Grand Prix Priessnitz spa

  • -

Rit 3

Jeseník - Jeseník (158km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Ljubljana Gusto Xaurum 3u54'31"
2 Vito-Feirense-Blackjack + 1'03"
3 CCC Sprandi Polkowice
4 Development Team Sunweb
5 Selectie - Groot-Brittani...
6 Development Team Sunweb
7 Selectie - Italië + 1'05"
8 Team Coloquick + 1'09"
9 Development Team Sunweb + 1'13"
10 Riwal Ceramicspeed CT
11 Joker Icopal + 1'18"
12 AGO - Aqua Service
13 UNO-X Norwegian Dev. Team
14 Chambéry Cyclisme Formati...
15 EFC-L&R-Vulsteke U23
16 Selectie - Japan
17 Ringerike SK
18 Astana City
19 Delta Cycling Rotterdam
20 Tirol Cycling Team + 1'27"
21 Aevolo + 1'29"
22 AGO - Aqua Service
23 Selectie - Groot-Brittani...
24 Team Virtu Cycling
25 Bourg-en-Bresse Ain Cycli... + 1'38"
26 Team Felbermayr Simplon W... + 1'39"
27 Team Euskadi
28 Trevigiani Phonix-Hemus 1... + 1'48"
29 Astana City + 1'51"
30 Tirol Cycling Team + 1'54"
31 Selectie - Polen
32 Biesse Carrera Gavardo + 1'58"
33 Delta Cycling Rotterdam + 2'02"
34 Leopard Pro Cycling + 2'08"
35 Selectie - Portugal
36 Metec-TKH Continental CT + 2'10"
37 Tirol Cycling Team + 2'14"
38 Akros-Renfer SA + 2'16"
39 Team Coop + 2'19"
40 Astana City
41 Elkov-Author + 2'22"
42 Selectie - Frankrijk
43 Chambéry Cyclisme Formati... + 2'28"
44 Selectie - Groot-Brittani... + 2'35"
45 Selectie - Tsjechië
46 Selectie - Frankrijk + 2'43"
47 Trevigiani Phonix-Hemus 1... + 2'51"
48 Adria Mobil + 3'13"
49 Selectie - Tsjechië + 3'56"
50 Selectie - Zuid-Afrika + 4'03"
51 Hagens Berman Axeon + 4'23"
52 Miranda - Mortagua + 4'37"
53 Selectie - Tsjechië + 5'08"
54 Selectie - Zwitserland + 5'16"
55 Aevolo + 6'11"
56 Hagens Berman Axeon + 6'12"
57 Team Differdange - Losch + 6'17"
58 Tirol Cycling Team + 6'19"
59 EFC-L&R-Vulsteke U23 + 6'28"
60 CCB Foundation-Sicleri + 6'40"
61 Astana City + 6'55"
62 Selectie - Spanje + 7'07"
63 Selectie - Spanje + 7'13"
64 Lotto Soudal U23 + 7'40"
65 Hagens Berman Axeon
66 Tirol Cycling Team
67 Selectie - Slovakije + 7'44"
68 Selectie - Denemarken + 8'50"
69 Ljubljana Gusto Xaurum + 8'52"
70 Selectie - Rusland + 8'54"
71 Selectie - Rusland
72 Kinan Cycling Team + 12'09"
73 AGO - Aqua Service + 13'33"
74 Selectie - Spanje
75 Selectie - Zuid-Afrika + 13'36"
76 Selectie - Frankrijk + 15'31"
77 Océane Top 16
78 Ljubljana Gusto Xaurum + 15'46"
79 Tirol Cycling Team + 16'14"
80 Selectie - Italië + 17'37"
81 UNO-X Norwegian Dev. Team + 18'36"
82 Selectie - Rusland + 19'20"
83 Selectie - Rusland
84 Selectie - Slovenië
85 Ljubljana Gusto Xaurum
86 Selectie - Rusland
87 Chambéry Cyclisme Formati... + 19'46"
88 Hagens Berman Axeon
89 Development Team Sunweb + 19'52"
90 Hagens Berman Axeon + 19'56"
91 Selectie - Polen
92 Selectie - Rusland
93 Elkov-Author
94 Selectie - Japan + 21'16"
95 Dukla Banska Bystrica + 21'19"
96 Dauner D&DQ Akkon
97 LA.Aluminios + 21'20"
98 GSC Blagnac Vélo Sport 31
99 Liberty Seguros-Carglass
100 My Bike Stevens + 21'23"
101 Selectie - Groot-Brittani... + 21'24"
102 Astana City
103 UNO-X Norwegian Dev. Team + 23'55"
104 Selectie - Nederland
105 Selectie - Zuid-Afrika
106 Hagens Berman Axeon
107 Selectie - Luxemburg