Keizer der Junioren

  • -

Rit 2B

Koksijde - Koksijde (100km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Davo Cycling Team - Tonge... 2u22'33"
2 Selectie - Duitsland
3 Zannata - Lotto CT Menen
4 South East Cycling Team
5 Selectie - Denemarken + 9"
6 UC Dippach
7 Onder Ons Parike
8 Zannata - Lotto CT Menen
9 Westland Wil Vooruit
10 Jong Wielertalent
11 Monkey Town Cycling Team
12 Willebrord Wil Vooruit
13 Youth Promotion CT
14 Selectie - Groot-Brittani...
15 Seraing - VOO - Chatel
16 Selectie - Duitsland
17 Selectie - Groot-Brittani...
18 Verandas Willems - CC Che...
19 KSV Deerlijk-Gaverzicht
20 Davo Cycling Team - Tonge...
21 Selectie - Noorwegen
22 Wallonie-Bruxelles
23 Kon. Balen BC vzw
24 Onder Ons Parike
25 Apt-Spie-Douterloigne CT
26 Selectie - Denemarken
27 LC Tétange
28 KSV Deerlijk-Gaverzicht
29 Youth Promotion CT
30 Tieltse Rennersclub
31 Selectie - Groot-Brittani...
32 Olympic Grande Synthe
33 Tieltse Rennersclub
34 Selectie - Duitsland
35 VC Diekirch
36 Isorex Cycling Team
37 Selectie - Frankrijk
38 Verandas Willems - CC Che...
39 Selectie - Groot-Brittani...
40 Isorex Cycling Team
41 Selectie - Groot-Brittani...
42 Youth Promotion CT
43 Team Dunkerque Littoral
44 Monkey Town Cycling Team
45 Selectie - Duitsland
46 Selectie - Duitsland
47 Verandas Willems - CC Che...
48 LP 07 Schifflange
49 Restore Cycling
50 KSV Deerlijk-Gaverzicht
51 Selectie - Noorwegen
52 Isorex Cycling Team
53 Kon. Balen BC vzw
54 Willebrord Wil Vooruit
55 Youth Promotion CT
56 Selectie - Denemarken
57 Selectie - Denemarken
58 Kon. Balen BC vzw
59 Westland Wil Vooruit
60 Tieltse Rennersclub
61 Wielerteam Waasland
62 Sport en Moedig Genk vzw
63 Wielerteam Waasland
64 Selectie - Denemarken
65 Restore Cycling
66 Selectie - Noorwegen
67 Monkey Town Cycling Team
68 Westland Wil Vooruit
69 Youth Promotion CT
70 Selectie - Denemarken
71 Olympic Grande Synthe
72 Onder Ons Parike + 19"
73 Wielerteam Waasland
74 Selectie - Groot-Brittani...
75 CT Spider King Ieper
76 Zannata - Lotto CT Menen
77 Davo Cycling Team - Tonge...
78 Bizkaia - Durango
79 Isorex Cycling Team
80 RSC De Zuidwesthoek
81 Zannata - Lotto CT Menen
82 UC Dippach
83 KSV Deerlijk-Gaverzicht + 31"
84 Onder Ons Parike + 47"
85 Zannata - Lotto CT Menen + 49"
86 CT Luc Wallays - Jonge Re... + 51"
87 Westland Wil Vooruit + 52"
88 Westland Wil Vooruit
89 RSC De Zuidwesthoek + 54"
90 Team Dunkerque Littoral
91 Enertherm-BCKP + 56"
92 Onder Ons Parike + 58"
93 Tieltse Rennersclub
94 Wielerteam Waasland
95 Olympic Grande Synthe
96 CT Vive Le Velo vzw Diege...
97 CT Vive Le Velo vzw Diege...
98 CT Spider King Ieper + 1'02"
99 Selectie - Denemarken + 1'03"
100 WSC Hand in Hand Baal + 1'17"
101 WSC Hand in Hand Baal
102 KSV Deerlijk-Gaverzicht + 1'22"
103 Jong Wielertalent + 1'25"
104 Bizkaia - Durango + 1'47"
105 Selectie - Noorwegen + 1'54"
106 Bizkaia - Durango + 2'16"
107 Youth Promotion CT + 9"
108 Kon. Balen BC vzw + 3'00"
109 Selectie - Denemarken + 3'10"
110 CT Luc Wallays - Jonge Re... + 5'49"