Ronde de l'Isard d'Ariège

  • -

Rit 4

La Bastide de Serou - Saint-Girons (142km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 VC Roubaix Lille M 3u44'09"
2 FC Barcelona - Excelent
3 Team Sparkasse + 1'11"
4 UC Chateauroux 36 + 1'23"
5 Pôle France Wasquehal
6 CR4C Roanne
7 Chambéry Cyclisme Formati...
8 Beveren 2000
9 VC La Pomme Marseille + 1'27"
10 Bürgis Cycling Team
11 CA Mantes La Ville 78 + 2'49"
12 SuperSport 35 ACNC
13 SuperSport 35 ACNC
14 Entente Sud Gascogne + 3'51"
15 Team POT Cottbus
16 CR4C Roanne
17 Vendée U - Pays de Loire
18 Diametal-Colnago Cycling ...
19 Côtes d'Armor Cyclisme
20 Beveren 2000
21 UC Chateauroux 36
22 Beveren 2000
23 Albi Vélo Sport
24 CC Etupes Doubs
25 CC Etupes Doubs
26 CA Mantes La Ville 78
27 CA Mantes La Ville 78
28 GSC Blagnac
29 GSC Blagnac
30 UC Chateauroux 36
31 VC La Pomme Marseille
32 Nationale Ploeg Nederland...
33 Die Hofbräu Radler Stuttg...
34 Bürgis Cycling Team + 5'25"
35 Bürgis Cycling Team + 5'47"
36 AVC Aixois + 6'15"
37 CA Mantes La Ville 78 + 7'23"
38 Pôle France Wasquehal
39 HSK Trias Den Haag
40 AVC Aixois
41 USA National Team U23
42 CA Castelsarrasin/D
43 Entente Sud Gascogne
44 Fondas Imabo Doorisol Tea...
45 CC Etupes Doubs
46 SuperSport 35 ACNC + 8'42"
47 HSK Trias Den Haag
48 Côtes d'Armor Cyclisme
49 VC La Pomme Marseille + 10'12"
50 Albi Vélo Sport
51 Côtes d'Armor Cyclisme + 10'18"
52 USA National Team U23
53 Vendée U - Pays de Loire
54 AVC Aixois
55 Blois CAC Loire & Cher
56 Chambéry Cyclisme Formati... + 12'23"
57 GSC Blagnac
58 SuperSport 35 ACNC
59 Entente Sud Gascogne
60 Côtes d'Armor Cyclisme
61 AVC Aixois
62 Entente Sud Gascogne
63 CA Castelsarrasin/D + 16'08"
64 HSK Trias Den Haag
65 CA Mantes La Ville 78 + 16'15"
66 Pôle France Wasquehal + 16'20"
67 Bürgis Cycling Team
68 Health Net presented by M...
69 Albi Vélo Sport
70 UC Chateauroux 36 + 16'34"
71 UC Chateauroux 36 + 16'38"
72 Albi Vélo Sport
73 Chambéry Cyclisme Formati... + 20'42"
74 Pôle France Wasquehal
75 VC Roubaix Lille M + 20'50"
76 TEAG Team Köstritzer + 21'51"
77 Albi Vélo Sport + 22'24"
78 SuperSport 35 ACNC
79 Team POT Cottbus
80 Vendée U - Pays de Loire
81 Vendée U - Pays de Loire
82 CA Mantes La Ville 78
83 Entente Sud Gascogne + 27'57"
84 Entente Sud Gascogne
85 FC Barcelona - Excelent
86 FC Barcelona - Excelent
87 VC La Pomme Marseille + 28'17"