Okolo Jiznich Cech / Tour of South Bohemia

  • -

Rit 3

Trebon - Namesti Kaplice (163km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Team Vorarlberg 3u51'15"
2 Riwal Platform Cycling Te...
3 Selectie - Zwitserland
4 Belgian Cycling Talents
5 Amplatz-BMC
6 Elkov-Author
7 Selectie - Italië
8 Amplatz-BMC
10 Selectie - Duitsland
11 Adria Mobil
13 Astana City + 6"
14 Riwal Platform Cycling Te...
15 Leopard Pro Cycling
16 Belgian Cycling Talents + 10"
17 Adria Mobil + 34"
18 Team Felbermayr Simplon W...
20 CK Pribram Fany Gastro
21 Riwal Platform Cycling Te...
22 Selectie - Zwitserland
23 Team Hurom
24 Selectie - Duitsland
25 Leopard Pro Cycling
26 Dukla Banska Bystrica
27 Elkov-Author
28 Selectie - Polen
29 Selectie - Tsjechië
30 Lotto Soudal U23
31 Team Felbermayr Simplon W...
32 Astana City
33 Team Giant-Castelli
34 Elkov-Author
35 Team Vorarlberg
36 Riwal Platform Cycling Te...
37 Selectie - Polen
38 Selectie - Polen
39 CK Pribram Fany Gastro
40 Selectie - Zwitserland
41 Team Vorarlberg
42 Astana City
43 Riwal Platform Cycling Te...
44 Belgian Cycling Talents
45 Team Giant-Castelli + 1'35"
46 Selectie - Tsjechië
47 UC Dippach + 1'43"
48 Selectie - Tsjechië
49 Delta Cycling Rotterdam
50 Selectie - Tsjechië
51 Belgian Cycling Talents
52 Selectie - Oostenrijk
53 Hrinkow Advarics Cycleang
54 Delta Cycling Rotterdam + 2'03"
55 Delta Cycling Rotterdam
56 Delta Cycling Rotterdam
57 Selectie - Oostenrijk
58 WSA-Greenlife
59 Voster Uniwheels Team
60 Selectie - Zwitserland
61 Astana City
62 Selectie - Slovenië
63 Adria Mobil
64 Hrinkow Advarics Cycleang
65 Selectie - Tsjechië
66 Team Felbermayr Simplon W...
67 Adria Mobil
68 Team Vorarlberg
69 Amplatz-BMC + 3'11"
70 Selectie - Italië + 1'21"
71 Selectie - Slovenië + 3'11"
72 Torku Sekerspor + 5'31"
73 Hrinkow Advarics Cycleang
74 CK Pribram Fany Gastro + 7'34"
75 Delta Cycling Rotterdam + 13'12"
76 Delta Cycling Rotterdam
77 WSA-Greenlife
78 Hrinkow Advarics Cycleang + 18'59"
79 Dukla Banska Bystrica + 19'05"
80 Voster Uniwheels Team + 22'00"
81 Selectie - Turkije
82 Voster Uniwheels Team
83 Selectie - Tsjechië
84 Selectie - Italië
85 CK Pribram Fany Gastro
86 Selectie - Italië
87 Hrinkow Advarics Cycleang
88 Leopard Pro Cycling
89 Team Felbermayr Simplon W...
90 Team Vorarlberg
91 Dukla Banska Bystrica
92 Torku Sekerspor
93 Selectie - Polen
94 Selectie - Italië
95 Selectie - Oostenrijk
96 Selectie - Tsjechië
97 Astana City
98 Dukla Banska Bystrica
99 Riwal Platform Cycling Te...
100 Team Giant-Castelli
101 Selectie - Turkije
102 WSA-Greenlife
103 Amplatz-BMC
104 Torku Sekerspor
105 Torku Sekerspor
106 Dukla Banska Bystrica
107 Amplatz-BMC
108 Amplatz-BMC
109 Selectie - Zwitserland
110 Selectie - Slovenië
111 Selectie - Slovenië
112 Selectie - Tsjechië
113 Selectie - Tsjechië + 29'04"
114 Team Vorarlberg
115 Selectie - Slovakije
116 Adria Mobil