Rit 1

Tonsberg - Larvik (173.2km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Selectie - Zweden 4u06'16"
2 Glud Marstrand-LRO
3 Joker Merida
4 Concordia-Himmerland + 5"
5 Rabobank Continental Team
6 Sparebanken Vest-Ridley + 8"
7 Rabobank Continental Team
8 Team Cykelcity
9 Joker Merida
10 Plussbank Cervelo + 11"
11 Team Jayco-AIS + 13"
12 Team Bianchi-M1
13 Glud Marstrand-LRO
14 Sparebanken Vest-Ridley
15 Team Cykelcity
16 Sparebanken Vest-Ridley
17 Endura Racing
18 Team Jayco-AIS
19 IF Frøy
20 Endura Racing
21 Rabobank Continental Team
22 Joker Merida
23 Cyclingteam de Rijke
24 Team Cykelcity + 19"
25 Selectie - Noorwegen
26 Plussbank Cervelo
27 Selectie - Noorwegen
28 Cyclingteam de Rijke + 21"
29 Glud Marstrand-LRO
30 Joker Merida + 23"
31 Motorpoint
32 Motorpoint
33 Team Cykelcity + 27"
34 Geox Fuji Test Team
35 IF Frøy + 29"
36 Cyclingteam de Rijke
37 Selectie - Duitsland
38 Glud Marstrand-LRO
39 Rabobank Continental Team
40 Trondhjems VK
41 Joker Merida
42 Concordia-Himmerland
43 Selectie - Noorwegen
44 LKT Team Brandenburg + 34"
45 Restore Cycling Team
46 Ringeriks-Kraft
47 Cyclingteam de Rijke + 39"
48 Sparebanken Vest-Ridley + 42"
49 Endura Racing
50 Ringeriks-Kraft + 44"
51 Sparebanken Vest-Ridley
52 Restore Cycling Team
53 Seven Stones
54 LKT Team Brandenburg
55 Plussbank Cervelo
56 Selectie - Rusland
57 Team Bianchi-M1 + 47"
58 Rabobank Continental Team
59 Endura Racing
60 Nordic Eco-Vallentuna Cyc...
61 Joker Merida + 49"
62 Grenland SK
63 Geox Fuji Test Team + 50"
64 Ringeriks-Kraft + 52"
65 Selectie - Noorwegen
66 IF Frøy
67 Endura Racing + 56"
68 Team Cykelcity
69 Glud Marstrand-LRO
70 Ostvold Cyklekrets + 58"
71 Ringeriks-Kraft
72 Asker CK
73 Selectie - Rusland + 1'02"
74 Trondhjems VK + 1'03"
75 Borås CA
76 Concordia-Himmerland
77 Ringeriks-Kraft
78 Seven Stones + 1'08"
79 Seven Stones + 1'09"
80 LKT Team Brandenburg + 1'14"
81 Team Bianchi-M1 + 1'18"
82 Plussbank Cervelo + 1'34"
83 Selectie - Rusland + 1'54"
84 Team Bianchi-M1 + 2'06"
85 Cyclingteam de Rijke + 2'38"
86 Team Jayco-AIS + 8'10"
87 Plussbank Cervelo + 15'19"
88 Endura Racing
89 Team Cykelcity + 15'45"
90 Selectie - Rusland + 19'39"
91 Sandnes SK + 19'43"
92 Borås CA + 19'52"
93 Asker CK
94 Sandnes SK
95 Trondhjems VK + 20'02"
96 Nesset CK Elite + 20'03"
97 Trondhjems VK + 20'05"
98 Asker CK
99 Lillehammer CK
101 Concordia-Himmerland + 20'11"
102 Concordia-Himmerland
103 IF Frøy
104 Lillehammer CK
105 Lillehammer CK
106 Sandnes SK
107 Nesset CK Elite
108 LKT Team Brandenburg
109 Selectie - Noorwegen
110 Asker CK
111 Team Jayco-AIS
112 Restore Cycling Team
113 Asker CK
114 Ostvold Cyklekrets
115 Sandnes SK
116 Trondhjems VK
117 Ringeriks-Kraft
118 Team Jayco-AIS
119 Team Jayco-AIS
120 Motorpoint
121 Trondhjems VK
122 Itera-Kathusa
123 Rabobank Continental Team
124 Grenland SK
126 Seven Stones
127 Team Bianchi-M1
128 Team Bianchi-M1
129 Motorpoint
130 Plussbank Cervelo
131 IF Frøy
132 IF Frøy
133 Ostvold Cyklekrets + 20'26"
134 Nesset CK Elite
136 LKT Team Brandenburg
137 Nesset CK Elite
138 Nesset CK Elite
139 Glud Marstrand-LRO + 20'42"
140 Cyclingteam de Rijke
141 Nesset CK Elite + 20'52"
142 Asker CK
143 Selectie - Rusland + 21'09"