Rit 2

Gaiarine - San Fior (121km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Boels Dolmans CT 3u12'44"
2 Rabo Liv Women CT
3 Bigla Pro Cycling Team
4 Wiggle Honda
5 Velocio - SRAM + 2"
6 Boels Dolmans CT
7 Rabo Liv Women CT
8 Wiggle Honda + 6"
9 BTC City Ljubljana + 1'44"
10 Selectie - Australië + 1'47"
11 Rabo Liv Women CT
12 Bigla Pro Cycling Team
13 INPA Sottoli Giusfredi
14 Lotto Soudal Ladies
15 INPA Sottoli Giusfredi
16 Vaiano Fondriest
17 Boels Dolmans CT
18 Rabo Liv Women CT
19 Servetto Footon
20 Team Liv-Plantur
21 Ale Cipollini
22 Servetto Footon
23 Velocio - SRAM
24 Ale Cipollini
25 Wiggle Honda
26 INPA Sottoli Giusfredi
27 BTC City Ljubljana
28 Rabo Liv Women CT
29 Rabo Liv Women CT
30 INPA Sottoli Giusfredi + 3'44"
31 INPA Sottoli Giusfredi
32 Orica - AIS
33 Top Girls Fassa Bortolo
34 Velocio - SRAM
35 SC Michela Fanini - Rox
36 Lotto Soudal Ladies
37 Ale Cipollini
38 BTC City Ljubljana
39 Top Girls Fassa Bortolo
40 Orica - AIS
41 Bigla Pro Cycling Team + 5'57"
42 SC Michela Fanini - Rox + 6'18"
43 Ale Cipollini
44 Boels Dolmans CT
45 Servetto Footon
46 Rabo Liv Women CT
47 Team Liv-Plantur
48 BePink Laclassica
49 Orica - AIS
50 Boels Dolmans CT
51 BePink Laclassica
52 Boels Dolmans CT
53 Wiggle Honda
54 Lotto Soudal Ladies
55 Bigla Pro Cycling Team
56 Ale Cipollini + 8'03"
57 Astana - Acca Due O
58 Matrix Fitness
59 Astana - Acca Due O + 9'49"
60 Vaiano Fondriest
61 Rabo Liv Women CT
62 Vaiano Fondriest
63 Matrix Fitness + 10'36"
64 Servetto Footon
65 Vaiano Fondriest
66 Team Liv-Plantur
67 Boels Dolmans CT
68 Velocio - SRAM
69 Selectie - Mexico
70 BePink Laclassica
71 BePink Laclassica
72 Ale Cipollini
73 Bigla Pro Cycling Team
74 Orica - AIS
75 Selectie - Verenigde Stat...
76 Selectie - Italië
77 Velocio - SRAM
78 Lotto Soudal Ladies
79 Velocio - SRAM
80 BePink Laclassica + 14'13"
81 Vaiano Fondriest
82 Orica - AIS
83 Velocio - SRAM
84 BTC City Ljubljana
85 Servetto Footon
86 Velocio - SRAM
87 BTC City Ljubljana
88 Wiggle Honda
89 INPA Sottoli Giusfredi
90 Wiggle Honda
91 Bigla Pro Cycling Team
92 Orica - AIS
93 SC Michela Fanini - Rox
94 Servetto Footon
95 Ale Cipollini
96 Ale Cipollini
97 Top Girls Fassa Bortolo
98 Top Girls Fassa Bortolo
99 Selectie - Mexico
100 BePink Laclassica
101 Team Liv-Plantur
102 Boels Dolmans CT
103 Team Liv-Plantur
104 Lotto Soudal Ladies
105 BTC City Ljubljana + 18'25"
106 Selectie - Colombië
107 BePink Laclassica + 18'30"
108 Selectie - Mexico + 19'42"
109 INPA Sottoli Giusfredi
110 Lotto Soudal Ladies
111 Team Liv-Plantur
112 Vaiano Fondriest
113 Selectie - Mexico
114 INPA Sottoli Giusfredi
115 Orica - AIS + 20'50"
116 Selectie - Oekraine + 21'50"
117 SC Michela Fanini - Rox + 23'00"
118 Astana - Acca Due O
119 SC Michela Fanini - Rox
120 Astana - Acca Due O
121 Astana - Acca Due O
122 Top Girls Fassa Bortolo
123 BTC City Ljubljana
124 Top Girls Fassa Bortolo
125 Top Girls Fassa Bortolo
126 Vaiano Fondriest
127 Selectie - Oekraine
128 Astana - Acca Due O
129 Team Liv-Plantur
130 Selectie - Mexico
131 Bigla Pro Cycling Team
132 BePink Laclassica
133 Lotto Soudal Ladies
134 Lotto Soudal Ladies
135 Selectie - Oekraine + 28'40"
136 SC Michela Fanini - Rox
137 Vaiano Fondriest
138 Selectie - Italië
139 SC Michela Fanini - Rox
140 SC Michela Fanini - Rox + 44'08"