Kreiz Breizh Elites

  • -

Rit 2A

Ploërdut - Callac (82.2km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Team Coop-Oster Hus 1u51'50"
2 Team Pays de Dinan + 23"
3 Madison Genesis
4 Chambéry Cyclisme Formati... + 33"
5 Selectie - Frankrijk
6 Côtes d'Armor - Marie Mor...
7 Vendée U
8 Brest Iroise Cyclisme 200...
9 Team Coop-Oster Hus
10 Cyclingteam Jo Piels + 42"
11 Rabobank Development Team
12 VC Pays de Loudéac
13 Sojasun Espoir - ACNC
14 Madison Genesis
15 Occitane Cyclisme Formati...
16 Cyclingteam Jo Piels
17 Brest Iroise Cyclisme 200...
18 Côtes d'Armor - Marie Mor...
19 Probike Saint-Etienne Loi...
20 Sojasun Espoir - ACNC
21 Selectie - Ierland
22 MLP Team Bergstrasse
23 Sojasun Espoir - ACNC
24 AC Bisontine
25 Vendée U
26 Rabobank Development Team
27 Cyclingteam Jo Piels
28 Chambéry Cyclisme Formati...
29 Metec-TKH Continental CT
30 Côtes d'Armor - Marie Mor...
31 Aisan Racing Team
32 Team Pays de Dinan
33 Vendée U
34 Chambéry Cyclisme Formati...
35 Chambéry Cyclisme Formati...
36 Océane Top 16
37 Sojasun Espoir - ACNC
38 Sojasun Espoir - ACNC
39 Océane Top 16
40 Chambéry Cyclisme Formati...
41 Selectie - Frankrijk
42 CT Tomacc
43 Team Coop-Oster Hus
44 Team 3M
45 GSC Blagnac
46 Team Vorarlberg
47 Team Coop-Oster Hus
48 Team Coop-Oster Hus
49 Cyclingteam Jo Piels
50 Chambéry Cyclisme Formati...
51 Team 3M
52 VC Pays de Loudéac
53 Team 3M
54 Vendée U
55 Brest Iroise Cyclisme 200...
56 Team Vorarlberg
57 Cyclingteam Jo Piels
58 VC Pays de Loudéac
59 Team Pays de Dinan
60 Vendée U
61 Rusvelo
62 Selectie - Ierland
63 Brest Iroise Cyclisme 200...
64 Team Coop-Oster Hus
65 Occitane Cyclisme Formati...
66 Sojasun Espoir - ACNC
67 Team Vorarlberg
68 Cyclingteam Jo Piels
69 WV De Jonge Renner Ooster...
70 MLP Team Bergstrasse
71 CT Tomacc
72 Brest Iroise Cyclisme 200...
73 Rusvelo
74 Rabobank Development Team
75 Océane Top 16
76 VC Pays de Loudéac
77 Rabobank Development Team
78 Côtes d'Armor - Marie Mor...
79 Rabobank Development Team
80 VC Pays de Loudéac
81 Aisan Racing Team
82 Itera-Katusha
83 Metec-TKH Continental CT
84 Selectie - Estland
85 Metec-TKH Continental CT
86 VC Pays de Loudéac
87 MLP Team Bergstrasse
88 VC Rouen 76
89 Itera-Katusha
90 Team Pays de Dinan
91 GSC Blagnac
92 Metec-TKH Continental CT
93 Team Pays de Dinan
94 Madison Genesis
95 Selectie - Frankrijk
96 Team 3M
97 Team Vorarlberg
98 Rabobank Development Team
99 Vendée U
100 Selectie - Ierland
101 Brest Iroise Cyclisme 200...
102 Côtes d'Armor - Marie Mor...
103 Océane Top 16
104 Brest Iroise Cyclisme 200...
105 VC Rouen 76
106 WV De Jonge Renner Ooster...
107 Rusvelo
108 Madison Genesis
109 Madison Genesis
110 GSC Blagnac
111 Côtes d'Armor - Marie Mor...
112 Selectie - Rusland
113 GSC Blagnac + 58"
114 WV De Jonge Renner Ooster... + 1'01"
115 Team Pro Immo Nicolas Rou... + 2'00"
116 VC Rouen 76 + 2'24"
117 Team Pays de Dinan + 3'14"
118 Team Pro Immo Nicolas Rou... + 3'15"
119 MLP Team Bergstrasse
120 Team Pro Immo Nicolas Rou...
121 CC Nogent-sur-Oise
122 Metec-TKH Continental CT + 3'28"
123 WV De Jonge Renner Ooster... + 4'32"
124 Selectie - Ierland
125 WV De Jonge Renner Ooster...
126 Selectie - Groot-Brittani...
127 Selectie - Frankrijk
128 Selectie - Groot-Brittani...
129 Sojasun Espoir - ACNC
130 Selectie - Ierland
131 Team Pays de Dinan
132 VC Rouen 76 + 5'55"
133 Occitane Cyclisme Formati... + 7'04"
134 UV Mazamet
135 GSC Blagnac
136 VC Rouen 76 + 8'12"
137 Selectie - Groot-Brittani...
138 Occitane Cyclisme Formati... + 8'14"