Ster van Zuid-Limburg

  • -

Rit 3

Buvingen - Buvingen (126.7km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Selectie - Denemarken 3u15'47"
2 Wielerteam Waasland
3 TWC Pijnenburg
4 Young Cycling Team VZW
5 Youth Promotion CT
6 Monkey Town Cycling Team
7 Davo Cycling Team - Tonge...
8 Wallonie-Bruxelles
9 Monkey Town Cycling Team
10 Selectie - Denemarken
11 Selectie - Denemarken
12 Kon. Balen BC vzw + 4"
13 Selectie - Verenigde Stat...
14 TWC Pijnenburg + 55"
15 Selectie - Frankrijk
16 Youth Promotion CT
17 Youth Promotion CT
18 Kon. Balen BC vzw
19 TWC Pijnenburg
20 KSV Deerlijk-Gaverzicht
21 Kon. Balen BC vzw
22 Wielerteam Waasland
23 Monkey Town Cycling Team
24 Seraing - VOO - Chatel
25 CT Luc Wallays - Jonge Re...
26 Davo Cycling Team - Tonge...
27 Selectie - Denemarken
28 VZW De Demerspurters
29 Isorex Cycling Team
30 WSC Hand in Hand Baal
31 VZW De Demerspurters
32 Youth Promotion CT
33 Lotto Olympia Tienen
34 Verandas Willems - CC Che...
35 Selectie - Verenigde Stat...
36 Onder Ons Parike
37 Wallonie-Bruxelles
38 Onder Ons Parike
39 Lotto Olympia Tienen
40 Sport en Moedig Genk vzw
41 Onder Ons Parike
42 Wielerteam Waasland
43 Selectie - Verenigde Stat...
44 Sport en Moedig Genk vzw
45 Zannata - Lotto CT Menen
46 Verandas Willems - CC Che...
47 Sport en Moedig Genk vzw
48 Wallonie-Bruxelles
49 Verandas Willems - CC Che...
50 Tieltse Rennersclub
51 Monkey Town Cycling Team
52 De Kastelse Durvers vzw
53 Davo Cycling Team - Tonge...
54 Selectie - Verenigde Stat...
55 Tieltse Rennersclub
56 Kon. Balen BC vzw
57 Young Cycling Team VZW
58 Lotto - VC Ardennes
59 Verandas Willems - CC Che...
60 Selectie - Denemarken
61 Verandas Willems - CC Che...
62 Selectie - Verenigde Stat...
63 TWC Pijnenburg
64 Isorex Cycling Team
65 Selectie - Verenigde Stat...
66 Selectie - Denemarken
67 KSV Deerlijk-Gaverzicht
68 Seraing - VOO - Chatel
69 Onder Ons Parike
70 Isorex Cycling Team
71 DCM Cycling Team vzw + 1'03"
72 Zannata - Lotto CT Menen + 1'05"
73 CT Vive Le Velo vzw Diege...
74 WSC Hand in Hand Baal + 7'10"
75 CT Spider King Ieper
76 Isorex Cycling Team
77 Selectie - Nederland
78 TWC Pijnenburg
79 Hoboken WAC
80 Kon. Balen BC vzw + 7'20"
81 Zannata - Lotto CT Menen
82 De Kastelse Durvers vzw
83 Hoboken WAC
84 CT Luc Wallays - Jonge Re...
85 CT Luc Wallays - Jonge Re...
86 Sprint 2000 Charleroi
87 Sport en Moedig Genk vzw
88 Sport en Moedig Genk vzw
89 Young Cycling Team VZW
90 WK Noord-West Brabant
91 CT Spider King Ieper
92 CT Vive Le Velo vzw Diege...
93 SCV Marchovelette
94 WK Noord-West Brabant
95 DCM Cycling Team vzw
96 KSV Deerlijk-Gaverzicht
97 Sport en Moedig Genk vzw
98 KSV Deerlijk-Gaverzicht
99 Cycling Team 99 VZW Schri...
100 Hoboken WAC
101 Lotto - VC Ardennes
102 KSV Deerlijk-Gaverzicht
103 Lotto - VC Ardennes
104 CT Spider King Ieper
105 Seraing - VOO - Chatel
106 Davo Cycling Team - Tonge...
107 Seraing - VOO - Chatel
108 Selectie - Frankrijk
109 WCL Bergklimmers
110 Wielerteam Waasland + 7'23"
111 Onder Ons Parike
112 Hoboken WAC
113 CT Vive Le Velo vzw Diege...
114 Seraing - VOO - Chatel
115 Seraing - VOO - Chatel
116 CT Vive Le Velo vzw Diege... + 7'25"
117 CT Luc Wallays - Jonge Re... + 7'32"