Kreiz Breizh Elites

  • -

Algemeen klassement

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Team Coop-Oster Hus 13u10'35"
2 Team Pays de Dinan + 9"
3 Occitane Cyclisme Formati... + 12"
4 Chambéry Cyclisme Formati... + 17"
5 Team Coop-Oster Hus + 44"
6 Chambéry Cyclisme Formati... + 1'02"
7 Madison Genesis + 1'12"
8 Selectie - Frankrijk + 1'17"
9 Chambéry Cyclisme Formati... + 1'22"
10 Brest Iroise Cyclisme 200...
11 Vendée U
12 Côtes d'Armor - Marie Mor...
13 Cyclingteam Jo Piels + 1'26"
14 Côtes d'Armor - Marie Mor...
15 Sojasun Espoir - ACNC
16 Brest Iroise Cyclisme 200...
17 Rabobank Development Team
18 Vendée U
19 Itera-Katusha
20 Selectie - Frankrijk
21 Team Vorarlberg
22 VC Rouen 76
23 Brest Iroise Cyclisme 200... + 1'31"
24 Sojasun Espoir - ACNC
25 Sojasun Espoir - ACNC
26 Chambéry Cyclisme Formati...
27 Vendée U
28 Vendée U
29 Océane Top 16
30 VC Pays de Loudéac + 1'38"
31 Rusvelo
32 Rabobank Development Team
33 Rabobank Development Team + 1'41"
34 VC Pays de Loudéac
35 GSC Blagnac + 1'48"
36 Cyclingteam Jo Piels + 1'58"
37 Metec-TKH Continental CT + 2'06"
38 Selectie - Ierland + 2'10"
39 WV De Jonge Renner Ooster... + 2'20"
40 Brest Iroise Cyclisme 200... + 2'22"
41 Brest Iroise Cyclisme 200... + 3'24"
42 Selectie - Ierland + 3'34"
43 Rabobank Development Team + 3'46"
44 Océane Top 16 + 3'59"
45 Team Pays de Dinan + 4'04"
46 Team Vorarlberg + 4'23"
47 Team Coop-Oster Hus + 5'08"
48 Team Pro Immo Nicolas Rou... + 7'57"
49 Rabobank Development Team + 8'21"
50 Selectie - Estland + 8'37"
51 Chambéry Cyclisme Formati... + 10'50"
52 Team Coop-Oster Hus + 12'01"
53 Team 3M + 12'27"
54 Sojasun Espoir - ACNC + 12'55"
55 MLP Team Bergstrasse + 13'22"
56 CT Tomacc + 14'13"
57 Brest Iroise Cyclisme 200...
58 Chambéry Cyclisme Formati... + 14'37"
59 AC Bisontine
60 GSC Blagnac
61 Côtes d'Armor - Marie Mor... + 14'47"
62 Metec-TKH Continental CT + 15'05"
63 Océane Top 16 + 15'08"
64 Rabobank Development Team + 15'38"
65 Itera-Katusha + 15'46"
66 Cyclingteam Jo Piels + 16'00"
67 Metec-TKH Continental CT + 18'04"
68 Cyclingteam Jo Piels + 21'45"
69 Team Pays de Dinan + 23'49"
70 MLP Team Bergstrasse + 24'31"
71 Rusvelo + 25'37"
72 Vendée U + 25'42"
73 WV De Jonge Renner Ooster... + 26'24"
74 Cyclingteam Jo Piels + 26'40"
75 Cyclingteam Jo Piels + 26'59"
76 CT Tomacc + 27'21"
77 Selectie - Ierland + 27'34"
78 Rusvelo + 29'14"
79 Team Vorarlberg
80 Team Pro Immo Nicolas Rou... + 29'33"
81 Madison Genesis + 29'35"
82 Selectie - Rusland + 37'23"
83 Côtes d'Armor - Marie Mor... + 37'30"
84 Team Pays de Dinan + 38'08"
85 WV De Jonge Renner Ooster... + 38'18"
86 Madison Genesis + 38'29"
87 Team 3M + 39'34"
88 Selectie - Frankrijk + 40'39"
89 Team 3M + 43'22"
90 Team Coop-Oster Hus + 44'15"
91 Madison Genesis + 46'06"
92 WV De Jonge Renner Ooster... + 53'25"
93 MLP Team Bergstrasse + 56'24"
94 VC Pays de Loudéac + 1u04'22"