Hoogtepunten

Tijd Tornooi Wedstrijd Score
12:00 Mubadala Abu Dhabi Open Mattek-Sands/Mirza - Flipkens/Siegemund -
12:00 Mubadala Abu Dhabi Open Elise Mertens - Martina Trevisan -
13:00 Upper Austria Ladies Linz Han X Y/Marozava - Detiuc/Kolodziejová -
15:00 Upper Austria Ladies Linz Alexandrova/Heisen - Christian/Santamaria -
12:00 Mubadala Abu Dhabi Open Danielle Collins - Jelena Ostapenko -
12:00 Mubadala Abu Dhabi Open Anett Kontaveit - Zhang Shuai -
18:30 Córdoba Open Roberto Carballés - Bernabé Zapata -
12:00 Mubadala Abu Dhabi Open Babos/Mladenovic - Kudermetova/Samsonova -
12:00 Mubadala Abu Dhabi Open Marta Kostyuk - Sorana Cirstea -
13:00 Upper Austria Ladies Linz Friedsam/N. Kichenok - Klaffner/Kraus -

Kalender

Córdoba Open
Tijd Wedstrijd
20:00 Cecchinato/Galán - Carballés/Martínez -
20:00 Andreozzi/Durán - Coria/Etcheverry -
Einde Albert Ramos Bye
Einde Sebastián Báez Bye
Einde Diego Schwartzman Bye
Einde Francisco Cerúndolo Bye
18:30 Dušan Lajovic - Juan Pablo Varillas -
18:30 Roberto Carballés - Bernabé Zapata -
22:30 Luciano Darderi - Hugo Gaston -
22:30 Pablo Andújar - Juan Manuel Cerúndolo -
Dallas Open
Tijd Wedstrijd
Einde Miomir Kecmanovic Bye
Einde Frances Tiafoe Bye
Einde Taylor Fritz Bye
Einde Denis Shapovalov Bye
Mubadala Abu Dhabi Open
Tijd Wedstrijd
12:00 Babos/Mladenovic - Kudermetova/Samsonova -
12:00 Mattek-Sands/Mirza - Flipkens/Siegemund -
Einde Veronika Kudermetova Bye
Einde Belinda Bencic Bye
Einde Daria Kasatkina Bye
Einde Elena Rybakina Bye
12:00 Marta Kostyuk - Sorana Cirstea -
12:00 Danielle Collins - Jelena Ostapenko -
12:00 Elise Mertens - Martina Trevisan -
12:00 Anett Kontaveit - Zhang Shuai -
Open Sud de France
Tijd Wedstrijd
16:30 Cressy/Olivetti - Oswald/Ramanathan -
Einde Borna Coric Bye
Einde Jannik Sinner Bye
Einde Roberto Bautista Bye
Einde Holger Rune Bye
19:00 Arthur Fils - Richard Gasquet -
19:00 Nikoloz Basilashvili - Constant Lestienne -
Upper Austria Ladies Linz
Tijd Wedstrijd
13:00 Friedsam/N. Kichenok - Klaffner/Kraus -
13:00 Han X Y/Marozava - Detiuc/Kolodziejová -
13:00 Bassols/Cristian - Gálfi/Kalashnikova -
15:00 Bokor/Michalitsch - Gámiz/García -
15:00 Alexandrova/Heisen - Christian/Santamaria -
18:30 Jule Niemeier - Sofia Kenin -