Ster van Zuid-Limburg

  • -

Rit 1A

Montenaken - Montenaken (7.4km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Selectie - Verenigde Stat... 9'46"
2 Sport en Moedig Genk vzw + 11"
3 Kon. Balen BC vzw + 15"
4 Zannata - Lotto CT Menen + 18"
5 Davo Cycling Team - Tonge... + 21"
6 Selectie - Denemarken
7 Selectie - Denemarken
8 Youth Promotion CT + 23"
9 Tieltse Rennersclub
10 Selectie - Denemarken + 24"
11 TWC Pijnenburg
12 Kon. Balen BC vzw + 25"
13 Selectie - Verenigde Stat... + 29"
14 Lotto - VC Ardennes + 30"
15 Youth Promotion CT + 31"
16 Wielerteam Waasland
17 Kon. Balen BC vzw + 32"
18 Wielerteam Waasland
19 Selectie - Verenigde Stat... + 38"
20 Zannata - Lotto CT Menen
21 Wielerteam Waasland + 39"
22 Kon. Balen BC vzw + 41"
23 VZW De Demerspurters + 42"
24 Wielerteam Waasland
25 TWC Pijnenburg + 44"
26 Verandas Willems - CC Che...
27 Selectie - Denemarken
28 Wallonie-Bruxelles
29 Monkey Town Cycling Team + 46"
30 Sport en Moedig Genk vzw + 47"
31 Davo Cycling Team - Tonge... + 49"
32 Monkey Town Cycling Team
33 Youth Promotion CT + 50"
34 Selectie - Frankrijk
35 Kon. Balen BC vzw + 51"
36 Selectie - Denemarken + 52"
37 Tieltse Rennersclub
38 Cycling Team 99 VZW Schri...
39 KSV Deerlijk-Gaverzicht + 53"
40 De Kastelse Durvers vzw
41 Seraing - VOO - Chatel
42 Onder Ons Parike + 54"
43 CT Luc Wallays - Jonge Re...
44 Isorex Cycling Team + 55"
45 TWC Pijnenburg + 56"
46 KSV Deerlijk-Gaverzicht
47 Onder Ons Parike + 57"
48 Davo Cycling Team - Tonge...
49 DCM Cycling Team vzw + 58"
50 Lotto Olympia Tienen
51 KSV Deerlijk-Gaverzicht
52 Tieltse Rennersclub + 59"
53 Monkey Town Cycling Team
54 Tieltse Rennersclub
55 Isorex Cycling Team + 1'01"
56 Kon. Balen BC vzw
57 Wielerteam Waasland
58 Verandas Willems - CC Che...
59 Verandas Willems - CC Che... + 1'02"
60 KSV Deerlijk-Gaverzicht + 1'03"
61 Isorex Cycling Team
62 Selectie - Verenigde Stat...
63 TWC Pijnenburg + 1'04"
64 Selectie - Nederland
65 CT Spider King Ieper + 1'05"
66 Wielerteam Waasland
67 Youth Promotion CT + 1'06"
68 Onder Ons Parike
69 TWC Pijnenburg + 1'07"
70 Verandas Willems - CC Che...
71 Zannata - Lotto CT Menen + 1'08"
72 Zannata - Lotto CT Menen
73 Young Cycling Team VZW
74 CT Vive Le Velo vzw Diege...
75 Young Cycling Team VZW + 1'09"
76 Selectie - Denemarken
77 CT Spider King Ieper + 1'10"
78 Isorex Cycling Team + 1'11"
79 Lotto - VC Ardennes + 1'12"
80 Monkey Town Cycling Team + 1'14"
81 VZW De Demerspurters + 1'15"
82 Youth Promotion CT
83 DCM Cycling Team vzw + 1'17"
84 Selectie - Verenigde Stat...
85 Zannata - Lotto CT Menen
86 Verandas Willems - CC Che...
87 De Kastelse Durvers vzw
88 Seraing - VOO - Chatel + 1'19"
89 CT Vive Le Velo vzw Diege... + 1'20"
90 Hoboken WAC
91 Sport en Moedig Genk vzw
92 SCV Marchovelette
93 Davo Cycling Team - Tonge...
