Course de la Paix U23 / Vredeskoers U23

  • -

Algemeen klassement

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Côtes d'Armor - Marie Mor... 10u10'19"
2 Axeon-Hagens Berman + 11"
3 BMC Development Team + 14"
4 Lotto Soudal U23 + 16"
5 Selectie - Italië + 18"
6 Team Wiggins + 24"
7 UniEuro Wilier + 25"
8 Lotto Soudal U23 + 35"
9 Selectie - Rusland + 38"
10 Team Joker + 47"
11 Klein Constantia + 49"
12 Gazprom-Rusvelo + 1'03"
13 UniEuro Wilier + 1'05"
14 Tirol Cycling Team + 1'47"
15 Adria Mobil + 2'15"
16 Klein Constantia + 2'26"
17 Team Wiggins + 2'52"
18 CCC Sprandi Polkowice + 3'10"
19 Chambéry Cyclisme Formati... + 3'16"
20 Color Code-Arden'Beef + 3'17"
21 Astana City + 3'27"
22 Team Giant Scatto U23 + 3'45"
23 Rad-Net Rose Team + 4'09"
24 CCC Sprandi Polkowice
25 Selectie - Japan + 4'19"
26 UCI Continental Center + 4'21"
27 Team Ringeriks - Kraft + 4'38"
28 Selectie - Italië + 5'02"
29 Tirol Cycling Team + 5'18"
30 CC Etupes Doubs + 5'21"
31 BMC Development Team + 5'22"
32 Team Sparebanken Sør + 5'24"
33 Axeon-Hagens Berman + 5'29"
34 Team Coop-Oster Hus + 5'39"
35 Selectie - Polen + 5'46"
36 Astana City + 5'54"
37 Rabobank Development Team + 6'34"
38 Klein Constantia + 6'42"
39 Chambéry Cyclisme Formati... + 7'07"
40 UCI Continental Center + 7'35"
41 UCI Continental Center + 7'36"
42 EFC - Etixx + 7'41"
43 Rabobank Development Team + 7'54"
44 Stölting Service Group + 8'29"
45 Selectie - Oekraine + 8'54"
46 AC Sparta Praha + 9'04"
47 Selectie - Spanje + 9'16"
48 Tirol Cycling Team + 9'27"
49 Selectie - Zwitserland + 9'34"
50 CCC Sprandi Polkowice + 9'39"
51 BMC Development Team + 10'23"
52 Team Joker + 10'39"
53 Shimano Racing Team + 12'20"
54 Gazprom-Rusvelo + 12'59"
55 Cyclingteam Jo Piels + 13'13"
56 Selectie - Spanje + 13'27"
57 BMC Development Team + 13'56"
58 Selectie - Italië + 14'29"
59 Selectie - Tsjechië + 14'34"
60 BMC Development Team + 14'53"
61 BMC Development Team + 14'54"
62 Selectie - Spanje + 16'16"
63 Astana City + 16'29"
64 Rabobank Development Team + 17'14"
65 Metec-TKH Continental CT + 17'28"
66 Team Sparebanken Sør + 18'10"
67 Selectie - Zwitserland + 18'56"
68 Radenska - Ljubljana + 19'18"
69 Selectie - Tsjechië + 20'12"
70 Riwal Platform Cycling Te... + 20'15"
71 EFC - Etixx + 20'20"
72 Selectie - Italië + 20'21"
73 CC Etupes Doubs + 20'35"
74 Rad-Net Rose Team + 21'41"
75 Klein Constantia + 21'43"
76 Selectie - Macedonië + 21'49"
77 Axeon-Hagens Berman
78 Stölting Service Group
79 Tirol Cycling Team
80 An Post-Chainreaction + 22'28"
81 Team Giant Scatto U23 + 23'05"
82 Chambéry Cyclisme Formati... + 23'58"
83 Riwal Platform Cycling Te... + 24'36"
84 Selectie - Groot-Brittani... + 25'24"
85 Radenska - Ljubljana + 26'40"
86 Selectie - Rusland + 27'54"
87 Selectie - Japan + 28'09"
88 ISD-Jorbi Continental Tea... + 29'17"
89 Lizarte + 30'26"
90 Selectie - Oekraine + 33'20"
91 Klein Constantia + 34'58"
92 Chambéry Cyclisme Formati... + 36'54"
93 Selectie - Tsjechië + 37'10"
94 Selectie - Polen + 37'32"
95 Selectie - Bosnië-Herzego... + 37'48"
96 Selectie - Groot-Brittani... + 38'22"
97 Vendée U + 41'45"
98 LKT Team Brandenburg + 42'48"
99 Astana City + 43'10"
100 Astana City + 50'51"
101 Team Differdange - Losch + 51'20"
102 Axeon-Hagens Berman + 1u09'12"