Tour du Haut Anjou

  • -

Rit 2

Aze - Aze (16.8km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Rabobank Continental Team 20'31"
2 CC Nogent-sur-Oise + 20"
3 Rabobank Continental Team
4 Beveren 2000 + 21"
5 Vendée U - Pays de Loire + 30"
6 UC Sabolienne + 31"
7 Nationale Selectie - Fran... + 42"
8 Beveren 2000 + 44"
9 CC Nogent-sur-Oise + 49"
10 Vendée U - Pays de Loire
11 Rabobank Continental Team + 50"
12 Rabobank Continental Team + 57"
13 Nationale Selectie - Cana... + 58"
14 Storez Ledecq Materiaux + 59"
15 SuperSport 35 ACNC + 1'04"
16 CC Nogent-sur-Oise + 1'06"
17 S.C.O Dijon + 1'10"
18 CC Nogent-sur-Oise + 1'22"
19 New Heebra - Lombarden + 1'25"
20 CC Nogent-sur-Oise
21 Vendée U - Pays de Loire + 1'26"
22 Beveren 2000 + 1'27"
23 Rabobank Continental Team
24 Rabobank Continental Team + 1'28"
25 Vendée U - Pays de Loire + 1'35"
26 New Heebra - Lombarden
27 CC Etupes Doubs
28 Charvieu Chavagneux IC + 1'37"
29 Nationale Selectie - Vere... + 1'38"
30 Beveren 2000 + 1'40"
31 Storez Ledecq Materiaux
32 Beveren 2000 + 1'42"
33 EC Montmarault-Montluçon + 1'44"
34 UV Aube
35 CC Nogent-sur-Oise + 1'45"
36 Beveren 2000 + 1'46"
37 LKT Team Branderburg + 1'48"
38 S.C.O Dijon + 1'49"
39 SuperSport 35 ACNC + 1'50"
40 S.C.O Dijon + 1'54"
41 Albi Vélo Sport + 1'55"
42 Chambéry Cyclisme Formati... + 1'57"
43 Storez Ledecq Materiaux + 1'58"
44 Vendée U - Pays de Loire
45 UC Nantes Atlantique + 2'00"
46 Nationale Selectie - Fran... + 2'01"
47 Nationale Selectie - Vere... + 2'03"
48 Albi Vélo Sport
49 S.C.O Dijon
50 Vendée U - Pays de Loire + 2'04"
51 EC Montmarault-Montluçon + 2'05"
52 New Heebra - Lombarden
53 UC Nantes Atlantique
54 S.C.O Dijon
55 Nationale Selectie - Fran... + 2'06"
56 UC Nantes Atlantique
57 Nationale Selectie - Fran...
58 EC Montmarault-Montluçon + 2'09"
59 S.C.O Dijon + 2'11"
60 Palmans Collstrop + 2'12"
61 BLOIS CAC 41 Loire et Che... + 2'14"
62 Storez Ledecq Materiaux
63 Roue d'Or St.-Amandoise + 2'18"
64 BMC Racing Team + 2'19"
65 BLOIS CAC 41 Loire et Che...
66 Roue d'Or St.-Amandoise + 2'20"
67 Nationale Selectie - Fran... + 2'21"
68 Roue d'Or St.-Amandoise + 2'25"
69 LKT Team Branderburg + 2'26"
70 USSA Pavilly Barentin + 2'27"
71 Chambéry Cyclisme Formati... + 2'28"
72 Albi Vélo Sport + 2'30"
73 USSA Pavilly Barentin + 2'31"
74 UC Nantes Atlantique + 2'32"
75 New Heebra - Lombarden + 2'35"
76 USSA Pavilly Barentin + 2'38"
77 S.C.O Dijon + 2'39"
78 SuperSport 35 ACNC + 2'41"
79 New Heebra - Lombarden + 2'42"
80 EC Montmarault-Montluçon + 2'43"
81 CC Nogent-sur-Oise + 2'44"
82 Team Wellington Star - Me... + 2'46"
83 BLOIS CAC 41 Loire et Che... + 2'55"
84 UC Nantes Atlantique + 2'57"
85 USSA Pavilly Barentin + 2'58"
86 LKT Team Branderburg + 3'02"
87 LKT Team Branderburg + 3'05"
88 Albi Vélo Sport + 3'17"
89 EC Montmarault-Montluçon + 3'23"
90 UC Nantes Atlantique + 3'41"
91 Nationale Selectie - Vere... + 3'49"
92 USSA Pavilly Barentin + 3'51"
93 SuperSport 35 ACNC + 3'58"
94 UC Sabolienne + 4'07"
95 LKT Team Branderburg + 4'12"
96 LKT Team Branderburg + 4'49"