Sibiu Cycling Tour

  • -

Rit 2

Sibiu - Paltinis (183.8km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Team Gourmetfein Simplon 4u44'47"
2 CCC Polsat Polkowice + 7"
3 Androni Giocattoli + 8"
4 Team Gourmetfein Simplon + 12"
5 Utensilnord Ora24.eu + 16"
6 Verandas Willems + 18"
7 Christina Watches-Onfone + 20"
8 LKT Team Brandenburg
9 SP Tableware
10 Christina Watches-Onfone + 26"
11 ISD Continental Team
12 Team Gourmetfein Simplon + 39"
13 Selectie - Servië + 57"
14 Androni Giocattoli + 1'10"
15 Selectie - Oekraine + 1'12"
16 CCC Polsat Polkowice + 1'14"
17 ISD Continental Team + 1'24"
18 Selectie - Oekraine + 1'26"
19 Tusnad Cycling Team + 1'28"
20 Christina Watches-Onfone + 1'29"
21 Verandas Willems + 1'34"
22 Team Differdange - Losch + 1'35"
23 Tusnad Cycling Team + 1'39"
24 Verandas Willems + 1'42"
25 Dinamo Mazicon + 1'43"
26 Verandas Willems + 1'45"
27 LKT Team Brandenburg + 1'51"
28 ISD Continental Team + 2'33"
29 Kolss Cycling Team + 2'37"
30 CCC Polsat Polkowice + 2'40"
31 Lampre-Merida + 2'42"
32 Team Differdange - Losch + 2'54"
33 Dukla Trencin Trek + 2'55"
34 Kolss Cycling Team + 3'30"
35 Utensilnord Ora24.eu
36 Team Gourmetfein Simplon + 3'43"
37 Team Gourmetfein Simplon
38 SP Tableware
39 ISD Continental Team
40 Parkhotel Valkenburg CT + 3'53"
41 Tusnad Cycling Team + 5'03"
42 Froy - Bianchi + 5'39"
43 TC Chrobry Lasocki Glogow + 5'43"
44 Christina Watches-Onfone + 5'55"
45 Tusnad Cycling Team
46 Kastro Team
47 Selectie - Servië
48 Selectie - Tsjechië + 5'59"
49 Utensilnord Ora24.eu + 6'00"
50 Verandas Willems + 6'08"
51 Selectie - Servië + 6'18"
52 Dukla Trencin Trek + 6'31"
53 Selectie - Tsjechië + 6'37"
54 Team Differdange - Losch + 7'19"
55 Petrolul Ploiesti + 7'29"
56 LKT Team Brandenburg + 8'19"
57 LKT Team Brandenburg
58 Selectie - Servië
59 SP Tableware + 9'21"
60 Team Gourmetfein Simplon + 9'45"
61 Dukla Trencin Trek
62 Dukla Trencin Trek
63 Selectie - Roemenië + 9'53"
64 Dinamo Mazicon + 11'14"
65 Tusnad Cycling Team + 12'25"
66 Selectie - Roemenië
67 ISD Continental Team + 12'38"
68 TC Chrobry Lasocki Glogow + 12'40"
69 CCC Polsat Polkowice + 12'48"
70 CCC Polsat Polkowice
71 Froy - Bianchi
72 Utensilnord Ora24.eu
73 ISD Continental Team
74 Kolss Cycling Team
75 Team Differdange - Losch + 12'54"
76 Petrolul Ploiesti + 13'40"
77 Froy - Bianchi + 16'04"
78 Selectie - Tsjechië
79 Selectie - Servië
80 Christina Watches-Onfone + 16'20"
81 Christina Watches-Onfone
82 LKT Team Brandenburg + 16'38"
83 Androni Giocattoli + 18'04"
84 Androni Giocattoli
85 Androni Giocattoli
86 Selectie - Oekraine
87 Tusnad Cycling Team
88 CCC Polsat Polkowice + 18'39"
89 TC Chrobry Lasocki Glogow
91 Team Differdange - Losch + 18'54"
92 Froy - Bianchi
93 Team Differdange - Losch
94 SP Tableware
95 SP Tableware
96 Selectie - Tsjechië
97 SP Tableware
98 Froy - Bianchi
99 Selectie - Roemenië
100 Dukla Trencin Trek
101 Dukla Trencin Trek + 19'00"
102 Selectie - Tsjechië
103 Melbotech CT + 19'16"
104 Selectie - Servië + 20'33"
105 CCC Polsat Polkowice + 20'44"
106 Verandas Willems
107 Androni Giocattoli + 22'09"
108 Utensilnord Ora24.eu + 22'40"
109 TC Chrobry Lasocki Glogow + 24'00"
110 SP Tableware + 25'44"
111 TC Chrobry Lasocki Glogow
112 LKT Team Brandenburg + 25'51"
113 TC Chrobry Lasocki Glogow + 26'37"
114 TC Chrobry Lasocki Glogow + 27'48"
115 Selectie - Servië + 30'20"