94 Selectie - Verenigde Stat... + 1'21"
95 WSC Hand in Hand Baal + 1'22"
96 Wallonie-Bruxelles
97 Selectie - Nederland
98 CT Spider King Ieper + 1'23"
99 WCL Bergklimmers
100 Young Cycling Team VZW
101 CT Luc Wallays - Jonge Re...
102 Selectie - Denemarken + 1'24"
103 CT Vive Le Velo vzw Diege...
104 Sprint 2000 Charleroi
105 Sport en Moedig Genk vzw + 1'25"
106 Onder Ons Parike
107 Verandas Willems - CC Che...
108 De Kastelse Durvers vzw + 1'26"
109 De Kastelse Durvers vzw
110 Hoboken WAC + 1'27"
111 Lotto - VC Ardennes
112 Monkey Town Cycling Team + 1'28"
113 DCM Cycling Team vzw
114 Isorex Cycling Team
115 Wallonie-Bruxelles
116 Sport en Moedig Genk vzw + 1'29"
117 De Kastelse Durvers vzw
118 WC Midden-Limburg
119 Davo Cycling Team - Tonge...
120 Onder Ons Parike
121 Monkey Town Cycling Team + 1'31"
122 Lotto - VC Ardennes
123 KSV Deerlijk-Gaverzicht
124 WK Noord-West Brabant
125 Sprint 2000 Charleroi + 1'32"
126 CT Vive Le Velo vzw Diege... + 1'34"
127 Sport en Moedig Genk vzw + 1'35"
128 WK Noord-West Brabant
129 Hoboken WAC
130 CT Luc Wallays - Jonge Re...
131 WSC Hand in Hand Baal
132 CT Spider King Ieper
133 Davo Cycling Team - Tonge... + 1'36"
134 Youth Promotion CT
135 CT Vive Le Velo vzw Diege... + 1'37"
136 Lotto Olympia Tienen + 1'38"
137 CT Spider King Ieper
138 WK Noord-West Brabant + 1'39"
139 Hoboken WAC + 1'40"
140 Selectie - Verenigde Stat... + 1'41"
141 WC Midden-Limburg + 1'43"
142 VZW De Demerspurters
143 DCM Cycling Team vzw + 1'44"
144 CT Luc Wallays - Jonge Re... + 1'45"
145 Lotto Olympia Tienen + 1'46"
146 WK Noord-West Brabant
147 Lotto - VC Ardennes + 1'47"
148 KSV Deerlijk-Gaverzicht
149 Seraing - VOO - Chatel
150 Lotto Olympia Tienen + 1'48"
151 VZW De Demerspurters + 1'49"
152 Hoboken WAC
153 Zannata - Lotto CT Menen
154 Selectie - Ierland
155 Young Cycling Team VZW
156 CT Spider King Ieper + 1'50"
157 Seraing - VOO - Chatel
158 Tieltse Rennersclub
159 Selectie - Ierland + 1'51"
160 Onder Ons Parike
161 VZW De Demerspurters + 1'54"
162 Seraing - VOO - Chatel + 1'56"
163 Young Cycling Team VZW
164 WK Noord-West Brabant + 1'57"
165 TWC Pijnenburg
166 CT Luc Wallays - Jonge Re... + 1'58"
167 CT Vive Le Velo vzw Diege...
168 WSC Hand in Hand Baal + 1'59"
169 Lotto - VC Ardennes + 2'01"
170 Tieltse Rennersclub + 2'03"
171 De Kastelse Durvers vzw + 2'04"
172 CT Luc Wallays - Jonge Re... + 2'05"
173 Hoboken WAC + 2'06"
174 Selectie - Ierland + 2'08"
175 Lotto Olympia Tienen + 2'14"
176 DCM Cycling Team vzw + 2'15"
177 Selectie - Frankrijk + 2'18"
178 DCM Cycling Team vzw + 2'24"
179 TWC Maaslandster Zuid-Lim... + 2'29"
180 Seraing - VOO - Chatel + 2'30"
181 WK Noord-West Brabant + 2'35"
182 VZW De Demerspurters + 2'47"
183 WSC Hand in Hand Baal + 3'04"
184 WSC Hand in Hand Baal + 3'07"
185 Selectie - Frankrijk + 3'11"