Uitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Development Team Sunweb 4u25'37"
2 Chambéry Cyclisme Formati...
3 Belgian Cycling Talents
4 Belgian Cycling Talents
5 BMC Development Team
6 CC Etupes
7 UC Nantes Atlantique
8 CC Etupes
9 Belgian Cycling Talents
10 Vendée U
11 Belgian Cycling Talents
12 SEG Racing Academy
13 Sojasun Espoir-ACNC
14 Team Lotto NL-Jumbo
15 Selectie - Frankrijk
16 Chambéry Cyclisme Formati...
17 Chambéry Cyclisme Formati...
17 Team Giant-Castelli
18 Chambéry Cyclisme Formati... + 3"
19 Selectie - Griekenland + 1'02"
20 EFC-L&R-Vulsteke U23
21 SEG Racing Academy + 1'11"
22 Development Team Sunweb + 1'18"
23 SEG Racing Academy
24 Vl Technics-Experza-Abutr...
25 AGO - Aqua Service
26 VC Pays de Loudéac
27 Belgian Cycling Talents
28 Belgian Cycling Talents
29 CC Etupes
31 Chambéry Cyclisme Formati...
32 BMC Development Team
33 WB Veranclassic Aquality ...
34 Belgian Cycling Talents
35 UNO - X Hydrogen Dev. Tea...
36 Home Solution - Anmapa CT
37 Sojasun Espoir-ACNC
38 Belgian Cycling Talents
39 Home Solution - Anmapa CT
40 Chambéry Cyclisme Formati...
41 AGO - Aqua Service
43 Development Team Sunweb
44 Vendée U
45 Vl Technics-Experza-Abutr...
46 SEG Racing Academy
47 Selectie - Italië + 1'25"
48 VC Rouen 76 + 2'30"
49 Team Wiggins + 3'38"
50 UNO - X Hydrogen Dev. Tea... + 5'07"
51 Vl Technics-Experza-Abutr... + 5'46"
52 Team Wiggins + 6'13"
53 Selectie - Italië + 6'28"
54 Vendée U + 6'47"
55 Vl Technics-Experza-Abutr...
56 UV Limousin
57 ESEG Douai + 7'07"
59 Belgian Cycling Talents + 7'58"
60 CC Etupes + 8'53"
61 Development Team Sunweb + 9'28"
62 SCO Dijon
63 Selectie - Zuid-Afrika
65 ESEG Douai
66 EFC-L&R-Vulsteke U23
67 UC Nantes Atlantique + 9'32"
68 SCO Dijon
69 SCO Dijon + 9'34"
70 Sojasun Espoir-ACNC + 9'45"
71 VC Pays de Loudéac + 9'58"
72 Direct Energie + 10'00"
73 AGO - Aqua Service + 10'37"
74 UC Nantes Atlantique + 10'41"
75 AGO - Aqua Service + 10'46"
76 Home Solution - Anmapa CT + 10'51"
77 SEG Racing Academy + 16'00"
78 UNO - X Hydrogen Dev. Tea... + 16'23"
79 Selectie - Italië + 17'03"
80 Selectie - Italië
81 SCO Dijon
82 Vl Technics-Experza-Abutr...
83 Sojasun Espoir-ACNC
84 Dunkerque Littoral Cyclis...
85 Lillehammer CK + 19'18"
86 Ringerike SK
87 Home Solution - Anmapa CT
88 Vendée U + 19'41"
89 Vendée U
90 EFC-L&R-Vulsteke U23
91 UC Nantes Atlantique
92 Team Wiggins + 23'24"
93 ESEG Douai
94 VC Rouen 76
95 VC Rouen 76
96 CC Nogent-sur-Oise
97 Home Solution - Anmapa CT
98 Team Wiggins + 23'26"
99 Team Wiggins + 23'28"
100 VC Pays de Loudéac
101 SCO Dijon + 23'43"
102 Creuse Oxygène Guéret
103 Creuse Oxygène Guéret + 24'37"
104 Sojasun Espoir-ACNC + 25'03"
105 VC Pays de Loudéac + 25'39"
106 Dunkerque Littoral Cyclis... + 25'40"
107 Dunkerque Littoral Cyclis... + 26'53"
108 Selectie - Italië + 27'01"
109 Selectie - Italië