Carpathia Couriers Path

  • -

Rit 4

Stara Bystrica - Lazy pod Makytou (155km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Trevigniani-Dynamon-Botto... 3u07'56"
2 Cyclingteam Jo Piels
3 Kolss Cycling Team + 4"
4 Lotto Belisol U23 + 5"
5 Selectie - Polen
6 Lotto Belisol U23
7 IG Dortmund-Matrix
8 Idemasport-BioWanze + 12"
9 Idemasport-BioWanze
10 Wibatech-LMGK Ziemia Brze...
11 Ovyta - Eijssen - Acrog + 21"
12 Selectie - Polen
13 UCS Crabbe Performance VO...
14 Selectie - Polen
15 CCC Polsat
16 Cyclingteam Jo Piels
17 Selectie - Oekraine + 36"
18 Ovyta - Eijssen - Acrog
19 Selectie - Tsjechië + 51"
20 Selectie - Polen + 53"
21 Selectie - Polen + 54"
22 Wibatech-LMGK Ziemia Brze...
23 Selectie - Oekraine + 1'08"
24 Nessebar Shockblaze CT
25 Idemasport-BioWanze + 1'10"
26 Selectie - Polen + 1'12"
27 Selectie - Wit-Rusland
28 UCS Crabbe Performance VO...
29 Selectie - Polen + 1'21"
30 Lotto Belisol U23
31 Ovyta - Eijssen - Acrog
32 KED-Bianchi Team Berlin
33 Selectie - Duitsland
34 FCWB Team Wallonie + 1'28"
35 Lotto Belisol U23 + 1'36"
36 KED-Bianchi Team Berlin
37 Dukla Trencin Merida + 1'42"
38 Selectie - Oekraine
39 Cyclingteam Jo Piels + 1'49"
40 Selectie - Polen + 1'53"
41 Idemasport-BioWanze
42 Selectie - Polen + 1'56"
43 WV De Jonge Renner
44 Selectie - Polen
45 KED-Bianchi Team Berlin
46 Idemasport-BioWanze
47 Wibatech-LMGK Ziemia Brze...
48 FCWB Team Wallonie
49 Selectie - Duitsland
50 Selectie - Polen
51 Selectie - Polen + 2'21"
52 Ovyta - Eijssen - Acrog + 2'27"
53 UCS Crabbe Performance VO... + 2'29"
54 WV De Jonge Renner
55 Selectie - Polen
56 Nessebar Shockblaze CT + 2'32"
57 Selectie - Slovakije + 2'41"
58 Selectie - Slovakije + 2'49"
59 Selectie - Polen
60 Selectie - Oekraine
61 Cyclingteam Jo Piels + 2'52"
62 Selectie - Wit-Rusland + 2'54"
63 Selectie - Polen + 2'59"
64 Reda Mokador + 3'12"
65 Dukla Trencin Merida
66 FCWB Team Wallonie + 3'21"
67 Lotto Belisol U23 + 3'27"
68 WV De Jonge Renner
69 Selectie - Polen + 3'30"
70 Nessebar Shockblaze CT + 3'53"
71 Cyclingteam Jo Piels
72 Lotto Belisol U23
73 Selectie - Rusland
74 Selectie - Polen + 4'10"
75 Cyclingteam Jo Piels + 4'20"
76 KED-Bianchi Team Berlin
77 Selectie - Polen + 4'26"
78 WV De Jonge Renner + 4'37"
79 Selectie - Polen
80 Selectie - Wit-Rusland + 4'43"
81 Selectie - Wit-Rusland + 4'49"
82 Selectie - Oekraine + 5'01"
83 Wibatech-LMGK Ziemia Brze... + 5'13"
84 WV De Jonge Renner + 5'21"
85 Ovyta - Eijssen - Acrog
86 Ovyta - Eijssen - Acrog
87 WV De Jonge Renner
88 IG Dortmund-Matrix + 5'40"
89 Dukla Trencin Merida + 5'52"
90 Selectie - Polen + 5'54"
91 Selectie - Polen + 6'38"
92 Selectie - Polen + 6'59"
93 Selectie - Tsjechië
94 Selectie - Polen + 7'10"
95 Dukla Trencin Merida + 7'17"
96 Selectie - Slovakije + 7'23"