Ronde van Berlijn

  • -

Rit 1

Birkenwerda - Birkenwerda (163.8km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Selectie - Duitsland 3u49'28"
2 Vendée U - Pays de Loire
3 Sojasun 35 AC Noyal C
4 Lotto Belisol U23
5 Cyclingteam Jo Piels
6 Selectie - Duitsland
7 Team Bergstrasse U23
8 WV De Jonge Renner
9 Lotto Belisol U23
10 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
11 LKT Team Brandenburg
12 Rucanor-Line Cycling
13 Argon 18-Unaas Cycling
14 LKT Team Brandenburg
15 Rucanor-Line Cycling
16 UC Nantes Atlantique
17 Cyclingteam Jo Piels
18 MLP Radteam
19 Team Bergstrasse U23
20 Selectie - Duitsland
21 MLP Radteam
22 Selectie - Duitsland
23 Itera Katusha U23
24 Raiko Stölting
25 Rucanor-Line Cycling
26 Selectie - Polen
27 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
28 Whirlpool-Author
29 Selectie - Tsjechië
30 Cyclingteam Jo Piels
31 EFC-Omega Pharma-Quick St...
32 Rucanor-Line Cycling
33 Argon 18-Unaas Cycling
34 WV De Jonge Renner
35 Team Bergstrasse U23
36 CC Nogent-sur-Oise
37 KED-Bianchi Team Berlin
38 LKT Team Brandenburg
39 Raiko Stölting
40 Raiko Stölting
41 Lotto Belisol U23
42 Team Bergstrasse U23
43 Rucanor-Line Cycling
44 Itera Katusha U23
45 Brest Iroise Cyclisme 200...
46 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
47 KED-Bianchi Team Berlin
48 Lotto Belisol U23
49 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
50 Lotto Belisol U23
51 Selectie - Duitsland
52 MLP Radteam
53 Jenatec Cycling
54 Cyclingteam Jo Piels
55 Lotto Belisol U23
56 Selectie - Duitsland
57 Selectie - Duitsland
58 IG Dortmund-Matrix
59 Selectie - Duitsland
60 Selectie - Duitsland
61 Argon 18-Unaas Cycling
62 Team Bergstrasse U23
63 Selectie - Polen
64 Selectie - Rusland + 15"
65 LKT Team Brandenburg
66 Itera Katusha U23
67 Selectie - Duitsland + 20"
68 Selectie - Tsjechië + 24"
69 WV De Jonge Renner
70 MLP Radteam
71 Selectie - Slovakije + 31"
72 WV De Jonge Renner + 35"
73 Jenatec Cycling + 40"
74 Selectie - Tsjechië
75 Selectie - Oostenrijk
76 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
77 Jenatec Cycling
78 Selectie - Polen
79 Rucanor-Line Cycling + 44"
80 Team Norddeutschland
81 SC Wiedenbrück
82 Cyclingteam Jo Piels + 47"
83 WV De Jonge Renner
84 WV De Jonge Renner
85 Selectie - Slovakije + 52"
86 Jenatec Cycling + 1'18"
87 Selectie - Duitsland
88 KED-Bianchi Team Berlin
89 Selectie - Duitsland
90 Selectie - Oostenrijk
91 Argon 18-Unaas Cycling + 1'28"
92 Dukla Trencin Merida
93 SC Wiedenbrück
94 Selectie - Slovakije
95 Team Norddeutschland
96 Selectie - Polen + 1'36"
97 Team U23 - LAV - Makranst... + 1'39"
98 SC Wiedenbrück + 2'50"
99 Selectie - Duitsland
100 Dukla Trencin Merida + 4'11"
101 CC Etupes Doubs
102 Team U23 - LAV - Makranst... + 4'52"
103 Selectie - Duitsland + 5'25"
104 Jenatec Cycling
105 Selectie - Duitsland + 5'43"
106 Jenatec Cycling + 5'48"
107 Raiko Stölting + 5'54"
108 Matrix Powertag
109 Team U23 - LAV - Makranst...
110 Selectie - Oostenrijk
111 Team Bergstrasse U23
112 Argon 18-Unaas Cycling
113 Cyclingteam Jo Piels
114 Team Norddeutschland
115 Raiko Stölting + 9'23"
116 LV Berlin Bahn + 11'06"
117 KED-Bianchi Team Berlin
118 LKT Team Brandenburg
119 Bianchi-Lotto-NHT Tielen
120 LV Berlin Bahn + 15'05"
121 Nutrixxion Abus
122 Selectie - Duitsland
123 Team Espoirs Robert Lange + 15'18"