martijn Wauters (Pepingen, Dirk Paternot, Jeremy Velkeneers, David Abrams.

Eizeringen

Trainer: Patrick Vanderpoorten

In: Steve Annoot (Wambeek), Sander Blendeman (VCE Aalst 2002), Stijn Buekens (Pepingen), Michael Bourgeois (Halle), Dieter Dedoncker (Pepingen), Steven De Gieter (SK Gooik), Stijn De Koker (Borchtlombeek), Bart De Koker (Borchtlombeek), Jeroen De Langhe (Meldert), David Delhaye (Waterloo), Jan Delcourt (Wambeek), Tom Delcourt (Wambeek), Kris Massagé (Gooik), Jonas Roels (Wambeek), Tim Stroobants (Pepingen), Dirk Van Vaerenbergh (VCE Aalst 2002).

Uit: Anthony Bultereyst (Kester), Filip De Bolle (Lennik), Manuel De Bolle (Groot-Bijgaarden), Gunther De Vits (Halle), Kris Goddeau (Pepingen), Dries Leemans (Lennik), Gary Schürmann (Mollem), Jelle Tielemans (Pamel), Jeroen Tielemans (Pepingen), Didier Van der Heyden (Teralfene), Bart Vanderschrick (Schepdaal), David Van der Wilt (Relegem).

GALMAARDEN

Trainer: Michel De Groote

In: Dehaene (Deux-Acren), Wim Foubert (Bever), Etienne De Bilde (Bever), Brecht Merckaert (AA Gebt), Felck Vlassenbroeck (Tubeke), Steven De Smet (Pepingen), Gaetan Francx (Pepingen), Dimitri Huys (Ramsdonk), Pieter-Jan Van Laethem (Geraardsbergen)

Uit: Nick Schiettecatte (SK Denderhoutem), Kevin Segers (Herne), Stijn Jacobs (Herne), Nabil Chemali (Kester), Mike Collier (Oetingen)

RSD Jette

Trainer: Michel Vigneron

In: Damien Delahaye (Braine), Quentin Delattre (Oudergem), Yannick Metayer (Deux-Acren), Salvatore Scimeca (Beersel Drogenbos), David Vandenborne (Bon Air), Constant Keskinidis (Ukkel)

Uit: Karim Amrani (Maccabi), Olivier Beddeleem (Black Star), Christophe Beyazsimciyan (RUSAS), Michel Cino (Oviedo), Vincent Bilstein (Rosières), Jamal Louahrani (Appelterre), Vicenzo Lamattina (Berchem).

Kapelle

Trainer: Johan Heroes

In: Carl Van Steen (Bon Air) ,Davy Verbeeren (Kester), Kevin Kums (Dilbeek), Pieter van Bellingen ( Zuun), Jonathan Devillet ( Delta Londerzeel), Cédric Van der Kelen ( Itna Itterbeek), El Garbaoui - (Racing Molenbeek).

Uit: Lennert Cooreman (Kobbegem), Werner Gyssels (Kobbegem), Koen Tratsaert (Kobbegem), Koen Walravens (Schepdaal), Nico Van Paesschen (Beigem), Dimitri Peysmans (Mazenzele), Koen Pede (Lennik), Sabir Hamouchi.

Lennik

Trainer: Patrick Van Houtven

In: Kevin Collet (Schepdaal), Filip De Bolle (Eizeringen), Wouter Lebegge (Vlezenbeek), Laurens Lintermans (Vlezenbeek), Quinten Devos (Meldert), Dries Leemans (Eizeringen), Michael Longin (Dilbeek), Mathias Vlaeminck (Dilbeek), Koen Pede (Kapelle).

Uit: Tim Steens (Beersel Drogenbos), Geoffrey Essenmaecker (Negenmanneke), Davy Carton, Nils Baetens (stopt), Yannick Leuckx (Relegem), Kevin Nerinckx.

