Uitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Omnibike Dynamo Moscow 4u44'12"
2 Atom
3 Team Designa Kokken + 21"
4 Omnibike Dynamo Moscow
5 UC Chateauroux 82
6 Continental Cycling Team ...
7 UC Chateauroux 82 + 43"
8 Côtes d'Armor -Maître Jac...
9 VC La Pomme Marseille
10 EC St Etienne Loire
11 Vendée U - Pays de Loire
12 Team Designa Kokken
13 Entente Sud Gascogne
14 Vendée U - Pays de Loire
15 SuperSport 35 ACNC
16 Continental Cycling Team ...
17 Cycle Racing Team Vang
18 Cycle Racing Team Vang
19 VC La Pomme Marseille
20 Entente Sud Gascogne
21 CG Orléans Loiret
22 Vendée U - Pays de Loire
23 Omnibike Dynamo Moscow
24 UC Chateauroux 82
25 VC La Pomme Marseille
26 VC Roubaix Lille M + 2'38"
27 VC La Pomme Marseille + 2'39"
28 Côtes d'Armor -Maître Jac... + 2'43"
29 UC Chateauroux 82
30 Team Storez VC Ath
31 EC St Etienne Loire
32 Vendée U - Pays de Loire
33 VC Roubaix Lille M
34 Continental Cycling Team ...
35 VC La Pomme Marseille
36 Omnibike Dynamo Moscow + 2'53"
37 UC Chateauroux 82 + 2'59"
38 Nationale Selectie - Fran...
39 Omnibike Dynamo Moscow
40 Omnibike Dynamo Moscow
41 Entente Sud Gascogne
42 Duja / Tavira
43 CR4C Roanne + 3'01"
44 CA Mantes La Ville 78
45 Roue d'Or St.-Amandoise
46 Omnibike Dynamo Moscow
47 VC La Pomme Marseille
48 VC La Pomme Marseille
49 SuperSport 35 ACNC
50 Continental Cycling Team ...
51 Vendée U - Pays de Loire + 3'06"
52 VC Roubaix Lille M + 3'09"
53 Duja / Tavira
54 Vendée U - Pays de Loire
55 CG Orléans Loiret
56 Team Designa Kokken
57 CG Orléans Loiret
58 Entente Sud Gascogne
59 VC Roubaix Lille M + 3'34"
60 Vendée U - Pays de Loire
61 CG Orléans Loiret
62 VC Roubaix Lille M
63 Blois CAC Loire & Cher
64 Roue d'Or St.-Amandoise
65 Duja / Tavira
66 Duja / Tavira
67 Atom
68 Atom
69 Continental Cycling Team ...
70 Atom
71 Entente Sud Gascogne
72 EC St Etienne Loire
73 Kalev Chocolate Team
74 Cycle Racing Team Vang
75 Omnibike Dynamo Moscow + 9'09"
76 Roue d'Or St.-Amandoise
77 Côtes d'Armor -Maître Jac... + 9'14"
78 CG Orléans Loiret + 13'59"
79 Vendée U - Pays de Loire + 15'59"
80 CA Mantes La Ville 78
81 St. Cyr - Tours VLAC
82 St. Cyr - Tours VLAC
83 CA Mantes La Ville 78
84 CA Mantes La Ville 78 + 16'05"
85 UC Sabolienne
86 Blois CAC Loire & Cher
87 Kalev Chocolate Team
88 Blois CAC Loire & Cher
89 EC St Etienne Loire
90 Entente Sud Gascogne
91 Team Designa Kokken
92 UC Chateauroux 82
93 SuperSport 35 ACNC
94 SuperSport 35 ACNC
95 Team Designa Kokken
96 Roue d'Or St.-Amandoise
97 Blois CAC Loire & Cher
98 Roue d'Or St.-Amandoise + 19'15"