Course de Solidarnosc

  • -

Algemeen klassement

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 CCC Development Team 15u51'50"
2 Voster ATS Team + 14"
3 Israel Start - Up Nation + 17"
4 UNO-X Norwegian Dev. Team + 19"
5 Wibatech Merx + 21"
6 UNO-X Norwegian Dev. Team + 24"
7 Mazowsze Serce Polski + 25"
8 Ljubljana Gusto Santic
9 Israel Cycling Academy + 26"
10 Metec-TKH Continental CT + 27"
11 Belgian Cycling Talents
12 CCC Development Team
13 P & S Metalltechnik + 28"
14 P & S Metalltechnik + 29"
15 Metec-TKH Continental CT
16 Mazowsze Serce Polski
17 Tartu 2024 Balticchaincyc... + 30"
18 WPG Amsterdam
19 Ljubljana Gusto Santic
20 AC Sparta Praha
21 Tartu 2024 Balticchaincyc...
22 Selectie - Tsjechië
23 Wibatech Merx
24 Belgian Cycling Talents
25 UNO-X Norwegian Dev. Team
26 LKT Team Brandenburg
27 Metec-TKH Continental CT
28 Metec-TKH Continental CT
29 Mazowsze Serce Polski
30 P & S Metalltechnik
31 P & S Metalltechnik
32 Belgian Cycling Talents
33 UNO-X Norwegian Dev. Team
34 Voster ATS Team
35 Olympia Tienen
36 Wibatech Merx
37 Ljubljana Gusto Santic
38 Topforex La Pierre CT
39 Voster ATS Team
40 Ljubljana Gusto Santic
41 Israel Cycling Academy
42 Memil Pro Cycling + 36"
43 Metec-TKH Continental CT + 49"
44 Ljubljana Gusto Santic + 1'45"
45 Wibatech Merx + 2'48"
46 WPG Amsterdam + 3'47"
47 Belgian Cycling Talents + 3'59"
48 Belgian Cycling Talents + 4'01"
49 Selectie - Israël
50 WPG Amsterdam + 4'05"
51 Mazowsze Serce Polski + 4'07"
52 Selectie - Tsjechië
53 AC Sparta Praha
54 Topforex La Pierre CT
55 LKT Team Brandenburg + 4'26"
56 Tufo - Pardus Prostejov + 4'44"
57 P & S Metalltechnik + 5'21"
58 Tufo - Pardus Prostejov + 5'49"
59 UNO-X Norwegian Dev. Team
60 Voster ATS Team + 5'55"
61 LKT Team Brandenburg + 7'06"
62 Wibatech Merx
63 Selectie - Polen + 7'24"
64 Ljubljana Gusto Santic + 7'27"
65 Selectie - Oekraine + 7'42"
66 Selectie - Hongarije + 7'49"
67 WPG Amsterdam + 8'40"
68 Tartu 2024 Balticchaincyc... + 9'26"
69 Israel Cycling Academy + 10'35"
70 AC Sparta Praha + 10'37"
71 Topforex La Pierre CT + 11'56"
72 UNO-X Norwegian Dev. Team + 12'08"
73 LKT Team Brandenburg + 12'35"
74 LKT Team Brandenburg + 12'51"
75 LKT Team Brandenburg + 13'01"
76 Tufo - Pardus Prostejov + 14'17"
77 Israel Cycling Academy + 14'35"
78 Selectie - Hongarije + 14'42"
79 Selectie - Tsjechië + 14'49"
80 Selectie - Slovakije + 14'54"
81 Tartu 2024 Balticchaincyc... + 15'21"
82 Selectie - Slovakije + 15'24"
83 AC Sparta Praha + 15'39"
84 Metec-TKH Continental CT + 16'34"
85 Tufo - Pardus Prostejov
86 Selectie - Nederland + 16'52"
87 Selectie - Tsjechië + 16'58"
88 Selectie - Polen + 17'02"
89 Selectie - Polen + 17'16"
90 Selectie - Tsjechië + 17'18"
91 Selectie - Polen + 17'31"
92 Iseo Serrature Rime Carno... + 19'50"
93 Selectie - Slovakije + 21'05"
94 Mazowsze Serce Polski + 21'30"
95 Selectie - Polen + 21'36"
96 Selectie - Polen
97 Mazowsze Serce Polski + 21'43"
98 Selectie - Slovakije + 22'04"
99 P & S Metalltechnik + 22'32"
100 CCC Development Team + 24'53"
101 Memil Pro Cycling + 25'15"
102 Selectie - Polen + 25'41"
103 Selectie - Slovakije + 26'40"
104 Selectie - Polen + 27'46"
105 Selectie - Hongarije + 27'58"
106 Selectie - Polen + 28'00"
107 CCC Development Team + 30'47"
108 Selectie - Hongarije + 31'47"
109 WPG Amsterdam + 32'45"
110 Selectie - Tsjechië + 32'51"
111 Selectie - Tsjechië
112 Dukla Banska Bystrica + 38'32"
113 Selectie - Polen + 41'33"
114 Selectie - Polen + 43'38"
115 Selectie - Hongarije + 43'48"
116 Selectie - Slovakije + 45'55"
117 Selectie - Slovakije + 48'26"
118 Selectie - Slovakije + 50'20"
119 Voster ATS Team + 51'49"