Rit 5

Pontivy - Perros-Guirec (169.3km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Team Joker 4u13'04"
2 Wallonie-Bruxelles
3 Synergy Baku Cycling Proj...
4 Vendée U + 6"
5 Team Joker + 21"
6 AWT Greenway
7 BMC Development Team
8 Belgian Cycling Talents
9 Rabobank Development Team
10 SEG Racing
11 CC Nogent-sur-Oise
12 Roth - Skoda
13 Synergy Baku Cycling Proj...
14 Wallonie-Bruxelles
15 Brest Iroise Cyclisme 200...
16 Armée de Terre
17 Selectie - Australië
18 Synergy Baku Cycling Proj...
19 Bretagne-Seché Environnem...
20 Armée de Terre
21 Specialized Fundacion Con...
22 Itera-Katusha
23 Rabobank Development Team
24 Team Joker
25 Selectie - Verenigde Stat...
26 Bridgestone Anchor CT
27 Bretagne-Seché Environnem...
28 Team Joker
29 Axeon Cycling Team
30 Rabobank Development Team
31 Team Sparebanken Sør
32 Vendée U
33 Brest Iroise Cyclisme 200...
34 BMC Development Team
35 Team Joker
36 Roth - Skoda + 25"
37 Sojasun Espoir - ACNC + 1'09"
38 Rabobank Development Team
39 Team Sparebanken Sør + 2'55"
40 Leopard Development Team
41 Rabobank Development Team
42 Bridgestone Anchor CT
43 Vendée U
44 Brest Iroise Cyclisme 200... + 2'58"
45 Team Pays de Dinan
46 Bretagne-Seché Environnem... + 3'41"
47 AWT Greenway + 4'28"
48 AWT Greenway + 5'57"
49 Bridgestone Anchor CT
50 Rabobank Development Team
51 Team Joker
52 Belgian Cycling Talents + 6'54"
53 Itera-Katusha + 7'02"
54 Bridgestone Anchor CT
55 UC Nantes Atlantique
56 Specialized Fundacion Con... + 8'05"
57 Team Sparebanken Sør + 9'22"
58 Team Sparebanken Sør
59 Bretagne-Seché Environnem... + 11'26"
60 CC Nogent-sur-Oise
61 Armée de Terre
62 Armée de Terre
63 CC Nogent-sur-Oise
64 Sojasun Espoir - ACNC
65 Vendée U
66 Team Pays de Dinan
67 SEG Racing
68 Roth - Skoda
69 Specialized Fundacion Con...
70 Brest Iroise Cyclisme 200...
71 Côtes d'Armor - Marie Mor...
72 Sojasun Espoir - ACNC
73 UC Nantes Atlantique
74 AWT Greenway
75 Selectie - Australië
76 Leopard Development Team
77 BMC Development Team
78 Axeon Cycling Team
79 SEG Racing
80 Synergy Baku Cycling Proj...
81 UC Nantes Atlantique
82 Selectie - Australië
83 Wallonie-Bruxelles
84 Selectie - Australië
85 Lotto Soudal U23
86 Sojasun Espoir - ACNC
87 Selectie - Australië
88 Bridgestone Anchor CT
89 BMC Development Team
90 SEG Racing
91 Bretagne-Seché Environnem... + 12'28"
92 Brest Iroise Cyclisme 200...
93 Vendée U
94 Specialized Fundacion Con...
95 Sojasun Espoir - ACNC
96 Roth - Skoda
97 BMC Development Team
98 CC Nogent-sur-Oise
99 SEG Racing
100 Team Sparebanken Sør
101 Bridgestone Anchor CT
102 Selectie - Australië + 14'09"
103 Armée de Terre + 14'27"
104 Team Pays de Dinan + 14'40"
105 AWT Greenway + 17'01"
106 Leopard Development Team
107 Roth - Skoda
108 Wallonie-Bruxelles
109 UC Nantes Atlantique
110 UC Nantes Atlantique + 21'17"
111 Lotto Soudal U23
112 Sojasun Espoir - ACNC + 23'38"
113 Belgian Cycling Talents + 23'42"
114 Leopard Development Team
115 Selectie - Verenigde Stat... + 28'06"
116 Hincapie Racing Team