Pepingen

Trainer: Stéphane Coffinet

In: Elmer Podevyn (Affligem), Adriano Gasbarro (Schepdaal), Guy Jongbloed (Schepdaal), Jeroen Thielemans (Eizeringen), Kris Goddeau (Eizeringen), Yves Verstrepen (Affligem), Steven De Kock (Affligem), Martijn Wauters (De Hoek), Thomas Van Poucke (De Hoek), Dirk van den Akker (Halle), Andy Cosyn (Strijland Gooik), Jesse De Doncker (Strijland Gooik).

Uit: Steven De Smedt (Galmaarden), Tim Stroobants (Eizeringen), Dieter De Doncker (Eizeringen), Stijn Buekens (Eizeringen), Jurgen Sonck (Meerbeke), Thomas Vanderstocken (Kester), Gaëtan Franckx (Galmaarden), Jan De Greve (SK Gooik), Anthony Vandervelden (Leeuw), Jurgen Delcour (Rapide Lebbeke).

Schepdaal

Trainer: Jean Van Beers

In: Jorik Vermeth (Dilbeek), Kevin Lienart (Dilbeek), Christophe Cortviendt (Grrot-Bijgaarden), Dimitri Cortvriendt (Groot-Bijgaarden), Emre Özturk (Machelen), Koen Walravens (Kapelle), Bart Vanderschrick (Eizeringen), Kevin Pocket (Kester).

Uit: Pieter Braeckman (Denderhoutem), Michel Weemaels, Eddy Van Cauwenbergh (stopt), Guy Jongbloed (keeperstrainer Pepingen), Kevin Sempels (Itterbeek), Eric Geritzen (Sint-Joost), Olivier Moris (Leopold Ukkel), Ercan Sayar (Leopold Ukkel), Ken De Vleeschouwer (Hofstade), Adri Gasbarro (Pepingen), Kevin Collet (Lennik), Thomas Van Erps (stopt).

SAINTES

Trainer: Alain Corbeau

In: Stephen Hillen (Zuun), Hassan Idrissi (Ophain).

Uit: Andy Stolfo (Rebecq), Lucas Marcellino de Lima (Vorst), Thibault Plomteux, Benjamin Pauluzzi (stopt).

FC STROMBEEK

Trainer: Fé Piret

In: Christian Chevalier (Machelen), Pemba De Hertog (Eppegem), Hassan El Bouchtaoui (Hofstade), Arif Kinali (Wemmel), David Rombout (Wezembeek), Alessandro Rossi (Sporting Schaarbeek), Tona Tuema (Wolvertem), Stijn Vermeiren (Wemmel)

Uit: Ramyar Bagheri (?), Nono Kidoda (?), Alain De Pauw (Verbrande Brug)

LEEUWKENS TERALFENE

Trainer: Gilbert Christiaens

In: Didier Van Der Heyden (Eizeringen), Kristof Sneppé (Liedekerke), Michael Moerenhout (Ternat), Nicky Lievens (Borchtlombeek), Joeri Carion (Meldert), Wesley Christiaens (Ternat), Kevin De Deyn (Lebeke-Aalst), Milan D'Hoe (Meldert), Andres Ernesto Diaz Llano (Meldert), Jonas Everaert (Lebeke-Aalst), Dries Ringoot (Meldert), Jonathan Roelandt (Lebeke-Aalst), Julian Roelandt (Lebeke-Aalst), Patric Van Der Heyden (VK Berchem), Thijs Verleysen (Opwijk)

Uit: Filip Vasseur (Relegem), Karel Costens (Standaard Denderleeuw), Christophe De Clercs (St. Denderleeuw), Cedric Ghijssels (St. Denderleeuw), Kenneth Schelfhout (Doggen), Pascal Weemaels (stopt), Nico Van Den Borre (stopt), Jochen De Brabanter (stopt), Kenneth Crabbé (Relegem)

ZUUN

Trainer: Bruno Crokaert

In: Olivier Nerinckx (De Hoek), Gtégory Denis (De Hoek), Sabino Manzella (Lot).

Uit: Olivier Mets (stopt), Stephen Hillen (Saintes), Dries Moonens (stopt), Peter Vanstevens (VK Berchem).



Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio