Uitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Radenska 3u52'30"
2 Chipotle Development Team + 1"
3 Lotto Belisol U23 + 11"
4 Team Cykelcity.se
5 Team Colpack
6 An Post-Sean Kelly
7 An Post-Sean Kelly
8 Rietumu-Delfin
9 GS Viris Maserati
10 Leopard-Trek Continental ...
11 Bibanese Gaiaplast Cardin
12 Itera Katusha U23
13 Kolss Cycling Team
14 Selectie - Duitsland
15 Cyclingteam de Rijke
16 LKT Team Brandenburg
17 Vendée U - Pays de Loire
18 Rabobank Continental Team
19 Radenska
20 Idemasport-BioWanze
21 An Post-Sean Kelly
22 RC Arbö Wels Gourmetfein
23 Atlas Personal-Jakroo
24 Team Osterhus - Ridley
25 EFC-Omega Pharma-Quick St...
26 Team Vorarlberg
27 Atlas Personal-Jakroo
28 La Pomme Marseille
29 Sunweb-Revor
30 Ovyta - Eijssen - Acrog
31 Rusvelo
32 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
33 Selectie - Zwitserland
34 Joker Merida
35 ISD-Lampre Continental
36 Selectie - Polen
37 ISD-Lampre Continental
38 Team Osterhus - Ridley
39 RC Arbö Wels Gourmetfein
40 Selectie - Oekraine
41 Selectie - Slovakije
42 CC Villeneuve Saint-Germa...
43 Selectie - Griekenland
44 Radenska
45 CR4C Roanne
46 Mortagua
47 EFC-Omega Pharma-Quick St...
48 Sojasun 35 AC Noyal C
49 Cyclingteam Jo Piels
50 Amore e Vita
51 Start CT-Atacam Flowery D...
52 Glud & Marstrand-LRO
53 Selectie - Groot-Brittani... + 18"
54 Endura Racing
55 Selectie - Ierland
56 Christina Watches-Onfone
57 Selectie - Polen
58 Tirol Cycling Team
59 Selectie - Litouwen
60 Lotto-Pôle Continental Wa...
61 Wibatech-LMGK Ziemia Brze...
62 Plussbank - BMC
63 ISD-Lampre Continental + 23"
64 CCC Polsat
65 Selectie - Tsjechië
66 Selectie - Portugal
67 Leopard-Trek Continental ...
68 Trevigniani-Dynamon-Botto...
69 Selectie - Tsjechië
70 Selectie - Moldavië
71 Atlas Personal-Jakroo
72 Itera-Kathusa
73 Itera Katusha U23
74 Radenska
75 Selectie - Polen
76 Vendée U - Pays de Loire
77 An Post-Sean Kelly + 32"
78 Big Hunter-Effepi-Seanese
79 Selectie - Noorwegen
80 Selectie - Groot-Brittani...
81 Colnago-CSF Inox
82 GS Zalf Euromobil Fior
83 VC Rouen 76 + 37"
84 Trevigniani-Dynamon-Botto...
85 Ovyta - Eijssen - Acrog
86 VL Technics Abutriek CT
87 Rietumu-Delfin + 40"
88 Glud & Marstrand-LRO
89 Selectie - Duitsland + 50"
90 Trevigniani-Dynamon-Botto...
91 Selectie - Wit-Rusland + 56"
92 Team Bergstrasse U23
93 Joker Merida + 1'37"
94 Leopard-Trek Continental ...
95 RC Arbö Wels Gourmetfein
96 Gediminas Gruodis + 1'44"
97 WV De Jonge Renner + 2'06"
98 Selectie - Zwitserland + 2'49"
99 Glud & Marstrand-LRO + 3'07"
100 Selectie - Polen
101 Team Cykelcity.se + 4'02"
102 Selectie - Armenië
103 Team Vorarlberg
104 Metec Continental Cycling...
105 Selectie - Finland