Uitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Cyclingteam Jo Piels 3u45'17"
2 UC Nantes Atlantique
3 Team Pays de Dinan
4 Lotto Soudal U23
5 Color Code-Arden'Beef
6 Lotto Soudal U23
7 Team Wiggins
8 Vl Technics-Experza-Abutr...
9 VC Rouen 76
10 Rabobank Development Team
11 CC Nogent-sur-Oise
12 Verandas Willems - CC Che...
13 Team Dunkerque Littoral
14 SEG Racing Academy
15 EFC - Etixx
16 Chambéry Cyclisme Formati...
17 CR4C Roanne
18 Rabobank Development Team
19 Team Vulco-VC Vaulx-en-Ve...
20 SCO Dijon
21 CC Etupes Doubs
22 Team Dunkerque Littoral
23 CR4C Roanne
24 Vendée U
25 EFC - Etixx
26 Team Ringeriks - Kraft
27 Team Giant Scatto U23
28 Color Code-Arden'Beef
29 Team Dunkerque Littoral
30 Veranclassic-AGO
31 Wallonie Bruxelles-Protec...
32 Lotto Soudal U23
33 Vl Technics-Experza-Abutr...
34 Sojasun Espoir - ACNC
35 Cyclingteam Jo Piels
36 Selectie - Beloften Frank...
37 Team Kuota-Lotto
38 Team Kuota-Lotto
39 SCO Dijon
40 Selectie - Frankrijk
41 Sojasun Espoir - ACNC
42 EFC - Etixx
43 Vl Technics-Experza-Abutr... + 6"
44 Chambéry Cyclisme Formati...
45 Chambéry Cyclisme Formati... + 8"
46 EFC - Etixx
47 Guidon Chalettois
48 Océane Top 16 + 10"
49 T.Palm-Pôle Cont. Wallon
50 Océane Top 16
51 Keukens Redant Cycling Te...
52 GSC Blagnac
53 Team Vulco-VC Vaulx-en-Ve... + 14"
54 GSC Blagnac
55 Ringerike SK
56 Lotto Soudal U23
57 Vl Technics-Experza-Abutr...
58 Team Dunkerque Littoral
59 CC Etupes Doubs
60 CC Nogent-sur-Oise
61 Team Wiggins
62 Cyclingteam Jo Piels
63 Vendée U
64 Armée de Terre
65 SEG Racing Academy
66 Cyclingteam Jo Piels
67 CR4C Roanne
68 EFC - Etixx
69 CC Nogent-sur-Oise
70 NWV Groningen
71 Vendée U
72 SEG Racing Academy
73 Selectie - Beloften Frank...
74 Team Dunkerque Littoral
75 Armée de Terre + 19"
76 CC Nogent-sur-Oise
77 SEG Racing Academy + 22"
78 Team Kuota-Lotto
79 CC Etupes Doubs + 24"
80 Wallonie Bruxelles-Protec... + 27"
81 USSA Pavilly Barentin + 33"
82 Vendée U
83 CC Etupes Doubs + 35"
84 Chambéry Cyclisme Formati...
85 CR4C Roanne + 40"
86 Guidon Chalettois
87 CC Nogent-sur-Oise
88 CMA93 - Auber93
89 Color Code-Arden'Beef
90 Brest Iroise Cyclisme 200...
91 Color Code-Arden'Beef
92 Team Giant Scatto U23
93 Creuse Oxygène Guéret
94 Team Kuota-Lotto
95 Océane Top 16
96 Team Wiggins
97 Selectie - Beloften Frank...
98 Color Code-Arden'Beef
99 Color Code-Arden'Beef
100 Selectie - Beloften Frank...
101 Chambéry Cyclisme Formati...
102 CR4C Roanne
103 CR4C Roanne
104 GSC Blagnac
105 Océane Top 16
106 Brest Iroise Cyclisme 200...
107 Team Pays de Dinan
108 Brest Iroise Cyclisme 200...
109 Team Wiggins
110 Chambéry Cyclisme Formati...
111 Team Wiggins
112 Selectie - Beloften Frank...
113 Team Wiggins
114 UC Nantes Atlantique
115 SEG Racing Academy
116 Team Elancia - VC Tulle
117 Lotto Soudal U23 + 50"
118 Lotto Soudal U23
119 EFC - Etixx
120 Sojasun Espoir - ACNC + 1'25"
121 Team Vulco-VC Vaulx-en-Ve... + 1'36"
122 Brest Iroise Cyclisme 200... + 1'42"
123 Team Ringeriks - Kraft + 2'03"
124 Selectie - Beloften Frank...
125 Team Peltrax-CSD + 2'05"
126 Guidon Chalettois + 2'09"
127 Guidon Chalettois
128 Team Peltrax-CSD + 2'44"
129 Vendée U + 3'07"
130 Rabobank Development Team + 3'10"
131 Sojasun Espoir - ACNC
132 Vl Technics-Experza-Abutr... + 3'24"
133 Rabobank Development Team + 3'26"
134 SCO Dijon + 4'03"
135 UC Nantes Atlantique + 4'21"
136 UC Nantes Atlantique
137 Team Giant Scatto U23 + 5'04"
138 Team Giant Scatto U23
139 GSC Blagnac + 5'41"
140 VC Rouen 76 + 6'14"
141 Rabobank Development Team + 6'50"
142 Rabobank Development Team
143 SCO Dijon + 8'18"
144 Selectie - Duitsland + 9'43"