Giro della Valle d'Aosta

  • -

Rit 3

Champdepraz - Covarey (119.2km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Itera-Kathusa 3u17'06"
2 Selectie - Italië + 1'18"
3 CC Etupes Doubs + 1'23"
4 Futura Team - Matricardi + 1'51"
5 Davo-Lotto-Davitamon + 1'53"
6 GS Mastromarco + 2'16"
7 GS Mastromarco + 2'37"
8 Beveren 2000 + 2'38"
9 Selectie - Verenigde Stat... + 2'55"
10 Selectie - Italië + 2'58"
11 De Nardi - Bergamasca 190... + 3'03"
12 Soenens-Jartazi-Construkt... + 3'09"
13 Itera-Kathusa + 3'34"
14 Trevigniani-Dynamon-Botto...
15 Beveren 2000 + 4'13"
16 Selectie - Wit-Rusland + 4'21"
17 Asd Centro Revisioni Cero... + 4'48"
18 LKT Team Brandenburg + 4'51"
19 Selectie - Italië + 5'12"
20 Soenens-Jartazi-Construkt... + 5'13"
21 Beveren 2000 + 5'16"
22 VC La Pomme Marseille + 5'19"
23 Selectie - Kazachstan + 6'05"
24 Bürgis Cycling Team-FIDI ... + 6'07"
25 GS Zalf Desiree Fior + 6'21"
26 Veranda Rideau Sarthe + 7'01"
27 Chambéry Cyclisme Formati... + 7'03"
28 VC La Pomme Marseille + 7'06"
29 Selectie - Italië + 7'18"
30 Selectie - Italië + 7'25"
31 De Nardi - Bergamasca 190...
32 GS Mastromarco + 7'56"
33 Vendée U - Pays de Loire + 8'06"
34 CC Nogent-sur-Oise
35 Selectie - Italië + 9'16"
36 Trek Livestrong U23 + 9'31"
37 Trevigniani-Dynamon-Botto...
38 Beveren 2000 + 10'06"
39 Asd Centro Revisioni Cero... + 10'10"
40 Itera-Kathusa + 10'21"
41 Davo-Lotto-Davitamon + 11'15"
42 CR4C Roanne
43 GS Zalf Desiree Fior + 11'43"
44 VC La Pomme Marseille + 12'06"
45 VC La Pomme Marseille + 12'16"
46 Trevigniani-Dynamon-Botto... + 12'23"
47 Selectie - Italië
48 Selectie - Rusland + 13'23"
49 Selectie - Verenigde Stat... + 13'25"
50 Selectie - Rusland
51 Albi Vélo Sport + 13'53"
52 Hopplà Magis Mavo + 15'19"
53 De Nardi - Bergamasca 190...
54 GS Mastromarco
55 Davo-Lotto-Davitamon
56 Selectie - Oekraine
57 ORT Reale Mutua
58 ORT Reale Mutua
59 LKT Team Brandenburg
60 Selectie - Rusland
61 Davo-Lotto-Davitamon
62 LKT Team Brandenburg
63 U.C.Palazzago
64 Selectie - Italië
65 GS Mastromarco
66 LKT Team Brandenburg
67 LKT Team Brandenburg
68 Beveren 2000
69 Futura Team - Matricardi
70 Selectie - Verenigde Stat...
71 Trek Livestrong U23
72 De Nardi - Bergamasca 190... + 15'27"
73 Soenens-Jartazi-Construkt... + 15'37"
74 Futura Team - Matricardi + 15'51"
75 Selectie - Rusland + 16'45"
76 Itera-Kathusa + 16'46"
77 Soenens-Jartazi-Construkt... + 17'04"
78 GS Zalf Desiree Fior
79 GSC Viris Vigevano + 17'21"
80 Selectie - Frankrijk
81 Charvieu Chavagneux Isère
82 Selectie - Frankrijk
83 Selectie - Frankrijk
84 Selectie - Italië
85 Selectie - Italië + 17'44"
86 Selectie - Kazachstan + 18'12"
87 U.C.Palazzago + 19'30"
88 Soenens-Jartazi-Construkt... + 19'33"
89 VC La Pomme Marseille + 19'46"
90 Selectie - Rusland + 20'11"
91 Chambéry Cyclisme Formati... + 20'57"
92 Bürgis Cycling Team-FIDI ... + 21'53"
93 Casati NCG Perrel ASD + 22'09"
94 Selectie - Kazachstan
95 Selectie - Italië
96 U.C.Palazzago + 22'14"
97 SC FWR Bata + 22'23"
98 De Nardi - Bergamasca 190... + 22'26"
99 SC FWR Bata + 22'35"
100 GSC Viris Vigevano + 22'42"
101 Selectie - Kazachstan + 23'08"
102 Selectie - Frankrijk
103 Itera-Kathusa + 23'09"
104 Selectie - Kazachstan + 23'14"
105 Davo-Lotto-Davitamon + 23'17"
106 Asd Centro Revisioni Cero... + 23'20"
107 SC FWR Bata + 23'36"