Kalender

Coupe de France - 7e Ronde
Tijd Wedstrijd
12:30 SS Jeanne d'Arc le Port - Besançon Foot Wed-
14:00 Prix les Mezières AS - Saint Amand FC Wed-
14:00 US Feillens - Limonest FC Wed-
14:00 FC Tartas Saint-Yaguen - Lege Cap Ferret Wed-
14:00 Illkirch Graffenstaden - EN Saint-Avold Wed-
14:00 Melun FC - Chamaliéres FC Wed-
14:00 Noisy Le Grand FC - FC Riom Wed-
14:00 Sarreguemines - FC Metz Wed-
14:00 Olympique Strasbourg - Reipertswiller Wed-
14:00 Auch - GFC Ajaccio Wed-
14:00 US Raon - Bourg en Bresse 01 Wed-
14:00 Wasquehal - Olympique Saint-Quentinois Wed-
14:00 ES Heillecourt - Saint-Louis-Neuweg Wed-
14:00 FC Rossfeld - Biesheim ASC Wed-
14:00 Étoile FC - SC Toulon Wed-
14:00 AS Villers Houlgate - Mondeville Wed-
14:00 CAS Escaudoeuvres - Chapelle Luc Wed-
14:00 GDR Guipavas - US Montagnarde Wed-
14:00 La Chapelle-des-Marais - Avranches Wed-
14:00 JSC Bellevue - USSA Vertou Wed-
14:00 Annecy-le-Vieux - Val' Lyonnais FC Wed-
14:00 ESC Longueau - Blois Foot 41 Wed-
14:00 Carrières Grésillons AS - US Charitoise Wed-
14:00 Versailles 78 - AS Dragon Wed-
14:00 Aigues Mortes - Marignane Gignac FC Wed-
14:00 Neslois ASP - Chambly Wed-
14:00 Sainte-Geneviève Sports - AS Sainte-Suzanne Wed-
14:00 Stella Maris Douarnenez - Lannion Wed-
14:00 FCA Troyes - Bourges Foot Wed-
14:00 Grand-Quevilly FC - AS Cherbourg Wed-
14:00 AS Marck - US Saint-Omer Wed-
14:00 La Brède FC - Bergerac Périgord Wed-
14:30 Luzenac - Rodez Aveyron Wed-
14:30 CS Avion - Epernay Wed-
14:30 US Vimy - US Créteil-Lusitanos Wed-
14:30 Saint-Orens FC - FC Sète 34 Wed-
14:30 Vendée Les Herbiers - Chauvigny Wed-
15:00 Avenir Foot Lozère - Red Star FC Wed-
15:00 Stade Pontivyen - Vignoc Hede Guipel AS Wed-
15:00 Olympique Valence - Stade Beaucairois Wed-
15:00 Chassieu Décines FC - Hyères FC Wed-
16:30 Saint-Malo - FC Lorient Wed-
Keuken Kampioen divisie - Speeldag 14
Tijd Wedstrijd
12:15 MVV Maastricht - Roda JC Kerkrade Wed-
14:30 Telstar - FC Den Bosch Wed-
14:30 FC Twente - Go Ahead Eagles Wed-
16:45 NEC - Sparta Rotterdam Wed-
Proximus League - Speeldag 15
Tijd Wedstrijd
16:00 Westerlo - Beerschot Wilrijk Wed-
UEFA Nations League - Speeldag 6
Tijd Wedstrijd
20:45 Zwitserland - België Wed-
15:00 Engeland - Kroatië Wed-
18:00 Noord-Ierland - Oostenrijk Wed-
20:45 Griekenland - Estland Wed-
20:45 Hongarije - Finland Wed-
18:00 San Marino - Wit-Rusland Wed-
18:00 Moldavië - Luxemburg Wed-
Vriendschappelijk
Tijd Wedstrijd
20:45 Spanje - Bosnië en Herzegovina Wed-